Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: SWN »

Jose pisze: 25 wrz 2019, 9:48to jestem jak :what:
Proszę cię, ziomek. Wszyscy pamiętamy wasze wakacyjne zagwozdki medyczne przy piwku na podstawie materiału filmowego z youtube, nie kłam że nie bawiłeś się doskonale.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: wojtas »

Jako ciekawostka, instrumental do on a mission :
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Jose »

Normalnie kupiony chyba, skoro jest na Spotify i jako autor jest Getro
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: wojtas »

to na 100%, ale lease
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: vampmoney »

Wszystkie są kupione
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: wojtas »

Żeby sprostować ja tu nie robię dymów, że bit z neta czy nie kupiony. Zobaczyłem, że w creditsach wypisany jest Gezin z 808 Mafii, a on sprzedaje sample packi które są popularne u internetowych producentów, więc uznałem że spróbuje go znaleźć na yt i się udało, bo bicik sztos.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: przedszkolanek »

xDDD Jose dziękuje za to że jesteś :lol:
się ciągle zastanawiałem o co wy się dopierdalacie do tego Tarantula, no owszem najlepszy numer na płycie to nie jest, ale całkiem dobry afrotrap itp, aż czytam
Jose pisze: 25 wrz 2019, 9:48 Ona lubuje się w owłosionych kulach, jak bez nóg tarantula
i już rozumiem :lol: ja tam słyszałem w określonych klubach tylko nie wiedziałem na co tam ten pająk :lol:
faktycznie ładna żenada
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Mystair »

płyta z lepszymi i gorszymi momentami, ale i tak jak na razie ścisła topka tego roku, KOD :bowdown: :bowdown: i jeszcze kilka numerów przekozacko bangla
MOB
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: manieq »



Alcomindz - On a Mission

Z klipem wleciała również możliwość zakupu fizyka:
Spoiler
URUCHAMIAMY SPRZEDAŻ MIXTAPE "ON A MISSION" W WERSJI KOLEKCJONERSKIEJ (FIZYCZNEJ).

Nakład: 1000szt. (nigdy nie będzie dodrukowane);

Cena: 35zł + 15zł przesyłka kurier (UE i UK 15 euro);

Zamówienia: decyduje kolejność złożenia zamówień (osoby z kodem ALC i MDZ mają pierwszeństwo), jeśli do niedzieli nie wyprzeda się cały nakład to pozostałą liczbę CD wrzucimy na allegro droższą o 5zł (allegro pobiera dużą prowizję za płytki [10%]);

Wysyłka: do 10 dni od zaksięgowania wpłaty (jeśli zamówienie nie będzie opłacone w przeciągu 7 dni - usuwamy Twój "koszyk");

Podpisy/Autografy: brak (w przyszłym roku zrobimy meetup Alcomindzki na którego zabierzemy markera i dopiero wtedy takie maźnięcie będzie miało realny sens - kiedy będziemy mogli się zobaczyć i przybić sobie piątkę);

Bonus gift: brak;

__________________________________

JAK KUPIĆ?

1. Wyślij maila na adres [email protected] tytuł „CD [tu wstaw ilość sztuk]” - w wiadomości podaj swoje imię i nazwisko, adres do wysyłki (wraz z kodem pocztowym!) oraz numer telefonu.

__

CD 3szt

WZÓR:

Piotr Rafalik

Ul. Nurska 22/26

03-551 Małkinia Górna

530 760 348

__

2. W odpowiedzi na maila w przeciągu 72h otrzymasz wiadomość zwrotną z instrukcjami do wykonania płatności za zestaw (mixtape + wysyłka)

3. Wysyłka do 10 dni po zaksięgowaniu przelewu - więc bez paniki - normalnie przyjdzie Ci mail z listem przewozowym od kuriera.

UWAGA

1. Sprzedaż trwa do sold outu. Nie robimy dodruków.

2. Masz pytanie? Przeczytaj poniższe Q&A!

Najczęściej zadawane pytania:

0. Mogę zamówić teraz i opłacić za 2 tygodnie?

Nie bardzo byku, "koszyk" czyli zamówienie do opłacenia trwa 7 dni, później nie ma gwarancji, że płytki jeszcze będą.

1. Czy mogę zamówić za pobraniem?

Nie wysyłamy za pobraniem. Tylko przedpłata na konto.

2. Jestem z Warszawy/Małkinii – czy mogę odebrać osobiście?

Nie, sprzedaż prowadzona jest tylko wysyłkowo.

3. Jest możliwość wysyłki za granicę?

Tak, wysyłamy na teren Unii Europejskiej oraz do UK. Koszt przesyłki to 15 euro.

4. Mogę prosić z podpisem?

Nie da rady byku. W przyszłym roku zrobimy meetup Alcomindzki na którego zabierzemy markera i dopiero wtedy taki podpis będzie miał realny sens.

5. Czy jak zamówię 2 płytki to kwota przesyłki jest jak za jedną?

Tak. Do 10 sztuk wysyłka jest w cenie 15zł na terenie Polski oraz 15 euro na terenie UE i UK. Problem pojawia się przy większej ilości, ale to dostaniesz maila od nas z taką informacją.

6. Mordki napisałem pw na fanpage/instagrama, dlaczego nie odpisujecie?!

Bo ich nie odczytujemy. Kontakt tylko mailowy. Płytki [email protected]. Wymiany/Zwroty [email protected].

7. Wczoraj zrobiłem przelew, a jeszcze nie dostałem maila, że jest zaksięgowany – co jest?

No to jest – że jeszcze nie został zaksięgowany, albo właśnie śpimy, albo jesteśmy tak zajebani tymi zamówieniami, że nie nadążamy z odpisywaniem na czas. Spokojnie – od momentu w którym Twoja wpłata znajdzie się na koncie podanym w mailu max do 3 dni otrzymasz maila, banki potrafią słać taki przelew po 3 dni - także spokojnie, nie zniknie, jesteśmy w kontakcie.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Skandi
Posty: 47
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:47

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Skandi »

Fizyk zakupiony, hajs w tym momencie należy im się jak mało komu na tej scenie
A ta płytka tak naprawdę dopiero pokazuje zalążek brzmienia, jakie jest w ALC - w tekstach może stracili trochę ćpunstwa z początków
ale muzycznie to wszystko jest naprawdę dobrze złożone
imo mają duże szanse na wbicie się do topki mainstreamu, tylko potrzebna im flota
Awatar użytkownika
mxrio
Posty: 36
Rejestracja: 11 lis 2019, 18:31

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: mxrio »

Trzymam kciuki żeby sprzedali wszystkie płytki bo sie chłopakom należy :cool:
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: vampmoney »

Oczywiście zamówione z miejsca, nowy LP Alcomindz jest już robiony, roboczy tytuł to "Na Wieki Wieków"
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: SWN »

Ale chujowy ten klip, wygląda to jak jakaś zapowiedź trasy koncertowej bez związku z trackiem
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Opieronie »

SWN pisze: 14 lis 2019, 16:19 Ale chujowy ten klip, wygląda to jak jakaś zapowiedź trasy koncertowej bez związku z trackiem
Brakuje opcji 'brawo' - coś pomiędzy :bowdown: - a, :).
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Jose »

A to nie zapis z koncertu, co zaatakowali Rado?
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Bryx Fenrir »

Nic ciekawego ten kawałek, w gruncie rzeczy to do zapomnienia, nie wiem czemu akurat do tego numeru poszedł klip, skoro jest najzwyczajniejszy, nic w nim co mogłoby skupić uwagę.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: oyche »

przesłuchałem to tak z dupy i ajj kurczę to mogła być dobra płyta, początek najlepszy, końcówka ok, ale jak leciało jakieś pussy popin czy coś tam podobnego to nie obyło się bez nerwowych rzutów okiem na telefon, żeby sprawdzić ile do końca. lepsza selekcja i byłoby git, ale i tak da się złożyć kozacką epkę z tych kawałków. a no i na pewno lepiej by się słuchało bez tego płaku płaku że my jesteśmy biedni a young multi bogaty hurr
ODPOWIEDZ