Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Morales.
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:21

Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: Morales. »

Czeka ktoś?Obrazek
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Na pewno sprawdzę
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: Jasek »

kto to ten Pan?
cztery żubry i dwie kurwy
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

Znajac życie Włodi lub inny Pelson
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

Przypominam, że całą karierę Karwana poskładał wpół najebany Laikike1, który nazwał go sympatyczną, nieporadną ciapą. Od tamtej pory Karwan nie nagrywał praktycznie niczego oprócz jakichś luzaków z Kulerem, gnoje którym pomagał przerośli go popularnością o jakieś 2137 długości (JanRapowanie) i w sumie nie wiem kto miałby to teraz sprawdzić.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1506
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: luk0as »

sprawdza to tylko jego ziomki bo wiadomo ze ten mixtape nie ujrzy swiatla dziennego
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

sprawdzę o ile w ogóle to wyjdzie
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

kiedyś bym sprawdził, ale teraz lata mi to koło chuja
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

SWN pisze: 03 wrz 2019, 20:08 Przypominam, że całą karierę Karwana poskładał wpół najebany Laikike1, który nazwał go sympatyczną, nieporadną ciapą. Od tamtej pory Karwan nie nagrywał praktycznie niczego oprócz jakichś luzaków z Kulerem, gnoje którym pomagał przerośli go popularnością o jakieś 2137 długości (JanRapowanie) i w sumie nie wiem kto miałby to teraz sprawdzić.
Z tego co pamiętam to Laik napisał coś w stylu, że go lubił, ale ile kurwa można lecieć na patencie niedorozwoja :rotfl:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

Niedorozwój, ciapa, zwał jak zwał :) Po prostu pamiętam, że ten wpis mocno zdyskredytował Karwana (i chyba jeszcze kilku innych, bo Laik szturchnął w tamtym czasie paru swoich) i zbiegł się z końcówką aktywności Karwiego.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: drzeworyt »

Była kiedyś opinia, że Karwan to kopia Zbkibwoya. Nigdy tego nie słyszałem :dunno:
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: svnchez »

Momentami było słychać Zkibwoya, ale imo trochę na wyrost było.
Materiał może nawet sprawdzę, ale pierwsze że on jest mega niesłowny, drugie że dotychczasowe luźne zwrotki na mega różnym poziomie, ciekawe jak da tutaj
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Sotnikov
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: Sotnikov »

Na myspace wrzucał luzaki, jeszcze przed wielkim sercem, na których brzmiał jak zkibwoy, później już tego nie słychać.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: #23 »

Laik pocisnął go przed wyjściem Level Up 4, dostało się też wtedy Pezetowi XD
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
skała
Posty: 205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: skała »

Jasek pisze: 03 wrz 2019, 19:29kto to ten Pan?
Kuler
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

Kuler krol
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
edenmar
Posty: 1199
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Kurła, te pisanki świąteczne najebanego Laika to powinny tu być na honorowym miejscu. Piękne to było. Aż sobie odkopałem.
No więc Święta Bożego Narodzenia... Szczerze mówiąc, nie myślałem, że dotrwam, biorąc pod uwagę tryb życia, który pochłonął
mnie w ostatnich miesiącach. YOU'VE MADE IT LAIK, a więc tak jak Wam, również i mnie należy się podsumowanie ostatniego roku.
2012 zaczęlismy, razem z Młodzikiem, Puzzlem i Proxem, cudownie. Milczmen przyjął się w kręgach fanów polskiego podziemia
nadzwyczaj dobrze, nie spodziewaliśmy się takiej fali propsów. Oczywiście pierwsze 500 osób, które zamówiło preorder zasługuje
na największy bowdown i, z tego miejsca, dziękuję im za powierzenie nam tych przelewów bo w momencie, kiedy wpłynął ostatni, wiedzieliśmy
, że jesteśmy na zero. WIELKIE DZIĘKI KOCHANI, takie ruchy motywują nas do dalszych działań, a tych mamy w planach w przysłowiową pizdeczkę.
Na szczególną salwę z propsami zasługuje oczywiście Rafał razem z całą ekipą Staytrue, która, idąc na żywioł w stu procentach, postanowiła
wesprzeć nas siłą swoich skrzydeł. Jedna miłośc dla tego crew i oby się darzyło, tak mówię. W międzyczasie wpadł do mnie Bisz z Karolą,
zabierając ze sobą na tę eskapadę jednego z najlepszych warszawskich producentów, z którą to dwójką postanowilismy stworzyć collabo
pod szyldem TEHNIKOLOR. Rozpierdol będzie ciężki w odbiorze, bity ważą trzysta ton i nie płyną, one SIĘ TOCZĄ, TURLAJĄ SIĘ PO SZKIELETACH UMARŁYCH ISTNIEŃ, nie mamy nawet jednego kawałka ale będziemy mieli kilka i te kilka to podróż w obszary jakie poznajesz na shivie czy meksykańskich grzybach.Pozdrawiam całą trójke z tego miejsca, gdyż level ogarnięcia jaki zaprezentowali w bajerce stawia ich automatycznie w gronie moich przyjaciół i jestem szczęśliwym człowiekiem mając ich po swojej stronie (Wesołych Świąt Mordeczki Wy Moje Kochane). Oczywiscie Bober, jeden z moich ulubionych producentów, nie dawał o sobie zapomnieć z drugiej strony kabla i właściwie chemia, która utrzymuje się między nami od pierwszej rozmowy pozostaje taką, jaka była właśnie wtedy. Górny Śląsk stoi serdecznością, otwartością na nowe twarze dopóty, dopóki
potrafia wypić.JESTEM JEDNĄĄ Z NIIICH TO SĄ MOJE NAJLEPSZEEE DNIII, także pozdrawiam świątecznie całe Kato oprócz Hasta, gdzie niestety juz koniec jakiejkolwiek kariery dla mnie, nie ma kurwa zmiłuj, możesz kaczorek wypierdalać, taka prawda. Pezet album wydał. HAHAHAHAHAHA.
Na nowym levelu mam dwie szesnastki dla ciebie Paweł, no przeciez nikt z moich znajomych nie mógł oprzeć sie wrażeniu, że z Jimkiem
na tym fajnym w chuj joincie odpowiadasz mnie, musimy to jakos nazwać, będę optował za SILENT BEEF, chociaż po czwóreczce nie będzie juz taki cichutki, to mogę obiecać Ci juz teraz sprzedajna pizdo w pinglach. Oczywiście ten rok obfitował w wydawnictwa pominięte przez rankingi Olisu...
Podziemie nie pokazało pazura, Karwan to zwykła ciapa, zerwaliśmy przez to kontakt bo kurwa ile można lecieć na patencie niedorozwiniętego (a tak Cię lubiłem) W ogóle cała ta ekipa plejerów, solarów, białasów, pjentaków,wiciów, chuj wie kogo, jest do odjebania w dwóch wersach i jak się czują to się to stanie, bez hejtu za to kurwa z pięknym swingiem, nowe pokolenie to kukły, małe księżniczki, dwa wersy, nic więcej gnojki, kupię wam najki i wypierdalać, serio wacki. Mainstream jak zwykle, CHUJNIA MAX FRAJERZY. Nie wiem od czego zacząć, więc skończę na starcie: jesteście tak chujowi, ,że wstydzi się za was eldo. Pozdrowienia, prosto z serca: Ania Chili, Bober, Młodzik, Zielichowski, Tymek Pasierbiak, Tekillaz, DwaSławy, Zamar, Maciek Zawa, Maciek intoksynator, Łapa, Monia, Siennik, Niemir, Efen, Figovsky, Alkaponsi, Bizon (nie wiem czemu), Jagza, Teo, Zośka, Ania, Renka, Molotof, Jerzozwierz, Junes,
No cześć. najpierw Solar, poza kontrolom bo pewnie najebany jak ja teraz, odczuł dyskomfort w okolicach: zrozum ziomeczku, że jedynym dobrym numerem na tym ostatnim potworku jaki wydaliście było ''Nieporozumienie'' i,po pierwsze, podkład robi tam całą robotę, natomiast drugie (nie mniej ważne zauważ) skrzypce gra tam Dany, jego przezajebisty refren oraz zwrotka, którą wpierdala was obydwóch wszystkim, zaczynając od flow a kończąc na technnice, co (akurat w tym wypadku) nie jest dla niego komplementem. Propsy za wyjebkę na mainstream, jednak brakuje Wam umiejętności i obaj z Białasem lecicie jak Autosan po polskich jezdniach. Rozumiem, że wiara w siebie i propsy od idiotów każą Wam myśleć inaczej, inaczej jednak nie jest. Wrzuty o grafomanii sobie odpuszczę, natomiast dopierdolę się, a jak, do całokształtu warszawskiego podziemia. Jesteście rozwydrzonymi bachorami, garstką skarlałych popłuczyn po dobrym rapie. Nie macie za grosz wyczucia treści, stylu, nie idziecie w JAKIMKOLWIEK kierunku, propsujecie bezkrytycznie trendy zza oceanu, które znikną za rok, dwa, cokolwiek. I nie dam sobie wmówić, że to zabawa konwencją bo jesteście na to zbyt spięci, zbyt zorientowani na sukces. Nie stać Was na rozpierdol jaki robią np. Ugly Duckling bo wciąż myślicie, że zarobicie na tym gównie, że ono coś Wam da, coś ugracie. Śledzę uważnie wasze poczynania od początku, znam wszystkie mixtape'y Białasa, wiem jak radzicie sobie na wolno, wiem jak lubisz się rozpłakać po bitwie (ŻYRI TY KURWO JEBANA) i, musisz wiedzieć, straciłes resztki mojego szacunku po akcji z PeeRZetem, kiedy dogadaliście się z Natalim, żeby nie publikować tej walki lamusie. NIE SZALEJ, ja nie freestyle'uję, nie ustawimy się na walkę, niestety. Beef oczywiście jak najbardziej, możesz zaprosić chujowego (ILE TO JUŻ LAT) Tomba, możesz wziąć Białasa, no przecież prędzej się zesrasz niż dasz mi radę sam i myślę,że obaj o tym wiemy. Możesz wziąć resztę tych dziwnych postaci, nie wiesz co się stanie, ja wiem, także orient bo to jest ten moment, kiedy musisz pomyśleć, jesteśmy (poglądowo bardzo blisko) i to nie będzie kolejna runda z chujowym eldo, zapewniam Cię o tym och. PEZECIWO wariacie ty MRRAU: trzeba było zastosować się do rad, które dawałem w wywiadzie. Nie wiem co kierowało twoimi paluszkami (oczywiście wódesia bankowo), kiedy pisałeś te nienawistne słówka ale nauczam definicjo pizdy, więc, tak jak w przypadku Solara, orient: podziemie jest siłą, na którą nie masz wpływu. Jest tajfunem, który żyje własnym życiem, nie masz tu kurwa wjazdu, możesz o nim co najwyżej marzyć. Nasze wersy są pisane w trybie, którego nigdy nie zaznałeś, i biorę tu pod uwagę Twoje czaciki z Fokusem na temat niesprawiedliwych mediów. Jeżeli masz zamiar NAPRAWDĘ SIĘ WKURWIĆ (ŁOOOOOOO) to co mam Ci powiedzieć? Pierdolnij wino z Sidneję czy coś, nie podchodź do podziemia, dobrze radzę, proszę serdecznie. Po ''Radio Pezet'' nie masz już tutaj szacunku, nie masz prawa głosu. Nie wiem po chuj odpowiadałeś mi na ten post, level w drodze, nagram go z anginą bo to tradycja narodowa jak pieprzony karp i kutia (w tej edycji na czasownikach, specially for you). Zastanawiam się tylko, czy przykozaczysz też na bicie jak to bywało w czasach zamierzchłych czy znowu odpowiesz mi postem na jakimś portalu społecznościowym, wybierz sobie, jestem też na NK. No oczywiście za tekst o frajerze kiedyś się będziemy widzieć, i lepiej, zebyś miał na to papierki, bo w moich stronach nie jest to element kultury miejskiej.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: Rupert »

Kurwa jaki bełkot, aż wstyd ze miałem ołtarzyk w gimnazjum.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: Jasek »

Zajebiste to było, tylko zawsze jak czytałem to MRAUUU KOCURKI to musiałem rozchodzić Xd
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Karwan - TBA (2019?) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Kurwa piękne to jest. Oczywiście jak zaczniesz traktować na poważnie to bełkot, ale z przymrużeniem oka to nadal sztos :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ