Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: arboozrap »

Obrazek

Kolejny materiał o którym nic nie wiadomo :)
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: przedszkolanek »

ty i twoje wrzutki jesteście przeuroczy
naprawdę nic nie wiadomo? przecież to jest środek europy i xxi wiek. zupełnie nic?
w takim razie skąd w ogóle wiadomo, że coś takiego faktycznie istniało?
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: arboozrap »

przedszkolanek pisze: 25 sty 2020, 12:14 ty i twoje wrzutki jesteście przeuroczy
naprawdę nic nie wiadomo? przecież to jest środek europy i xxi wiek. zupełnie nic?
w takim razie skąd w ogóle wiadomo, że coś takiego faktycznie istniało?
Z recenzji Klanu. Zespoły i raperzy podsyłali swoje demówki i nielegale redakcji, żeby ta je zrecenzowała. I w Klanie nr 11 (2000) są recenzje praktycznie samych nielegali, w tym Kina i Dywizjonu Despekt. I właśnie ich nie ma ani do odsłuchu, ani do zdobycia. Powody? Mały nakład, ograniczona sprzedaż, materiał dobrze się nie przyjął. Jedyna możliwość zdobycia tych taśm to skontaktowanie się z recenzentami Klanu - pewnie mają :)
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: przedszkolanek »

arboozrap pisze: 25 sty 2020, 12:53 Jedyna możliwość zdobycia tych taśm to skontaktowanie się z recenzentami Klanu - pewnie mają
albo i nie
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: arboozrap »

No dokładnie, dlatego możliwość poznania tych nielegali jest bardzo niska. Jedyne co o nich wiemy posiadamy z czasopisma Klan :)
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: przedszkolanek »

materiał sprzed dwóch dekad a informacji o nich jak o zaginionych dziełach cycerona :lol:
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: KillerCroc »

Ja tak zapytam całkiem serio, po co zainteresowanie aż tak niszowym materiałem? Z samej ciekawości? Nie widzę żadnego słowa o tym albumie który sprawiłoby że ktoś mógłby się pokusić o sprawdzenie i potencjalne zainteresowanie a pomijam w ogóle że tak naprawdę w tamtych czasach nie wychodziło aż tyle materiałów które byłby warte sprawdzenia dziś.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: przedszkolanek »

oj nie czepiaj się, jak arbuz zakłada temat łonie czy slu to raczej nie odświeżam, ale przy takim czymś, gdyby się dało to akurat bym sprawdził
w ogóle marzy mi się jakaś poważna historia początków polskiego rapu z obowiązkową dekonstrukcją obowiązującego kanonu
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: arboozrap »

KillerCroc pisze: 25 sty 2020, 13:14 Ja tak zapytam całkiem serio, po co zainteresowanie aż tak niszowym materiałem? Z samej ciekawości? Nie widzę żadnego słowa o tym albumie który sprawiłoby że ktoś mógłby się pokusić o sprawdzenie i potencjalne zainteresowanie a pomijam w ogóle że tak naprawdę w tamtych czasach nie wychodziło aż tyle materiałów które byłby warte sprawdzenia dziś.
Jako ciekawostka? I tak byś nie sprawdził, bo tego NIGDZIE NIE MA! A do przeczytania jest recenzja z czasopisma Klan.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: ART »

myslalem ze kizo znowu nowa plyte nagral
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: lysy »

KillerCroc pisze: 25 sty 2020, 13:14 Ja tak zapytam całkiem serio, po co zainteresowanie aż tak niszowym materiałem? Z samej ciekawości? Nie widzę żadnego słowa o tym albumie który sprawiłoby że ktoś mógłby się pokusić o sprawdzenie i potencjalne zainteresowanie a pomijam w ogóle że tak naprawdę w tamtych czasach nie wychodziło aż tyle materiałów które byłby warte sprawdzenia dziś.
ja się interesuję takimi albumami i chętnie bym to przesłuchał albo chociaż dowiedział się czegoś więcej

[mention]arboozrap[/mention] props że wrzucasz takie rzeczy, ale może załóż wspólny temat dla takich kaset, o których nic nie wiadomo, bo zakładanie osobnych tematów trochę mija się z celem
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 258
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kino - Barburka - podziemne święto (1999)

Post autor: baluckilu »

[mention]arboozrap[/mention], nie chcę cię podpuszczać, ale nie zdobędziesz tego materiału :lol:
ODPOWIEDZ