Jetlagz - Szum (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: Piters »

W sumie to nie wiedziałem co to Jetlagz przed wejściem w temat, ale zajebiste

znaczy Kosiego i Łajzola znam, po prostu nie słyszałem o Jetlagz cnie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
frontkick

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: frontkick »

Piękny numer, zapętlam cały dzień

Klip momentami za bardzo przypomina mi rzeczy produkowane do utworów rapera Pezet ale spoko Oskar fajnie zatańczył

Nie spodziewałem się że to kolabo aż tak fajnie wyjdzie, mam nadzieję że jeszcze w grudniu pójdzie jakiś singiel Art Brut 2
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: Bryx Fenrir »

Bardzo dobry kawałek i świetny bit, Steez to geniusz jest. Właściwie cała trójka na podobnym i co najważniejsze - wysokim poziomie, trochę klip faktycznie nie pasuje do tego co za oknem, ale nie jest najgorzej, bo nie klip był tutaj najważniejszy. Propsy.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: Rupert »

Takie se Oskar najlepiej

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: bronek »

jprd ale ten number z p83 bangla :bowdown: :bowdown: przed odsluchem bylem sceptycznie nastawiony bo reszta albumu jest spoko ale nie znalazlem tam tracka ktory bym mnie mocno poskladal. Teraz juz znalazlem :bowdown:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: ebismolarek »

:bowdown: za ten numer z p83, bo to zajebista rzecz
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: WHITE »

Piękny numer, dołączam do propsów
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: jAg »

Katuję ostro ten numer z P83 i naprawdę kurwa nie rozumiem konceptu tego klipu. Zamiast pokazać Hawanę, jakąś plażé i inne ciekawe miejscówki i ujęcia, to przez 3/4 klipu buja się jakaś typiarka. Ten klip to dla mnie zawód roku, bo miało być grubo, ale wyszedł kutos.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: mlodyperkez »

podbijam zawod klipem, rownie dobrze mogli go nagrac w lodzi w palmiarnii. pol klipu mudzyny sie gibio :bag:

poczatek utworu i to przeciaganie koncowek przez lajzola to niezly cringe :what: refren tez wydaje sie jakis taki miałki, nie ma podejscia chociazby do 32 smartfonow (chociaz tam refren to jest kandydat do refrenu roku).

kosi>steez>oskar>lajzol

fakt ze trzeba bylo czekac na ten kawalek dluzej spowodowal ze mialem wieksze oczekiwania no i niestety sie zawiodlem. zarowno klipem jak i utworem, po takiej wspolpracy spodziewalem sie rozjebania koncowki roku, tymczasem jest 'tak se'.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: oyche »

takie se, steez najlepiej
to co łajzol robi z tym eEeEe :damn:
Awatar użytkownika
mamuZ
Posty: 40
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:33

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: mamuZ »

nooo dupa straszna to akceptowanie Łajzola. w ogole razem z Lepkie najsłabszy utwor na płycie.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: zemsta1kadluba »

a mi się klip podoba, szczególnie efekt który sprawia że klip wygląda jak kręcony na starych taśmach filmowych, tak jak chociażby Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową. Pasuje to do klimatu płyty.
Numer to top3 płyty na równi z Hrabią i kawałkiem z Wuzetem, ale to mówiłem już wcześniej, piękna współpraca
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: svnchez »

klip słaby, kawałek chujowy, o tym akcentowaniu w pierwszej zwrotce już wspomnieliście, ten sepleniący kosi to już w ogóle max beka od zawsze. Oskar dał taką sobie zwrotkę, a przecież między nimi a jetlagz jest totalna różnica poziomu, zjadł ich i wysrał na miękko, brzmiało to jakby pokazał im jak to powinno mniej więcej wyglądać, a tamci próbowali zrobić coś podobnego, ale byli jak dzieci we mgle
te 32 smartfony tak propsowane też odpaliłem, klip mnie nie porwał zbytnio, no ale mi taka stylistyka nie imponuje po prostu, natomiast zwrotki... no przecież tam nie ma absolutnie nic ciekawego, dobrze przynajmniej, że wyświetlenia marne jak na dzisiejsze czasy
dinozaury próbują mniej więcej odnaleźć się w nowocześniejszej stylistyce i jeszcze w komentarzach propsują woow ale zajebiście, tylko dlatego, że nie wypadli już kompletnie kuriozalnie jak wilku na trapach; daj se siana jeden z drugim, propsowanie tych łaków to jakieś nieporozumienie i powtórzę: mam nadzieję, że to jakieś prowo z waszej strony, na które się złapałem
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
fcksnitch
Zbanowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2019, 21:22

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: fcksnitch »

Chujowe to jetlagz w opór
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: jajca »

najgorsza płyta roku
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: Groszek »

Najlepsze co tym roku wyszło
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: clockers »

[mention]svnchez[/mention] sepleniący Kosi, to przecież esencja jego stylówki i charakterystyczna cecha, jak wada wymowy u Procenta czy Blefa. jak ci się nie podoba, to bardzo mi przykro, ale nie wiem z czego beka max, jak to powiedziałeś. typ kipi zajawą, zrobił gigantyczny progres od czasów pierwszego JWP, kombinuje z rymami, wjeżdża sobie jak chce na różne tempa i pisze coraz ciekawsze linijki. a do tego ma chemię z Łajzolem, jakiej nie ma chyba żaden duet obecnie.

piszesz, że dinozaury próbują mniej więcej odnaleźć się w nowocześniejszej stylistyce :roll:

moim zdaniem oni właśnie definiują nowocześniejszą stylistykę, robiąc to totalnie po swojemu (nie kopiując na pałę zachodnich trendów) i przemycając w idealnie wyważony sposób ducha starej szkoły i zajawek hip-hopowych i okołoskejtowych.

mistrzowska płytka z solidnym repeat value, co chwilę jakiś inny numer się wkręca. teraz katuję ten z Pro8l3mem i Sitcom.

ps. podesłałby ktoś na priv ten bonusowy numer z Gverillą ?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: oldschool »

Jeśli ktoś uważa, że oni chujowo nawijają na newschoolu to chyba innej płyty słuchał. Dla mnie często płyną bardzo fajnie, a wstydu nie ma na pewno. Zapraszam do sprawdzenia.
Spoiler
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: Ablazir »

jak ktoś przypierdalania się do na przykład stylówki kosiego to gówno wie o rapie, możecie zrobić listę to nie będę nawet tracił czasu na czytanie waszych wypocin o muzyce
1. [mention]svnchez[/mention]
przez takich ludzi właśnie gracze tacy jak maluch egoista gniją w podziemiu ze stoma wyświetleniami
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Jetlagz - Szum (2019)

Post autor: przedszkolanek »

ale prawdą jest, że jego seplenienie może irytować, nie mówcie, że nie
ODPOWIEDZ