Mata - 100 Dni do Matury (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: pykpyk »

moj ziomo to pedofil to gdy wykorzystaja gdy wyjda polaczenia sedziowskiej kasty z kosciolem
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: afterlight »

pykpyk pisze: 15 gru 2019, 20:41 https://streamable.com/k9u6c
tu juz tylko ten fragment
piekna reklama za darmo poszla potwierdzam solar bialas dobry zmysl biznesowy
konrad waz wiadomosci
czemu tam w pewnym momencie z tla jak kawalek leci slychac nieocenzurowane 'kurwa' normalnie to w tv lecialo o 19?
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: pykpyk »

bo glowna grupa odbiorcow i tak ledwo co slyszy
nie ogladalem w tv ale zwykle jest identycznie to samo na tvp.pl
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: krakowski łotr »

exyou, to prowo czy serio przedobrzyłeś z oglądaniem TVP Info. Chodzi ci o znajomości żeby dostać prace w sądzie? No tak obecnie do sądu w mojej okolicy na stanowisko sędziego został przyjęty typ po 60, który skończył gdzieś tam prawo, nie miał żadnych kwalifikacji żeby zostać sędzią, pracował m in jako ochroniarz i chuja wie o zawodzie który ma wykonywać. Byle przerobić ten rok czy dwa i cyk na stan spoczynku sędziego. No ale wiadomo z jakiej partii jest typ. Czy może chodzi o to ze trzeba mieć znajomości żeby sprawę wygrać? XDDD Masz pojęcie jak w ogóle funkcjonują sądy czy tylko korzystasz z wiedzy która usłyszałeś gdzieś tam od kogoś.
atlas
Posty: 28
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:34

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: atlas »

pomijając wszystkie kwestie o które sie tutaj rozchodzi przez ostatnie pare stron tematu to warto też wspomnieć ze sam kawałek po prostu nie powala i jest hujowy
btw czy tylko mnie smieszy adnotacja na geniusie o voice-tagu o zajebanym bicie?
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

Nie widze tej adnotacji, usunięta już?
atlas
Posty: 28
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:34

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: atlas »

vampmoney pisze: 16 gru 2019, 4:46 Nie widze tej adnotacji, usunięta już?
chodziło mi o sam dół adnotacji do refrenu
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9728
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: potter »

Ktoś tam pisał o tym, że SBM ma teraz 3/5 najbardziej fejmowych młodych, mnie ciekawi jakich 5 jest w tej chwili rzeczywiście najlepszych. To nie jest trochę tak, że większość z nas tu ma już ponad 23 lata i tylko przez to nie kupuje tej nowej fali? Ja tak nie mam, a w 2020 trzy dychy na karku ffs, po prostu czasy się zmieniają jak nawijał Jajo moi drodzy. Troszkę sobie poszperałem po forum i właściwie każdy zbiera zjeby. No bo taki Mata czy Bedoes nawijają o czymś w tych swoich tekstach [ten pierwszy z dużą ironią, ten drugi bardzo mocno serio], raz lepiej raz gorzej, ale jednak to zewsząd słuchy, że Bedi poszedł w złą stronę i zbyt dużo jednak przypałowych linijek a Mata to produkt, któremu stary pisał te teksty i zapłacił za promocję wszędzie. Schafter był fajny, ale ostatnie solo to już nudy, nudy i jeszcze raz nudy, czyli taki Otschodzi. Ostatnie Młode Wilki wszyscy zjebali od góry do dołu, a najbardziej propsowany ogólnie Oki wyróżnia się tym, że szybko nawija. Tymek, White, Young Igi, Multi to głównie ładne piosenki o niczym. Itd itd. Może ktoś wymienić zatem jakichś fajnych młodych raperów z pl? Zakładam, że pojawią się jakieś ksywy z podziemia, których nie kojarzę i są fajni tylko dlatego, że mało kto ich zna, ale jak wydadzą solo to już też do odjebania. Ale może się mylę. Pomóżcie.

e:
Zapomniałem o Jan-Rapowanie, to może on np?
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2844
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: WHITE »

Jan-Rapowanie mozna postawic obok Otsochodzi, tego drugiego imo gorzej sie słucha.
Najlepszym z młodych jest Kabe chociaż nadmiar francuskich wersów moze denerwować.
atlas pisze: 16 gru 2019, 4:11 większość z nas tu ma już ponad 23 lata i tylko przez to nie kupuje tej nowej fali?
Nowa fala robi muzykę typowo pod nastolatków i nawet jak się przetrawi słabe teksty to forma wyrażania emocji jest nie do zniesienia :what:
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: wst »

krakowski łotr pisze: 15 gru 2019, 21:10 Jak widzę jak prawniczymi zawodami te kurwy z pisu wycierają sobie mordy to mi sie niedobrze robi. Kurwa mać i jeszcze to jebane TVP.
I bardzo dobrze, jebać palestrę i sądy, układy mafijno-postkomunistyczne.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4106
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Luxair »

Co tam jest wypikane pod koniec kawałka w klipie?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

TVP w formie dalej widzę, jeszcze ten Sakiewicz w każdym programie jako jakiś autorytet :rotfl:
Ale przewiduję też że Mata niedługo zacznie włączać w swoje numery i wypowiedzi poza numerami pewną narrację społeczno-polityczną, jako że jego ojciec kieruje mu karierą. Jego koledzy z liberalnych gazet już podłożyli grunt pod karierę syna którego wychwalają niczym nowego Sienkiewicza, teraz trzeba zebrać plon.
Ojciec oprócz działań typu wolne sądy działał też w Fundacji Batorego i Fundacji Hołdy.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

potter pisze: 16 gru 2019, 5:05 mnie ciekawi jakich 5 jest w tej chwili rzeczywiście najlepszych
potter pisze: 16 gru 2019, 5:05 Może ktoś wymienić zatem jakichś fajnych młodych raperów z pl?
kryterium czardiego czyli lvl23, kolejność z grubsza losowa:

Frosti Rege (96), Young Igi (99), Skip (98), Zeamsone (01), Kukon (96?) - wszyscy z legalami na koncie, Oki (98), Wiktor z WWA (96) - po jednym
do tego Kabe (00), Pazzy (98), Zdechły Osa (97?) - bez legalnego wydawnictwa, ale to co jest trzyma dobry poziom, który powinien się przełożyć
mimo wszystko Bedoes (98), PlanBe (96), nawet White (96) jeżeli chodzi o potencjał, tylko ktoś musiałby nim pokierować
jest jeszcze kilku z dobrym potencjałem, zobaczymy jak się rozwinie, o kimś też pewnie zapomniałem

w związku z tym prosze mi tu nie mówić, że nie potrafię docenić młodej fali, ja nic na to nie poradzę, że ten Jasiuwave, który uprawiają Jan Rapowanie, Otschodzi czy Mata właśnie jest chujowy w samym zamierzeniu, w samym rdzeniu
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

podbijam górę, przestańcie używać argumentu typu "jesteś za stary/wy po prostu nie lubicie newschoolu, czy tam nowej fali" nie, ja po prostu nie lubię chujowego rapu. I na tym forum akurat dużo ludzi wręcz preferuje newschool, sprawdźcie ile stron mają tematy o płycie np. Żabsona, a ile o płycie Zkibwoya. Po prostu w tym roku duża ilość młodych raperów wydała chujowe, acz dobrze sprzedające się płyty więc ludzie to krytykują.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

Beka z tego pierdolenia, że ojciec mu karierą kieruje i opłaca wszystkie media, żeby o nim mówili. Może i doradza gówniarzowi w jakichś kwestiach marketingowo-wizerunkowych i w sumie od tego ojciec powinien być dla nastolatka, ale tekstów mu raczej nie pisze i nie mówi o czym ma nawijać.

A sam kawałek miał potencjał zrobić szum, jaki właśnie zrobił i sił nieczystych bym się w tym nie dopatrywał, bo jak czytam pierdolenie o resortowych dzieciach, wszystko opłacających bananom rodzicach i tego typu wynurzenia internetowej "prawicy", to mi się słabo robi. Zawsze to ma ten wydźwięk podszytego przegraństwem życiowym bólu dupy.

A kawałek zwyczajnie broni się sam z siebie. Jakby to było chujowe, to żadna protekcja by nie pomogła - przykład Pikeya. A z drugiej strony, jak ktoś się obraża na coś, choćby było dobre, tylko dlatego, że ojciec bogaty, znany i być może politycznie nie po drodze, to już niech sobie te bitwy rozgrywa sam ze sobą.
Awatar użytkownika
harni
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: harni »

gods bidness pisze: 16 gru 2019, 11:43 Beka z tego pierdolenia, że ojciec mu karierą kieruje i opłaca wszystkie media, żeby o nim mówili.
nie no od tego to Solar jest
jebać was narkomany
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3637
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Podobno na pierwszą nagrywke do studia przyszedł z ojcem który byl ubrany w gajer. Może Solar rozpoznał wpływową osobistość i stad decyzja o przyjęciu Maty :eek:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: formaszczytu »

On też był ubrany w gajer i realizator do dzisiaj z niego śmieszkuje.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3637
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Mata - 100 Dni do Matury (17.01.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Maciej Kryński Kulturoznawca
Tu już się bałem czytać
Jeśli ktoś chciałby przyznawać w Polsce licencje na robienie hip-hopu i tracić czas na dramatyczne obrony jakiejś jego esencji, proponuję zadać sobie podstawowe pytanie w kontekście kulturowych zawłaszczeń – czy rap może być w ogóle tworzony przez białych?
O KURWA ALE ZAORAŁ!!!!11
Ja pierdole to wszystko robi się zbyt mocne :rotfl:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
ODPOWIEDZ