Żabson - Internaziomal (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: syrop klonowy »

MalkoNTENT pisze: 09 sie 2019, 12:08 Spoko w sumie, tylko jakoś nie mogę słuchać zabson wiedząc jakim irytującym śmieciem jest :(
O co chodzi z tym śmieciem?
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
ksiazenieporzadek

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: ksiazenieporzadek »

Zajebał PSP


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 590
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: zlewam »

nawet klip hujowy
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4453
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: Kalom »

te dzieci na klipie co tańczą :lol:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: widzeszalenstwo »

Ale hicior
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11502
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: Mystair »

słabe
MOB
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3637
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Raper Żabson ewidentnie nie wie od jakiegoś czasu jaką muzykę chce robić i to nie wróży dobrze dla jego kariery która zaczynała się bardzo konkretnym planem na siebie
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5583
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

gango rowerowy na klipie w 0:54 :bowdown:
Visern
Posty: 81
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:33

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: Visern »

Co ten Beteo ma w sobie, że gdy tylko się pojawia, to chce się go przewijać od razu.
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: Dwaena »

Jest rudy
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 633
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: filipthekiddo »

Obrazek
we got stick up kids, corrupt cops and crack rocks and stray shots all on a blocks that stays hot
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

Beteo gdzie się nie pojawia to od razu czuć że jest tam wklejony na siłe :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

coraz bardziej irytuje mnie profanowanie latino przez polskich raperów, jakoś też mi się tak skojarzyłem z I Can Nasa (pewnie przez klip)
White najlepszy
ogólnie to średnio brzmi taki "deaglomeracyjny protest song" w ustach trzech mieszkańców WWA (względnie innych dużych miast), w tym jednego milionera, Żabson i Beteo w kontekście małomiasteczkowym przypominają obecnego Kękiego i bloki, a całość brzmi to trochę jakby ktoś odreagowywał wszystkie pęknięte słoiki na trasie Opoczno-Warszawa
interesuje mnie jeszcze odpowiedź na pytanie dlaczego w klipie pojawia się Jezus ze Świebodzina, podczas gdy Beteo jest ze Świebodzic
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Te typy mogłyby za każdym razem robić te letniaki i za każdym razem by mi się podobało. Za to inne rzeczy to wypierdalam z playlisty po 30 sekundach, nie czaje siebie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
JestemTymRaperemZ
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:16

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: JestemTymRaperemZ »

przedszkolanek pisze: 26 sie 2019, 17:49 interesuje mnie jeszcze odpowiedź na pytanie dlaczego w klipie pojawia się Jezus ze Świebodzina, podczas gdy Beteo jest ze Świebodzic
Mordo, ja tam nie znam klienta i tym bardziej nie śledzę jego kariery, więc nie będę się wymądrzał, ale on chyba lepiej wie skąd jest? Nie? :bag:
stayHigh
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:57

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: stayHigh »

przedszkolanek pisze: 26 sie 2019, 17:49 coraz bardziej irytuje mnie profanowanie latino przez polskich raperów, jakoś też mi się tak skojarzyłem z I Can Nasa (pewnie przez klip)
White najlepszy
ogólnie to średnio brzmi taki "deaglomeracyjny protest song" w ustach trzech mieszkańców WWA (względnie innych dużych miast), w tym jednego milionera, Żabson i Beteo w kontekście małomiasteczkowym przypominają obecnego Kękiego i bloki, a całość brzmi to trochę jakby ktoś odreagowywał wszystkie pęknięte słoiki na trasie Opoczno-Warszawa
interesuje mnie jeszcze odpowiedź na pytanie dlaczego w klipie pojawia się Jezus ze Świebodzina, podczas gdy Beteo jest ze Świebodzic
Beteo jest ze Świebodzina, wystarczy sprawdzić w necie.

w sumie co z tego, że teraz mieszkają w WWA czy w innym dużym mieście, jak nawijają o starych czasach i małych miastach, w których się wychowywali? Taka przypierdolka na siłę
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

google mówi co innego (świebodzice właśnie), ale jeżeli typ jest faktycznie ze świebodzina to zwracam honor
Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: Żabson - TBA (jesień 2019) [Zapowiedź]

Post autor: syrop klonowy »

Na Wikipedii jest napisane, że Kartky urodził się w Bytomiu, podczas gdy kiedyś wrzucał na fejsa zdjęcie dowodu osobistego, na którym jako miejsce urodzenia widnieje Radomsko. Inny przykład: Guzior, z tego co mi wiadomo, wcale nie ma na nazwisko "Bluza". Jeśli chodzi o informacje na temat polskich raperów, to internet nie jest jakoś zajebiście doinformowany.

Skoro w klipie widzimy Jezusa ze Świebodzina, wątpliwości co do pochodzenia Beteo chyba zostały rozwiane.
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
ODPOWIEDZ