Soulpete - Noir Fiction (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

Pete dopiero jutro będzie miał płyty u siebie
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 516
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Rafał81000 »

Dobry wieczór,
Płyty - "Noir Fiction" - przyszły z małym opóźnieniem ale już są u mnie. Dziś i jutro ogarniam Wasze zamówienia (kilka osób chce zmienić adres wysyłki itp), w weekend pakowanie i leci do Was. Tu macie mały prezent w postaci KORTYZOLU.
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: rakieta_rakieta »

czekam na jakiś średni bit Soulpita. koleś jest niesamowity.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

no wreszcie bo juz sie zaczynalem niecierpliwic, czekam z kutasem w reku na te plyte

e: ogolnie nie zebym sie jakos specjalnie dopierdalal bo wiadomka ze obsuwa to 5 element etc fira fara ale kurwa premiera tej plyty byla 2 tygodnie temu a ja nadal jej nie mam :rotfl:
Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 516
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Rafał81000 »

Noir Fiction wylądowało na poczcie, więc Panie przez weekend wyślą je do Was. Przepraszam, że była obsuwa ale wystąpił mały problem z zamówieniem, a też sam ostatnio więcej czasu spędziłem w samochodzie niż w domu i nie miałem pełnej kontroli.
W ramach zadośćuczynienia każda paczka ma link do płyty, skąd będzie można pobrać ją w pięknej jakości.
Dziękuję za zrozumienie i cierpliwość 🤝
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

i tak ma -1 przy ocenie za plytke
Spoiler
zartowalem
pony1
Posty: 12
Rejestracja: 21 lis 2019, 19:27

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: pony1 »

Dobry wieczor Sz.U..i szybkie pytanie..ktos cos jakies info co do wysylki plyt?
Robak
Posty: 85
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:07

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Robak »

Dobry wieczór,
Widziałem, że już część osób dostała Noir Fiction, co mnie bardzo cieszy. W drodze na koncert podjadę po kwity i nr przesyłek i jak ktoś w tym tygodniu nie dostanie, to wyślę nr paczki na mail. Sprawa z wysyłką wygląda tak, że jak ktoś mieszka bliżej Lublina, to zapewne szybciej dostanie, bo stąd to wszysko idzie. Ja zostawiam u Pań setki, a czasami tysiące przesyłek na raz i po tygodniu odbieram kwity, bo Panie się starają ale wiadomo, że są też inni klienci. Nie podpisałem umowy z pocztą, bo kurde nie miałem serca pozbawiać Pań premii za taką ilość punktów jaką na mnie zdobywają (co za tym idzie mają dzięki temu bonusy/premie), bo kurde ciężkie czasy są, a ja mam miękkie serduszko. Jakbym to zrobił, to oczywiście miałbym więcej pieniędzy ale trzeba pomagać innym, nie? Także przepraszam jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał płyty ale na 100% wszystko wyjdzie do Was. Dodałem Wam kod z darmową płytą w postaci mp3, bo nie będę tego umieszczał na Spotify.
Dziękuję za cierpliwość.
pony1
Posty: 12
Rejestracja: 21 lis 2019, 19:27

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: pony1 »

Thx za info
Pzdr
Yatzeek
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2019, 7:24

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Yatzeek »

Jak to nie będzie na Spotify? :roll:
Ktoś podzieli się opinią całości na pw?
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

26 dni obsuwy z plyta. tak to tylko tutaj zostawie.
sosoullikesoul
Posty: 25
Rejestracja: 22 lis 2019, 16:45

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: sosoullikesoul »

Była obsuwa, zgadza się. Nie z mojej winy. Też nie jestem uradowany taką sytuacją, bo to zawsze mi dostaje się najbardziej w internecie ale człowiek, który był odpowiedzialny za ten projekt (w tłoczni) miał wypadek, po którym apmutowano Mu nogę i zrobiła się mocna dezorganizacja w firmie. Przez to czekałem prawie 4 tygodnie dłużej. Chujowa sytuacja, na którą nie miałem wpływu ale też jakoś jestem w stanie Ich zrozumieć (Was też, bo nie pisałem o tym na fejsbuku i możecie czuć wkurwienie, ale też nie mam zamiaru tego udostępniać poza to forum). Także przepraszam jeśli czujecie się oszukani.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

ja tam duzo moge zrozumiec, bo kazdemu moze sie przytrafic sytuacja gdzie nie wszystko jest od niego zalezne ale mam pretensje o brak jakiegos infa do kupujacych, krotkiego maila z wyjasnieniem sprawy. gdyby nie informacje ktore byly tutaj wrzucane nawet nie wiem skad to nie wiedzialbym nic. kazdy kolejny tydzien kiedy plyta nie przychodzila a nie dostawalem zadnego wytlumaczenia to byla tylko narastajaca frustracja i niepewnosc. wczoraj chcialem sprawdzic twojego fan pejdza na fb w poszukiwaniu jakichs informacji ale okazuje sie ze zostal usuniety :dunno: mowie: 'kurwa, plytki od miesiaca nie dostalem, usunal fejsa, zadnego infa, tomb vol2 :rotfl: takze moja rada to na przyszlosc nawet jak sie jakas obsuwa przytrafi, to lepiej poinformowac bo moj wkurw bylby zdecydowanie mniejszy gdybym po prostu wiedzial ze musze dluzej poczekac, niz jak nie wiedzialem nic.

pomijajac fakt ze plytka jest na pewno rozpierdolem co tylko poteguje moja niecierpliwosc i chec przesluchania jej ;]
sosoullikesoul
Posty: 25
Rejestracja: 22 lis 2019, 16:45

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: sosoullikesoul »

Jak usunięty? Przecież jeszcze kilka dni temu dałem informację właśnie tam o tych płytach.
Na grupie naszej też jest.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

o.0 w tym momencie patrze ze normalnie wszystko dziala, wczoraj i przedwczoraj kiedy wchodzilem dokladnie na ten sam profil wyswietlala mi sie informacja ze strona nie istnieje, a po wyszukiwaniu 'soulpete' w wyszukiwarce znajdywalo tylko twoj prywatny profil :dunno: byc moze to u mnie w takim razie bylo cos zjebane ale to by bylo dziwne bo fb mi raczej dzialalo normalnie.
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bartuz »

Takiego czegoś mi brakowało w rapie ostatnio. Klasyczny bit i cuty :bowdown:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3651
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Prez »

Karwel w formie, najlepszy z numerów z Noir Fiction jak dotąd
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

przesluchal ktos juz calosc? ja dopiero raz, moze za jakis czas cos krotko o tej plycie naskrobie.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Soulpete - Noir Fiction (17.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
ODPOWIEDZ