Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 803
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: kelsohmm »

dawać to na spotify bo chce na shuffle słuchać w kółko

tak jak ktoś tam wyżej pisał, też myślałem że ćpajstajl to będzie jednorazowy strzał i się skończą albo przećpają, ale skutecznie zamkneli morde
płyta roku obok majora
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: przedszkolanek »

mopek pisze: 24 gru 2019, 18:02
przedszkolanek pisze: 14 gru 2019, 21:00 płyta 2020 już znana
Hihihi
trochę hihi, ale może nie do końca, materiał krótki, mało kto dograny, biorąc pod uwagę, że na dwóch kolorach jest więcej osób liczę, że w tym roku dostaniemy dłuższy i pełniejszy materiał
eddy_wata pisze: 25 gru 2019, 17:27 PS Kony naprawde siedzi w ZK w uhercach mineralnych?
nie wiem w sumie dokładnie, ale chyba (tak na circa 90%) pare lat temu (okolice 2012-14) gdzieś siedział

co do płyty - jedna z płyt nie roku, ale dekady, tak samo jak młody synek czy kilka innych numerów (bity coolp :bowdown: reszta polskich producentów są przy tym tym jak dzieci), lepsze od lata w ghettcie, zwłaszcza produkcja, ale niestety za krótkie,
w ogóle jak już gdzieś napisałem pierwszy w polsce art-street hip-hop i klasyk in spe, imo w ciągu kolejnych kilku lat wpływ tej płyty powinien być nie do przecenienia
mam taką teorię, że sytuacja społeczna w polsce coraz bardziej podobna jest do sytuacji społecznej z anglii z początków tysiąclecia, co z dużym prawdopodobieństwem powinno przynieść w miarę podobną muzykę. ja początki czegoś takiego słyszę na tej płycie (i w lecie też) i myślę, że może z tego wyjść muzyka, która będzie spełniać taką funkcję, jaką w londynie spełniał klasyczny grime, tyle że wynikający z polskiego, a nie z londyńskiego doświadczenia muzycznego
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: badi »

wiadomo, że poziom płyty jest taki, że chciałoby się, żeby trwała ona nawet z trzy godziny, ale te coraz krótsze albumy to chyba trend, który będzie coraz popularniejszy w muzyce, no nie? mi akurat w przypadku melodramatu jakoś bardzo to nie wadzi - płyta to stuprocentowe 10/10 - mam nadzieję, że zrobią to na fizyku i najlepiej jak będą sprzedawali w pakiecie z ufocore mixtape (w co oczywiście nie wierzę). w każdym razie wydam na to tyle kwitu ile sobie chłopaki zażyczą
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: Groszek »

A mnie wkurwia że nie ma żadnego downloadu i streamingu, z yt nie będę płyt słuchał do tego bez możliwości zmiany kawałka. Jest kurwa 2020 i nikomu już się nawet nie chce piracić płyt :lol: to samo ufocore przesluchalem spoko ale jest na yt
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: Ablazir »

badi pisze: 05 sty 2020, 15:14 wiadomo, że poziom płyty jest taki, że chciałoby się, żeby trwała ona nawet z trzy godziny, ale te coraz krótsze albumy to chyba trend, który będzie coraz popularniejszy w muzyce, no nie?
generalnie pewnie tak, ale w przypadku mocno mainstreamowych graczy to w drugą stronę myślę
patrz drake i podbijanie list przebojów tasiemcami po 20kilka kawałków
Obrazek
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: Spenser »

Czekam z odsłuchem aż uzytnik [mention]KillerCroc[/mention] dostanie swoje lato w gettcie
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: Ablazir »

Fajnie, że dość dużo cutów jest na tym albumie i część nawet autoreferencyjna :D Brakuję tego trochę na scenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Stary_G
Posty: 138
Rejestracja: 08 paź 2019, 2:58
Lokalizacja: Mobbyn Cinematic Universe

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: Stary_G »

Troszkę zwlekałem z odsłuchem materiału, ale w końcu się zmusiłem na odsłuch, no i kurde, Piękny materiał :oops:
IMO top 3 2019 lekką ręką. :bowdown: za stronę muzyczną i oddzielny :bowdown: za zajebisty cover :D
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: rubinstein »

hah! skonczylem jakies kilka minut temu rowniez, bo rowniez zwlekalem i rowniez ze piekny material uwazam, ale to dopiero pierwszy odsluch, wiec jak przeslucham 3-4 razy, to moze rozwine opinie
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: badi »

z każdym kolejnym jest tylko lepiej, ja zapętlam od premiery prawie codziennie
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: Suseł »

Na story ĆS pojawił się projekt okładki - więc chyba fizyk jest w drodze.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 589
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: zlewam »

jest juz na spotify jak cos
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: KillerCroc »

Spenser pisze: 06 sty 2020, 9:23 Czekam z odsłuchem aż uzytnik [mention]KillerCroc[/mention] dostanie swoje lato w gettcie
Słuchaj bo warto! :bowdown:

Ja dziś dostałem LwG, dziękuję [mention]recklezz[/mention] za pomoc w ogarnięciu tego, wiszę flakon tudzież torbę za fatygę :cool:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: recklezz »

[mention]KillerCroc[/mention] nie ma za co, nic nie wisisz oczywiście to był jedyny taki przypadek. Następna płyte dostaniesz za free i postaram się abyś ja dostał jako jeden z pierwszych, na koncert wpadasz? Tam będzie pierwsza okazja by powinac plyte MELODRAMAT, tym razem samym tłoczeniem zajmuje się ĆPAJSTAJL i z ich rąk będzie płyta goniona.

Link do tematu z koncertem:
http://slizgawka.eu/viewtopic.php?f=29&t=3539
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: KillerCroc »

Zajebiście bym chciał tylko nie wiem czy wtedy będę w Polsce ale na pewno dam ci znaka
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: Yayo »

To mój pierwszy kontakt z Ćpaj Stajl i na pierwszy ogień poszedł "Młody Synek". Na początku byłem jak ta emotka :what: a teraz nie mogę się oderwać od tego kawałka :bowdown: . Zajebisty materiał, jaram się bardzo. Niewiem jeszcze czy lepszy od Jetlagz, ale na pewno dostanie ode mnie punkciki w plebiscycie. Będę musiał sprawdzić poprzednie krążki + płyty Konego bo jest ogień. Dzięki [mention]przedszkolanek[/mention], warto było.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: przedszkolanek »

nie ma za co
poza tym co piszesz (czyli lato w ghettcie) obczaj sobie jeszcze szalone szaleństwo załaza (jak przesłuchasz lato będziesz wiedział dlaczego)
niedawno na forum był jeszcze temat nowego hakonu, to kon to jest on konego właśnie
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: azar »

gorąco polecam właśnie te starsze rzeczy od Konego, ogarnijcie sobie np. taką zwrotkę:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Sienki
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:23

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: Sienki »

Lato w ghettcie mnie nie porwało, jakoś nie mogłem się przekonać do tej płyty. Zobaczyłem że są na spotify, dałem szansę i sprawdziłem dzisiaj nowy materiał i ta płyta jest piękna, z automatu trafia do topki zeszłorocznej :bowdown: Chyba muszę dać szansę i przesłucham jeszcze raz lato w ghettcie, może teraz mi w końcu podejdzie.
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 803
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: kelsohmm »

wyjaśni ktoś ocb z okładką? bo oprócz tego ze jest ładna graficznie to za chuj nie rozumiem co ona przedstawia :dunno:
możesz mi mówić daquan
ODPOWIEDZ