Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019)

Post autor: przedszkolanek »

oj, SWN uprzedzony w chuj jesteś :D
do całości nie chce mi się odnosić, zwłaszcza, że raz przesłuchałem, ale przecież barwę głosu on ma bardzo przyzwoitą.
A poza tym
SWN pisze: 16 paź 2019, 14:30 PRZECIEŻ 2/3 ZWROTEK NA TEJ PŁYCIE BRZMI JAK NAPISANA W 10 MINUT. Jak spisywanie pierwszej myśli która przyszła ci do głowy, jak freestyle, które piszę sobie z kumplami na czacie fb z nudów. Jestem w stanie założyć się, że gość pisze te linijki automatycznie, po prostu zapisując pierwszy rym który wpadnie mu do głowy i chuj, tam nie ma żadnego większego sensu, ładu i składu.
No nie 2/3 tylko 3/3 i nie w 10 tylko w 5. Tylko, że po nie jest żadna wiedza tajemna - on o tym mówi w każdym wywiadzie (a przynajmniej w obydwu, które słyszałem) i w co drugim swoim numerze. A ty to obwieszczasz z miną i rezonem Krzysztofa Kolumba, który z pokładu Santa Marii wypatrzył na horyzoncie pierwszego Indianina.
No i z tym brakiem ładu bym nie przesadzał, nie wiem na ile zeams robi to świadomie, ale budowany przez niego strumień świadomości jest całkiem konsekwentny i spokojnie da się wyłapać na ucho zasady na których to się wszystko opiera
SWN pisze: 16 paź 2019, 14:30 U Zeamsone i większości jego młodych kolegów ta charyzma pojawia się tylko wtedy, gdy usilnie sami przekonują mnie o jej posiadaniu, oprócz tego wydają mi się być plackowatymi ciapami, które nie potrafiłyby uciągnąć sensownie 10 minutowego wywiadu z jebanym Rawiczem na swój temat
Pomijając już, że jakoś często "charyzmę" (btw co to w sumie znaczy?) mają ci z niskim, mocno basowym głosem, w czym się można dopatrywać ewolucyjnych pozostałości po "starym" doborze naturalnym, przecież to samo można powiedzieć o starej gwardii, jak była w ich wieku. Właśnie sobie wróciłem do Muzyki Poważnej, przecież Pezet tam poza szóstym zmysłem brzmi jak zestrachany zając
SWN pisze: 16 paź 2019, 14:30 ślepo śliniącymi się do teledysków Gunny, Uziego, Travisa i chuj wie kogo jeszcze, nie mając ani kawałka pomysłu na projekt dłuższy niż EPka.
roczniki raperów po 95 mają przede wszystkim jakąś niezrozumiałą dla mnie słabość do Post Malone'a, nie żebym nie lubił, ale kurwa - oni do typa mają stosunek prawie bałwochwalczy

a jeszcze jedno - sprowadzanie swagu do tasowania się pod gucci to jakieś niepojęte spłycenie tematu - dawniej sobie chłopstwo śpiewało piosenki o tym, że Jasiek zajebał smoka i hajtnął się z królewną - bo kiedyś to pochodzenie rodzinne było gwarantem dobrego życia, a dzisiaj gwarancją jest hajs - a najlepszą manifestacją dobrego życia jest przepierdalanie pieniędzy na tzw. konsumpcję luksusową czyli np. brzydkie balenciagi
swag to jakby nadzieja na lepsze życie - jak te ludowe piosenki o ożenieniu się z królewną - a nie pusta bragga z braku pomysłu
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019)

Post autor: kapec »

Zeamsone - Paradoksalnie

Można zmienić nazwę tematu.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (11.10.2019)

Post autor: aleksy »

przedszkolanek pisze: 17 paź 2019, 2:05
SWN pisze: 16 paź 2019, 14:30 PRZECIEŻ 2/3 ZWROTEK NA TEJ PŁYCIE BRZMI JAK NAPISANA W 10 MINUT. Jak spisywanie pierwszej myśli która przyszła ci do głowy, jak freestyle, które piszę sobie z kumplami na czacie fb z nudów. Jestem w stanie założyć się, że gość pisze te linijki automatycznie, po prostu zapisując pierwszy rym który wpadnie mu do głowy i chuj, tam nie ma żadnego większego sensu, ładu i składu.
No nie 2/3 tylko 3/3 i nie w 10 tylko w 5. Tylko, że po nie jest żadna wiedza tajemna - on o tym mówi w każdym wywiadzie (a przynajmniej w obydwu, które słyszałem) i w co drugim swoim numerze. A ty to obwieszczasz z miną i rezonem Krzysztofa Kolumba, który z pokładu Santa Marii wypatrzył na horyzoncie pierwszego Indianina.
połowa mojej kariery to jebany fristajl
monotematyczność pensji nie zabiera w liczbach
:cool:

zajebiście, że to już wyszło, jak będę miał chwilę, na pewno sprawdzę, ostatnio płytka sztosik
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: #23 »

kapec pisze: 17 paź 2019, 9:58 Zeamsone - Paradoksalnie

Można zmienić nazwę tematu.
fajne kwadratowe flow, do piachu
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Marian
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2019, 15:25

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: Marian »

Jestem na 5 kawałku i lipa straszna
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: daveyo »

Wleciał klip do jednego z kawałków na płycie.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: oldschool »

Bardzo fajny refren Tymka. Jeden z ciekawszych numerów na płycie, ale są lepsze (np. Everest z Gedzem czy molly percocets)
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: Bryx Fenrir »

Bardzo dobry numer, i Tymek w końcu dał dobrze, a i Zeamsone udowodnił, że jest w stanie dobre kawałki w tej tematyce tworzyć.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: Bryx Fenrir »

No cóż, jest to w miarę płyta, tylko myślałem, że nie będzie syndromu nierównej płyty, a tutaj tak jest, 4-5 bardzo dobrych numerów, a reszta już na odjeb się, EP byłoby z tego świetne, płyta jest tylko niezła.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: kapec »

Post pod postem... eeeeeeh kiedyś można było za to bić pałą przez łeb

Zeamsone - Balmain
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: przedszkolanek »

[mention]kapec[/mention] teraz będziesz mógł aktualizować bez postu pod postem :D

po drodze gdzieś umknęło
Zeamsone "Jebać Grę (Intro)"
https://www.youtube.com/watch?v=ZN8W3FVNw9k

nowsze
Zeamsone "10" (morning sun)
https://www.youtube.com/watch?v=c5jCrU5OIO0

najnowsze
Zeamsone "Bankroll"
https://www.youtube.com/watch?v=adJvU8HUDBE

oba nowe czołówka płyty, bankroll chyba w ogóle najlepsze, ale w sumie nwm
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: onizuka »



pięknie z gedzem do siebie pasują
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: KILLIE »

Wrzuć to na luz i daj mniejszy bieg


co
Awatar użytkownika
mxrio
Posty: 36
Rejestracja: 11 lis 2019, 18:31

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: mxrio »

Czy ja mam tylko takie wrażenie, że dosłownie KAŻDA nuta od niego ma taką samą warstwę melodyczną i zbliżone flow? odpalam kazdą nutę po kolei i jestem w stanie przewidzieć kiedy jego ton leci w góre, kiedy leci w dół, kiedy robi te swoje przyspieszenia z dziwną intonacją głosową itd. Kurwa można wyciąc acapelle z jednego numeru i będzie pasował do każdego bitu.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: kapec »

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Zeamsone - HUNDRED BANDS (2019)

Post autor: daveyo »

wleciał bonus track

Zeamsone & Vitali "GANZ"
Spoiler
ODPOWIEDZ