PRO8L3M - Art Brut 2 (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: esdoen »

stanky pisze: 27 sty 2020, 14:32 https://dbree.org/v/1d17c6?fbclid=IwAR0 ... hnTpnij0F4

nowy singiel, nic ciekawego
Obrazek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6897
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: instinkt »

brzmi jak kolejny numer z kolejnej płyty a nie Art Brut, słabo

a DBREE zawsze takie info wypierdala, google to blokuje w ten sposób bo to największy site leakowy
Ostatnio zmieniony 27 sty 2020, 14:49 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: taka »

[mention]esdoen[/mention] link jest git, ale masz na zippy jak się cykasz https://www89.zippyshare.com/v/kD6371DA/file.html

byłbym w szoku, jeżeli zbliżyli by się poziomem do Art Brut, ale realnie nawet na to nie liczę
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5416
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

santo januszo pisze: 27 sty 2020, 14:45 taki sobie okej ten numer, zawiódł bo ani trochę nie czuje klimatu Art Brut, spokojnie mógłby być na każdej z poprzednich płyt
może to taka zmyłka właśnie.

kurwa no niektórzy tutaj wypisują takie rzeczy, jakby chłopaki mieli teraz siąść, wziąć Art Brut i zrobić kopię tej płyty, ewentualnie powymieniać niektóre rymy i sample, lepiej zarapować i o proszę Art Brut 2 - chcieliście to macie. ale oczywiście nawet jak ta produkcja finalnie i całościowo będzie zbliżona klmatem i tekstami do Art Brut, to i tak połowa z tego forum będzie jebać, że znowu to samo. pomyślałem sobie właśnie, że może powinni odlecieć w jeszcze inną stronę i np. zrobić album z autotunem, jak Mes, ale bardzo szybko do mnie dotarło, że też jakaś część byłaby niezadowolona i byłyby hejty, tak jak na Mesa. no cóż.

ja wstrzymuje się z odsłuchem do oficjalnego info.
skąd info, że ma być klipon do tego?
Ostatnio zmieniony 27 sty 2020, 14:54 przez clockers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: FLoo »

Bo ma być, tyle
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

Nedvved pisze: 27 sty 2020, 14:39 Ktoś ma prawo bowdownować, ja mam prawo być sceptyczny. Dla mnie to brzmi jak wpierdalanie własnego ogona, od bitu na sprawdzonym patencie po niezbyt dające nadzieję na świeżość wersy.
Ja ci nie zabraniam mieć swojej opinii, dziwi mnie tylko narzekanie że ktoś się jara 30 s. utworu, przecież snippety na jakimś insta są zazwyczaj jeszcze krótsze

A numer dla mnie zajebisty, chociaż rzeczywiście nie czułbym go że to klimat art brutowski
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: badi »

nie no fajnie buja nawet to
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: Artazz »

Druga zwrotka mi się za bardzo nie podoba i ogólnie to podśpiewywanie też średnio, refren zajebisty

Klimatem zawiedziony nie jestem, bo Art Brut nie jest dla mnie osobiście nawet ulubionym wydawnictwem Problemu ani niczym mega wyjątkowym tak jak dla większości użytkowników
Ostatnio zmieniony 27 sty 2020, 15:04 przez Artazz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
skała
Posty: 205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: skała »

:bowdown: i tyle, nara
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: Kacper »

clockers pisze: 27 sty 2020, 14:52 kurwa no niektórzy tutaj wypisują takie rzeczy, jakby chłopaki mieli teraz siąść, wziąć Art Brut i zrobić kopię tej płyty, ewentualnie powymieniać niektóre rymy i sample, lepiej zarapować i o proszę Art Brut 2 - chcieliście to macie. ale oczywiście nawet jak ta produkcja finalnie i całościowo będzie zbliżona klmatem i tekstami do Art Brut, to i tak połowa z tego forum będzie jebać, że znowu to samo. pomyślałem sobie właśnie, że może powinni odlecieć w jeszcze inną stronę i np. zrobić album z autotunem, jak Mes, ale bardzo szybko do mnie dotarło, że też jakaś część byłaby niezadowolona i byłyby hejty, tak jak na Mesa. no cóż
No nie wiem, w całym zamyśle na Art Brut najbardziej charakterystyczne były te grubo pocięte sample z rodzimego synthpopu + filmu lat 80 czy 90, a nie przewijanie Oskara. Czekałem na kontynuacje tego projektu jak na nic innego, ale kiedy to w końcu ogłosili to miałem właśnie obawę, czy na obecnym etapie kariery są w stanie wyprodukować to w podobny sposób skoro już po pierwszej części wydanej jako mixtape mieli masę problemów z prawami autorskimi i ogólnie potencjał zarobkowy z samej muzyki będzie na pewno przez to cierpiał.
Po tym singlu obawy mam jeszcze większe, bo sama muzyka może być i pewnie będzie fajna, ale klimat może już nie być ten.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5583
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

meh ten singiel
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: Flisinio »

nuda
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: esdoen »

no bangla ładnie, ale Art Brut to nie jest
Awatar użytkownika
tatadilera
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2020, 15:10
Lokalizacja: Łódź

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: tatadilera »

Typowy numer od P83 czyli spoko ale jak to ma być na Art Brut 2 to jestem zawiedziony
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

tatadilera pisze: 27 sty 2020, 15:14 Typowy numer od P83 czyli spoko ale jak to ma być na Art Brut 2 to jestem zawiedziony
Dokładnie, spoko trak ale nazwa albumu zobowiązuje do kompletnego rozjebania. Jedyne co mnie wkurwia to ten jebany mixmaster wokalu taki przytłumiony i sterylny, wolałem jak Oskar charczał i szorstko brzmiał wokal tak jak do debiutu (a na pierwszych dwóch wydawnictwach to już w ogóle).
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2164
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: Wtn »

nic ciekawego
NiskiP
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:57

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: NiskiP »

A ja powiem że zajebiste, bangla jak cholera, fajne pogo się do tego walnie przy refrenie, oprócz tego klasyczne, dobre, Oskarowe wersy i wymienianie sytuacji (fajny wers o złodzieju :) ). No i bit całkiem dobry, w porównaniu do ''Jak Disney'' to jest cud i miód, synthy są, uptempo w drugiej części refrenu jest, wstawki z żeńskim wokalem uzupełnionym o reverb są. No kurde bowdown się należy, czekam z nadzieją na kilka dawnych polskich synthpopowych sampli jak na AB1, chociaż to ma być legal to z tym nie wiadomo.

:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
carl
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: carl »

koło art bruta to to nie stało :censored:
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: Yayo »

Mi się bardzo podoba, o wiele bardziej mi siadło niż single z widma. Mam nadzieję na polską płytę roku.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10178
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: PRO8L3M - Art Brut 2 (TBA) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

art brut to nie jest
Spoiler
bo to art brut 2
zajebisty singiel :bowdown:
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ODPOWIEDZ