DJ Buhh - Dig It All (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

DJ Buhh - Dig It All (2020)

Post autor: Artazz »

https://www.instagram.com/p/B76UG5Whtx2/
https://www.instagram.com/p/B750xVzBsAk/

Chyba powinno wyjść. Te jego ostatnie wyczyny z Sir Michem są - ujmijmy to eufemistycznie - dziwne, ale Buhha chętnie sprawdzę.

Okładka
Spoiler
Obrazek
djbuhh.com - odsłuch kawałków
Ostatnio zmieniony 06 lut 2020, 16:30 przez Artazz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: DJ Buhh - Volumin VIII

Post autor: Jaayu »

Ostatni Buhh był fajną rzeczą, szczególnie na tle VHS (no a na tle obecnych to już w ogóle), czasem se nuce this is hip hop więc czekam w sumie i sprawdzę
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: DJ Buhh - Volumin VIII (2020?) [Zapowiedź]

Post autor: Miechu »

Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: mario995 »

Wpieprzone na WWW
Szanuję !
Sprawdzę w wolnej chwili
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: Artazz »

Tu jest jeden numer, a cała ścieżka ma ponad 21 minut, o chuj chodzi xD
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: mario995 »

Ciekawa rzecz, Tede na gangsta bicie xD
Przecież gardzi starą szkołą xDD
Wiem wiem, kreacja, ale myślicie, że Jacek po klapie kolejnej płytki nagle powróci do korzeni licząc na powrót fanów starej stylówki? ( Powiedzmy, przed Kurtem Rollsonem )
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: 2rzyn »

Teraz w modzie sa mlode zjeby wiec pewnie nie wroci do starej stylowki
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: gogi »

jednak Graniecki jeszcze coś umie, jak nawija to samo co ostatnio bez tego kretyńskiego szczekania to nagle jest to słuchalne i mogę odtworzyć więcej niż raz
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: horrypaz »

mario995 pisze: 29 sty 2020, 20:58 Ciekawa rzecz, Tede na gangsta bicie xD
Przecież gardzi starą szkołą xDD
Wiem wiem, kreacja, ale myślicie, że Jacek po klapie kolejnej płytki nagle powróci do korzeni licząc na powrót fanów starej stylówki? ( Powiedzmy, przed Kurtem Rollsonem )
co to za pierdolenie
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: Prez »

jak usłyszałem bit to aż się przestraszyłem ale Jaca naprawdę dobrze poleciał, dużo lepszy numer niż te ostatnie gównosingle
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: 2rzyn »

chujowo poleciał właśnie, co to za flow z pizdy? po co on tak zapierdala na tym bicie na którym możnaby piękne boom bapowe flow położyć?

gówno obesrane
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
theJoshest
Posty: 49
Rejestracja: 16 cze 2019, 15:44

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: theJoshest »

Nie jest to freestyle czasem ?
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: 2rzyn »

nie.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: mario995 »

Horry pisze: 30 sty 2020, 11:08 co to za pierdolenie
Cóż, przesłuchaj kawałek Ten beat jak Mobb Deep
Dla mnie to kpina z ludzi robiących dziś starą szkołę.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: 2rzyn »

to raczej kpina z tych co żyją latami 90tymi ciągle i są zamknięci na nowe rzeczy
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: mario995 »

Może macie rację ale kpina z ogólnie stylu też tam jest ( zwłaszcza z bitów )
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: zemsta1kadluba »

Niesamowicie ironiczne jest że po latach Rychu który zawsze był uważany za zamkniętą głowę nagrywa dzisiaj z małolatami robiącymi niuskul i to sami małolaci go proszą o featy mimo że lata popularności ma za sobą.
Tede nagle który zawsze chciał być awangardą stylu w rapie nagrywa diss na nich, używając do tego bitu grupy którą łączył z wyśmiewaną przez niego nostalgią za oldschoolowymi rapami. Bitem, który dodajmy był użyty przez Rycha do jednego z jego dissów na Tedego w pamiętnym beefie.
A najlepsze jest to że Tede zajebiście brzmi na nim, bo Tede niestety zawsze miał jakiś dziwny kompleks tego że świetnie brzmi na klasycznych bitach, moim zdaniem najlepiej się na nich odnajduje, ale zamiast tego zachowywał się jak jakiś gimbus i jechał po tym że EEE S.P.O.R.T PŁYTA NA SZYBKO ZROBIONA HEHE AAA TEN HIT KAŻDEJ IMPREZY "DRIN ZA DRINEM"? NOO JA NIE BARDZO JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONY. Zamiast tego próbował na siłę być tą awangardą w rapie co im starszy się robił brzmiało coraz gorzej i żałośniej, ale oczywiście zawsze tededrony były gotowe obronić swojego idola krzycząc że masz zamkniętą głowę jak ci się nie podoba.
Cóż, życzę Jackowi żeby więcej robił muzyki która mu dobrze wychodzi i wyszedł z tej klatki którą sam sobie nałożył że musi iść w styl który mu nie wychodzi krótko mówiąc
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: KillerCroc »

Bo on może raperem jest w jakimś tam stopniu dobrym ale odnoszę wrażenie że on jest równie pretensjonalnym bucem z którym w życiu bym nie chciał utrzymać kontaktu. Odsuwa wszystkich najbliższych ze swoich kręgów, w stosunku fanów on wręcz stosuje gaslighting kiedy opowiada dlaczego się z kim pospinał i z jakich powodów i o tych chorych spinach, jakieś szczeniackie podteksty, dogryzki, facet momentami podczas wywiadów jest tak przećpany że z Osą mógłby konkurować.

On tak kurwa kwiczy o tym odkuciu się i tej infamii która go spotkała że stały się one elementami definiującymi jego muzykę i jego światopogląd, Jaca chyba chce być w opozycji do wszystkiego tylko nie zwraca uwagi na to, że kiedyś on był w tej opozycji słusznie a teraz chyba tylko dla chełpienia własnego ego i z przyzwyczajenia. On jest tym typem osoby której gdybyś opowiadał jakąś zajebistą historię to by ci przerwał w połowie żeby ci powiedzieć że to nic w porównaniu z bardzo podobną historią z jego życia. Jak wychodziło Eliminatti to się jarałem, tam są naprawdę świetne kawałki a potem już z albumu na album coraz gorzej.

Co ty robisz, po co dzielisz świat na my i oni
Skąd pewność że i nas nie zaliczą do nich


Ironiczne że do jego osoby te słowa pasują w dzisiejszych czasach idealnie
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: Bryx Fenrir »

Bit klasyk wiadomo, natomiast sam Tede tylko nieźle, on już chyba nie ma nic więcej do zaoferowania niż pretensjonalne nawijanie, że nie jest na miejscu najepszych w PL.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: DJ Buhh - Autotiuny (2020)

Post autor: mario995 »

KillerCroc pisze: 30 sty 2020, 17:21 Bo on może raperem jest w jakimś tam stopniu dobrym ale odnoszę wrażenie że on jest równie pretensjonalnym bucem z którym w życiu bym nie chciał utrzymać kontaktu. Odsuwa wszystkich najbliższych ze swoich kręgów, w stosunku fanów on wręcz stosuje gaslighting kiedy opowiada dlaczego się z kim pospinał i z jakich powodów i o tych chorych spinach, jakieś szczeniackie podteksty, dogryzki
W punkt, propsy !
Mam dokładnie tak samo. Nawet gdyby teraz nagrał płytę na boom-bapach dla mnie byłby koniunkturalistą po prostu. Fajne czasy miał, ale 2002-2010 max do 2013
Teraz to totalnie pospinany kolo, który tylko aferki potrafi kręcić, zamiast wrzucić na luz.
[mention]zemsta1kadluba[/mention] też propsy. Rychu to już naprawdę marka w rapie. On jest ponad trendami, one mogą mijać, a Rychu jak był tak będzie dopóki sam będzie tego chciał
ODPOWIEDZ