Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

2do5 pisze: 01 wrz 2019, 15:36 to trochę jak z Korwinem-Mikke, który teoretycznie powinien zdawać sobie sprawę, że gadką o hitlerze nie zaskarbi sobie zaufania wyborców, a mimo wszystko dalej w to brnie, hehe
nie no Bonus jest już tak umoczony, że jego twórczość akurat przestaje mieć jakikolwiek wpływ. miała tylko na poczatku, kiedy trzeba było zebrać wyimaginowane dowody i jakoś wszystko połączyć w całość. zreszta każdy kto chociaż w małym stopniu śledzi przebieg tej sprawy wie, że to jakiś jebany żart i nikt nie powinien mieć co do tego żadnych wątpliwości
Odróżnijmy proszę śledzenie przebiegu sprawy od śledzenia filmików bonusa erpeka w internecie bo akta sprawy z tego co wiem są utajnione. Ja tam wierze sądowi a nie patusowi który gołym okiem od zawsze sprawia wrażenie kryminalisty :dunno:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Mystair »

Moltisanti pisze: 02 wrz 2019, 4:23Ja tam wierze sądowi a nie patusowi który gołym okiem od zawsze sprawia wrażenie kryminalisty :dunno:
to co w takim razie robisz na prawilnym hiphopowym forumku? :eek:

zresztą mowy końcowe przecież są ogólnodostępne, więc zarzuty, że Bonus ten brak dowodów sobie wymyślił są z dupy mocno i nie sądzę, że tak bardzo by o to walczył, gdyby jednoznacznie jego wina była udowodniona
MOB
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 633
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: filipthekiddo »

Jak to kiedyś Juras napisał...
i odczuwam strach choć nic nie mam na sumieniu, bo niejeden chłopak przez pomyłkę jest w wiezieniu
Gupie sądy, za niewinność Oliwiera nam zabrali.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2849
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: WHITE »


Bonus RPK - Poprawa prawa (prod. Czaha)
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2344
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: 2do5 »

Moltisanti pisze: 02 wrz 2019, 4:23 Odróżnijmy proszę śledzenie przebiegu sprawy od śledzenia filmików bonusa erpeka w internecie bo akta sprawy z tego co wiem są utajnione. Ja tam wierze sądowi a nie patusowi który gołym okiem od zawsze sprawia wrażenie kryminalisty :dunno:
czyli na dobra sprawę wierzysz przede wszystkim skruszonemu gangsterowi z jednej z najgroźniejszych grup przestępczych w Polsce, gdzie odpierdalały się takie rzeczy, jakich prawdopodobnie Bonus nie widział w filmach. ale kogo tam obchodzą jakieś zabójstwa, handel rzeżuchą i prochem 10 lat temu, to dopiero bandytyzm, no... tylko trzeba by mieć jeszcze jakieś dowody rzeczowe hmm

e: singiel najlepszy z dotychczasowych, co wcale nie oznacza, że dobry. w podobnej konwencji Statystyka >>>> to
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2019, 14:32 przez 2do5, łącznie zmieniany 2 razy.
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2849
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: WHITE »

W dodatku teb gosc przy innej sprawie pomowil jakiegos typa, a ten zostal uniewinniony co wyjasnia jego wiarygodnosc

Singiel ok, plus za sama tematyke
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

2do5 pisze: 02 wrz 2019, 14:19
Moltisanti pisze: 02 wrz 2019, 4:23 Odróżnijmy proszę śledzenie przebiegu sprawy od śledzenia filmików bonusa erpeka w internecie bo akta sprawy z tego co wiem są utajnione. Ja tam wierze sądowi a nie patusowi który gołym okiem od zawsze sprawia wrażenie kryminalisty :dunno:
czyli na dobra sprawę wierzysz przede wszystkim skruszonemu gangsterowi z jednej z najgroźniejszych grup przestępczych w Polsce, gdzie odpierdalały się takie rzeczy, jakich prawdopodobnie Bonus nie widział w filmach
Nie kurwa, wierzę w sądy i nie wierzę patusom którzy uważają się za niewinnych w chwili gdy mają iść siedzieć, serio to aż takie dziwne? :lol: O ile prokuratura ma interes w oskarżaniu ludzi (bo uwaga, po to ona jest) o tyle od tego jest sąd żeby weryfikował ich oskarżenia i sąd nie ma w interesie wsadzania niewinnych ludzi do paki i widocznie zeznania iluś tam osób + reszta dowodów pokryły się na tyle że sąd podjął taką decyzję. Oczywiście teraz napiszesz że ''no ale bonus mówi że ci koronni ustalają między soba zeznania" no i tutaj wracamy do początku, jedni wierzę hibobowcowi bo lubią hibob, a ja wierzę sędziemu. I żeby była jasność, chciałbym żeby okazało się że chłop jest niewinny bo nie widzę nic złego w dilowaniu, ale prawdopodobnie kiedyś zagrał i przegrał i musiał liczyc się z konsekwencjami. No ale przecież ta Ciemna Strefa i te wszystkie zakazane mordy w teledyskach to tylko koledzy co razem robią muzyczkę, wszyscy niewinni :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2849
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: WHITE »

Moltisanti pisze: 02 wrz 2019, 14:54 sąd nie ma w interesie wsadzania niewinnych ludzi do paki
A mimo tego i tak to robi, wystarczy, że się znaleźć w złym miejscu i czasie albo kręcić wśród patusów jak Bonus, więc słowo 'przypadkowych' bardziej pasuje niż 'niewinnych'
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: dwupak »

pierwszy zajebisty kawalek
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

Moltisanti pisze: 02 wrz 2019, 4:23 Ja tam wierze sądowi
Moltisanti pisze: 02 wrz 2019, 14:54 sąd nie ma w interesie wsadzania niewinnych ludzi do paki
xDDDDDDDD
ale Ty głupiutki jesteś kolego :lol:
no chyba że to prowo
a już domniemanie winy po wyglądzie i mordzie, to jest hit na jaki forumek nie zasługuje :bowdown:

sam singiel słabawy muzycznie, ale propsy za niezły tekst, chyba najlepszy dotychczas

e: dodam jeszcze, że to że polski sąd sobie coś stwierdził, nie jest żadnym argumentem dla ludzi inteligentnych, zwłaszcza w takich sprawach, w których pojawiają się koronni
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Kurwa, ale dobry numer tekstowo. Pod względem flow i bitu Czahy trochę pokulało bo mocno ulicznie się zrobiło, ale tekstowo rozpierdolił.
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: jamase787 »

ty no ale w takim razie bonus zrobił w chuja wszystkich słuchaczy, nawijając kiedyś że lata z tematem i w ogóle a teraz się wypiera i tłumaczy że to przecież tylko taka poza artystyczna :bowdown: a chłop w tym samym czasie miał czelność "jechać z kurestwem" które nawija farmazon na trackach. No to co jest do kurwy w końcu nie tak z nim?
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Mystair »

może coś mi umknęło, zacytuj proszę kolego [mention]jamase787[/mention] , w którym miejscu Bonus RPK nawijał, że lata z tematem, bo nie kojarzę
MOB
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: dwupak »

Ale ty rozumiesz, że zarzuty odnoszą się do konkretnego okresu i konkretnych ilości?

Wątpię, żeby Bonus wraz z adwokatami powtarzał ciągle, że nie ma żadnych dowodów, podczas gdy na rozprawach byłyby one podawane bo to by wyszło od razu xD ile potrzebujecie przykładów, że sądy nie zawsze działają tak jak powinny

A huj jebac disa
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »

Kurwa ale co on ma zrobic przyznac sie skruszony? Nie rozumie, typ skazywany na podstawie zeznan jakiegos konfidenta i dowodami sa utwory a tu wpada ktos i pisze, ze jak to bonus sie wypiera xd normalnie bedzie palil jana ze niewinny i chuj bo to najlepsza taktyka, szczegolnie jesli nie maja bezposrednich dowodow, tu nie chodzi o sluchaczy w co wierza tylko w co uwierzy sedzia
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: jamase787 »

Mystair pisze: 02 wrz 2019, 22:45 może coś mi umknęło, zacytuj proszę kolego [mention]jamase787[/mention] , w którym miejscu Bonus RPK nawijał, że lata z tematem, bo nie kojarzę
postaram sie znaleźć te wersy, dzisiaj ktoś to opisał na w komentarzach na jego fb pod postem z nowym kawałkiem, nawet bonus skomentował "złap mnie za rękę, nie za piosenkę" :bowdown: ale widzę że już komentarze pousuwane wszystkie :D
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: lysy »

no to przecież dobrze mu odpisał
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: aleksy »

no i pięknie cię bonus wyjaśnił cymbale
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Miechu »


Full tracklista
Spoiler
Obrazek
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1483
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Bonus RPK - Bloków Rezydent (2019) [Zapowiedź]

Post autor: NEGRO »

Miechu pisze: 03 wrz 2019, 21:08 Full tracklista
Spoiler
Obrazek
o kurczątko, EL DO KA
ODPOWIEDZ