Nowak vel Nowaczyński & NOCNY - Sztuki Wizualne (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Nowak vel Nowaczyński & NOCNY - Sztuki Wizualne (2019)

Post autor: DeDoK »

Odsłuch:



Flint zmienił ksywkę i wydał płyte z NOCNYm
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Nowak vel Nowaczyński & NOCNY - Sztuki Wizualne (2019)

Post autor: moxxi »

Ciekawe kim będzie flint za tydzień
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Johnny

Re: Nowak vel Nowaczyński & NOCNY - Sztuki Wizualne (2019)

Post autor: Johnny »

Nie wiem po chuj ta zmiana ksywki, Flinta ktoś tam jeszcze w miarę kojarzył, a teraz to już w ogóle 5 osób tego posłucha max.
Materiał podobny do poprzedniego, mnie się już nie chce słuchać kolejny raz o tym ze mu z dziewczyna nie wyszło i kariera nie taka jak by chciał
Awatar użytkownika
Master
Posty: 296
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Nowak vel Nowaczyński & NOCNY - Sztuki Wizualne (2019)

Post autor: Master »

Płyta przeszła mocno bez echa a nie wiem w sumie czy słusznie.

Ogólnie to Flint od zawszę miał pod górkę, dlatego też czekałem mocno na tę płytę i zupełnie mnie zadowoliła. Kawałki jak Diamenty, Na Afterze, Do Łóżka, Popiół i Killer Feature do dziś w foobarze śmigają.
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
Awatar użytkownika
offline
Posty: 85
Rejestracja: 10 paź 2019, 19:31

Re: Nowak vel Nowaczyński & NOCNY - Sztuki Wizualne (2019)

Post autor: offline »

Podziwiam zapał typa. Tyle lat nie zażarło...
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Nowak vel Nowaczyński & NOCNY - Sztuki Wizualne (2019)

Post autor: oldschool »

Master pisze: 05 mar 2021, 14:03 Ogólnie to Flint od zawszę miał pod górkę
Bo? Gość z Warszawy, rozpoznawalność po bitwach freestylowych, wydanie legalnej płyty w wytwórni. Jak on miał pod górkę?
Johnny

Re: Nowak vel Nowaczyński & NOCNY - Sztuki Wizualne (2019)

Post autor: Johnny »

Nie wiem czego on oczekiwał - zmienił ksywę z może nie jakoś fenomenalnie rozpoznawalnej, ale jednak rozpoznawalnej, szczególnie po bardzo dobrym albumie, klipie który śmigał w tv itd, na nową, zupełnie nikomu nie znaną (+ osobiście uważam że dość mało chwytliwą, żeby nie powiedzieć głupią).

Dla mnie ta płyta jest zupełnie miałka, wracam do Złej Sławy, wracam do Smokesex Mixtape, Talent Nie Istnieje też czasem odpalę, a ten album przeleciałem tylko po jakichś odsłuchach i nigdy nawet nie pomyślałem żeby zrobić drugie podejście.
Dziwny koleś, po Złej Sławie powinien wystrzelić w mainstream opór, a tym czasem nic się nie zadziało ani wtedy, ani potem. Chyba trudno wszystko zganiać na marną promocję w Koka Beats...
ODPOWIEDZ