Major x Matheo - Nitro (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

jhator
Posty: 107
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: jhator »

Kurwa dawać to na Spotify. Numer tytułowy to jest zniszczenie
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: Bryx Fenrir »

Bardzo dobry numer, Major jest w nieziemskiej formie ostatnio, oby tak dalej, i chcę już całość tej płyty.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1470
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: JVCORE »

Czy albumu nie ma tylko na spotify?
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: vivid »

Na to wychodzi, na deezerze normalnie śmiga. Największy minus albumu to imo kobiece refreny, które brzmią jak z trailera KSW. Z gościnek Białas nie przeszkadza, Kabe i Szpaku słabo. Najlepsze numery to chyba te singlowe
jhator
Posty: 107
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: jhator »

Jest na Spotify
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 633
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: filipthekiddo »

Pierwszy nielegal kupiłem, bo się jarałem Majorem. Potem, ze względu na ilość chujowych featów, musiałem sobie darować. Serio mu nikt nie powiedział, że te szmule na featach są asłuchalne?
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: loco »

podbijam ekolgów, tragiczne te damskie wokale

jak wjechał refren z numeru z białasem to myślałem, że mi spotify przełączył playliste na jakieś disco relax hits 2005

e; refren z numeru z wackiem to samo :what:
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: Willxc »

Płyta gorsza od lustra, ale za Świat fantazji należy się bowdown, no i Białas fajną zwrotkę rzucił, a te damskie wokale faktycznie tragedia.
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: Mystair »

ehh po pierwszych singlach myślałem, ze może tym razem zajebisty równy legal wyda, ale znowu zawód :roll: Major kozacka forma od pierwszego Nielegala, ale nie wierzę, że te featy niektóre się jemu i Matheo podobają :what:
MOB
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 291
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: TRAPSTAR »

Major tak jakby z albumu na album coraz gorzej. Bity ostatnio już praktycznie tylko od topowych polskich producentów, a jednak na podkładach Ślimaka było o wiele lepiej. Jest kilka spoko numerów, np. Nitro, Paprykarz, Tam gdzie ja, ale reszta mocno średnia. A te damskie wokale jak już kilka osób wspomniało są najgorsze.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11503
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: SWN »

Sprawdziłem sobie właśnie podczas pracy i kurwa, jak ja lubię [s]na sportowo[/s] taki rap. Ulicznicy pozbawieni wstydu do kombinowania z melodią, śpiewanymi refrenami, nowoczesne bity, gdybym miał na szybko wymienić sobie ulubione albumy z ostatnich dwóch lat, to lekką ręką połowa pasowałaby do tego opisu. Nie będę się powtarzał na temat damskich wokalnych gościnek, bo oczywiście brzmi to biednie i jest głównym minusem płyty po pierwszym szybkich odsłuchu, w sumie mógłbym pójść nawet dalej i uciąć featy jedynie do Kizo, Kaziora i Kabe. Paprykarz stary dziad, a jednak doskonale pokazał jak to się powinno robić na luzie, bez udawania piętnaście lat młodszego i pajacerki, Tede powinien być katowany tym albumem przez najbliższy miesiąc.

highlighty: Nitro, Tam gdzie ja, Hit tego lata
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: Miechu »

Dodałbym jeszcze kawałek z Kabe. Generalnie na minus ilość singli przed premierą. Poza tym ekstra. Katuje od premiery.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: Bryx Fenrir »

Zajebista płyta! Szczerze mówiąc po opiniach byłem ciekawy czy udźwignął całą płytę na dobrym poziomie, ale tak było. Matheo się nie dziwie, to jeden z lepszych producentów w PL, natomiast Major na dzień dzisiejszy potrafi położyć świetne numery, świetne zwrotki, i tak naprawdę to jest czołówka tego roku pod względem płyt. Szpaku i Wac kapitalne te gościnki.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: przedszkolanek »

rozczarowanie roku, ale to trochę wina fantastycznego lustra, chyba major trochę pod formą obecnie, połowa lustra powstała pod koniec zeszłego roku, jak miał ewidentną górkę (kreatorzy jeden z singli 2018), no a tak trochę słabo,
świat fantazji i paprykarz kapitalne, tam gdzie ja przyzwoity, reszta nudy albo słabizna, a jeszcze kizo dał o dziwo ciekawy refren
pomysł z Knapikiem wyszedł strasznie pretensjonalnie
to tyle
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: daveyo »

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: przedszkolanek »

przepiękny ten numer, chociaż kabe z tym swoim francuskim już trochę za mocno daje
a jeszcze w poprzednim poście zapomniałem spropsować Mateo za genialne bity
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 857
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: ogkush »

fajnie sie wkreca refren, tylko znowu te dźwi :lol: nie wiem, boja sie mu powiedziec
kabe do wyjebania
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: FÜRDIEGANG »

ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: daveyo »

no Białas zajebiście tam poleciał :twisted:
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Major x Matheo - Nitro (2019)

Post autor: Bryx Fenrir »

Białas zajebiście, może jakby porzucił Lanka (z całym szacunkiem dla jeggo bitów) na bity Matheo jak na McGregor czy tutaj, to płyta Białasa mogłaby w końcu stać się płytą kapitalną, a nie tylko płytą z przebłyskami.
ODPOWIEDZ