Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: daveyo »

Utwór zapowiada album pod tytułem "HUNDRED BANDS".
Preorder oraz ubrania można nabyć tutaj: http://bit.ly/ZEAMSONE


Okładka:
Spoiler
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 paź 2019, 16:14 przez daveyo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

a to się nie miało nazywać 666, analogicznie do 777? już myślałem, że rozpoczął wstecznie odliczanie
numer nawet nawet, choć Igi sporo ratuje (a nie jest to zwrotka wybitna), bez niego byłaby nuda straszna
niesamowite, że koleś nie może nagrać już nawet nie coś lepszego, ale choćby na zbliżonym poziomie jak bb
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

Zeamsone poka białko
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3249
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: horrypaz »

jebać konfidenta
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: FruitOffTheWall »

ocb z tym ze ten zeamsone konfident? niech ktos wyjasni

ja nie rouzmiem fenomenu tego goscia chujowy rap dla gimbuw
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Pewnie o to, ale nic więcej nie wiem.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3249
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: horrypaz »

i nie tylko
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »


podobny bicior jak w iCarly Kukona
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

jest już na spotku
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Drmz »

Genre: dżapanis krindż.

Dejsik pokazał Bediemu jak się piszczy na bitach.
Komentarze na jutubku jeszcze lepsze. szk szkkk
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: bortwick »

Na początku coś typa sprawdzałem ale dalsza twórczość dno. W dodatku pipka bez grama charyzmy. Cóż takie czasy coraz mniej charakternych typów na scenie a jak już są to potem połowa użytkowników ślizgu ma ból dupy. Ale nie damy się BOR 4 LIFE
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1765
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

[mention]bortwick[/mention] a gdzie propsy dla zawodnika beoer - Gedza, który dał zwrotkę w Evereście?
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: bortwick »

loco pisze: 11 paź 2019, 15:37 [mention]bortwick[/mention] a gdzie propsy dla zawodnika beoer - Gedza, który dał zwrotkę w Evereście?
Jego sprawa ale nie będę tego słuchał i komentował.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Ale Deys tutaj dał ; o. Szczerze, to typ zajebał jedną z lepszych zwrotek w karierze. Zeamseone aż tak dobry nie był, ale i tak jest to fajny numer, do którego pewnie wracać będe często.
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1160
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: guzi »

Ten nowy singiel jest tak chujowy, ze aż śmieszny
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: onizuka »

uśmiechnąłem się przy wysokich notach Deysa, fajny kawałek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

jestem w trakcie pierwszego odsłuchu, więc się nie będę mądrował, ale wyszła nadspodziewanie dobra płyta, po singlach spodziewałem się gówna, a wyszło całkiem spoko, jedna z lepszych produkcji w tym roku, w sensie beatmaking, mimo że w niektórych początkowych numerach mix jest zjebany
powiem nawet tak - gdyby Future urodził się w Przemyślu w okolicach 2000 roku i chciał nagrać coś w stylu Savage Mode to pewnie wyszłoby to coś takiego
wiadomo, że teraz przesadzam, ale naprawdę nieźle "ambientowo" sobie leci w większości numerów i o tyle mi na myśl Savage Mode przywodzi, bo tam przy pierwszym odsłuchu się wszystko zlewało w jeden wielki ambientowy potok

btw wiedzieliście, że Zeamsone to Pawełek? Bo ja nie i bym się nie spodziewał. W ogóle ten Przemyśl to jakieś miasto imiennych zaskoczeń :dunno:
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 283
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: TRAPSTAR »

Ten album jest na prawdę bardzo dobry, jeden z lepszych jakie wyszły w tym roku :shock:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

Nie ukrywam, że zabierając się za odsłuch byłem daleki od obiektywizmu, bo Zeamsone wkurwiał mnie od momentu, kiedy jeszcze nawet nie znałem jego ksywy, akcji z graffiti i wyglądu. Od zawsze wkurwiało mnie w nim wszystko - głos, maniera, pokraczna przewózka, wymuskane gesty na klipach. Postanowiłem dać szansę, bo zobaczyłem całkiem sporo propsów w temacie i cóż - czyżby jakaś zmiana?

Nie nazywam jej pizdą chociaż każda ją ma, taki paradoks

Niestety nie zmieniło się praktycznie nic. Zacznę może od tego, co razi mnie w oczy już od dawna i dotyczy znakomitej części rapujących młodziaków w naszym kraju. Mianowicie, mam wrażenie, że tacy goście mają mózg przepalony instagramem, snapchatem, grupkami fb i wszelkimi fikuśnymi słowami ślepo podpierdalanymi ze Stanów. Za każdym razem, kiedy widzę/słyszę Zeamsone, PlanBe, Tymek czy kogo tam jeszcze, mam przed oczami typa mającego mokro na widok droższych ubrań, sceny rozrzucania pliku banknotów czy Ciroca obracającego się w zwolnionym tempie na stoliku. I fakt ten przekłada się w chuuj na sposób w jaki nawijają - Zeamsone jest do bólu zmanierowanym mentalnym gimbem, który bierze swoje rozterki miłosne, tragedie pokroju dyskusji z dupeczką na snapie albo jesiennego weltschmerzu i wplata między nie autotune'owe stękanie wyrazów z gotowego worka. Co jest w worku? No kurwa, stały zestaw. Przesłuchałem album dwa razy (chciałem nazwać go tu tytułem i przypomniało mi się, że ta dziwna jazda zaczyna się już od niego samego) i cała płyta to jedno wielkie walenie konia w niezdrowej fascynacji do wszelkiej maści Gucci, LV, Balenciagi, Off White, VLONE i tym podobnych. Wszystko doprawione VVS'ami, xanaxami, mdmami, klonami i całą maścią zabawek przyprawiających 19 latka o prawdziwy ból istnienia.

Odkąd jestem kimś to ten ktoś jest mną

Nie zrozumcie mnie źle - ja doskonale zdaję sobie sprawę, że nie każdy w tym wieku jest mistrzem pióra, że nie każdy raper opierający się przede wszystkim na formie (a takich zresztą sam preferuje) musi błyszczeć w tekstach i na siłę szukać drugiego dna, storytellingów z pięcioma plot-twistami i nawiązań do Tołstoja, ale no kurwa, PRZECIEŻ 2/3 ZWROTEK NA TEJ PŁYCIE BRZMI JAK NAPISANA W 10 MINUT. Jak spisywanie pierwszej myśli która przyszła ci do głowy, jak freestyle, które piszę sobie z kumplami na czacie fb z nudów. Jestem w stanie założyć się, że gość pisze te linijki automatycznie, po prostu zapisując pierwszy rym który wpadnie mu do głowy i chuj, tam nie ma żadnego większego sensu, ładu i składu. Jeśli ktoś wpadnie z argumentem 'no cóż, w końcu to ma tylko bujać i robić klimat, nie potrzeba tam bóg wie czego' to tak, zgodzę się jak najbardziej, tylko po co wtedy w ogóle marnować te bity na to ckliwe, nudne pierdolenie. Świetnie wybrnął z tego choćby Olek (ten producent od GM2L), który sam stwierdził, że doskonale zdaje sobie sprawę z lekkiej indolencji lirycznej, przez co nie kombinuje i rzuca luźne kawałki na zasadzie bit + chwytliwy hook, tyle, nic więcej. Może jestem jakimś smutasem w tej kwestii, ale według mnie małolaci serio powinni przemyśleć taki kierunek, bo nie mam pojęcia kto daje radę bez zmęczenia sprawdzać całe albumy opierające się na patencie "uuu, teraz SUKI (obowiązkowy wyraz w post-youngigicznym rapie) coś tam, a kiedyś to coś innego, kupuje se nowy [brand z górnej półki], ale i tak smutam troche". Jest mnóstwo głupich murzynów, którzy są równie nudni pod względem tekstów, ale oni przynajmniej nadrabiają to charyzmą i zabawą, kombinacjami, jakie wkładają w tworzenie kolejnych hitów.

U Zeamsone i większości jego młodych kolegów ta charyzma pojawia się tylko wtedy, gdy usilnie sami przekonują mnie o jej posiadaniu, oprócz tego wydają mi się być plackowatymi ciapami, które nie potrafiłyby uciągnąć sensownie 10 minutowego wywiadu z jebanym Rawiczem na swój temat, ślepo śliniącymi się do teledysków Gunny, Uziego, Travisa i chuj wie kogo jeszcze, nie mając ani kawałka pomysłu na projekt dłuższy niż EPka.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

Swn przepiękny post i w stu procentach podpisuje się pod każdym słowem
ODPOWIEDZ