Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019)

Post autor: DJ_BOBO »

Opieronie pisze: 16 gru 2019, 14:23 Dla mnie niesamowicie dużo stracił, gdy zacząłem obserwować jego insta, przecież on zachowuje się gorzej od połowy 'instagramowych raperów'. Odpowiada jakimś dzieciakom, czy tam trollom tekstami typu 'owoc gwałtu klawisza na prostytutce' itp :rotfl: No kurwa mać.

e: no ogólnie rzecz biorąc, z biegiem czasu coraz mniejszy szacunek do tego artysty.
Przecież to jest najlepsze co można odpowiedzieć takim kasztanom. Ja się uśmiałem jak to przeczytałem.
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
radioaktywnyodpad
Posty: 144
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019)

Post autor: radioaktywnyodpad »

SWN pisze: 16 gru 2019, 13:52 Myślałem, że w udanym masteringu chodzi o, żeby muzyka brzmiała dobrze niezależnie od źródła, jak widać nie bardzo.
Dokładnie o to w tym chodzi, ale pomijając to, na dobrym sprzęcie przy bezstratnej jakości to tez brzmi źle xD
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
schizoid91
Posty: 10
Rejestracja: 07 sie 2019, 20:38

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019)

Post autor: schizoid91 »

Najgorszy album. Z szacunku do Jacka, nawet nie kupię.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019)

Post autor: Bryx Fenrir »

Fajna płyta. Być może nie jest to wybitna produkcja, która Kazkowi może nie dać top 10 w tym roku, natomiast Bałagane poza słabiutkim 'Chleb i Miód' raczej nie daje kiepskich albumów, i na całe szczęscie nie jest to równia pochyła. Wydaje mi się jednak, że APmg nie podołałna tyle, na ile daje rade na singlowych produkcjach, no ale taki był wybor Kazka.
encrenoire

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019)

Post autor: encrenoire »

schizoid91 pisze: 18 gru 2019, 6:26 Najgorszy album
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019)

Post autor: przedszkolanek »

zaskakująco dobra płyta, większość bitów od apmg sztos, a sam kaz lepiej niż się można było spodziewać
płyta chyba nie lepsza, ale na pewno równiejsza niż ostatnia, w dobrym i złym znaczeniu, nic za bardzo nie odstaje, ale nie ma też czegoś mocno wystającego ponad poziom reszty tracków, może poza rapem najlepszej marki
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019)

Post autor: oldschool »

Spoiler
Wjechał kawałek bonusowy z Avim na Spotify.
ODPOWIEDZ