Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Mystair »

Vogue świetny numer i teledysk :bowdown: no a o reszcie płyty to zgadzam się z większością tutaj, chujnia straszna, kilka lepszych momentów, na pewno 1998 i tytułowy singiel jeszcze, cały czas Bedi potrafi dobrze dać, więc jeszcze nie ma co go skreślać

No i w chuj za długa ta płyta
MOB
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: przedszkolanek »

Waldi11 pisze: 03 gru 2019, 21:17 Kim jest ten jego kolega taki w blond wlosach
kuqe
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: KillerCroc »

Nie no to jest dramat, to jest jebany dramat, nic z tego się nie da wynieść, kompletne null, zero. Bedoes stał się bezpłciowy, jego teksty to jest momentami poziom beki z lokalnych, intonacje, akcentowanie, zmiana głosu, wszystko leży.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2350
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: kapper1 »

SWN pisze: 03 gru 2019, 15:36 Deys (z racji bycia swojego czasu członkiem SB mający prawo wiedzieć co działo się w środku) w dissie ujawnił, że znaczną część brudu na chłopaków wie od samego Lanka (robiącego bity SB w beefie), który rzekomo sam również planował odejście z labelu i rozpowiadał na mieście dużo ploteczek, ale w ostatniej chwili mu się odwidziało i postanowił dołączyć do opierdalania rudego. Innymi słowy Deys do ostatniej chwili był przekonany, że konflikt dotyczy jedynie Solara, Białasa i TomBa, a z Lankiem ma dobry kontakt, co później okazało się nieprawdą i Deysu zarzucił mu bycie chorągiewą.
dziękuję panie @SWN za wyjaśnienie koledze. Dodałbym ten jego piękny post z fb
z całym szacunkiem, bo Deys to mój kolega, pakowanie się w beef z najlepszymi battle mc w kraju to głupi pomysł. Wiem co mówię. Hejterzy SB (których jest w chuj bo robimy rzeczy których inni się boją i ogólnie mamy wypierdolone) i tak będą po stronie Deysa nawet jeśli przejebie beef.
:rotfl: :bag:

Ogólnie nienawidzę dwulicowych ludzi, a tym bardziej jak są idiotami. Ale spoko, teraz TRUE MAFFIJA, TRUE LGBT :wall:
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 952
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: DJ_BOBO »

kawałek "Lesbijki" to jest najlepsze co nagrał Bedoes od czasów "NFZ" czyli od prawie 3 lat
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: afterlight »

DJ_BOBO pisze: 04 gru 2019, 10:20 kawałek "Lesbijki" to jest najlepsze co nagrał Bedoes od czasów "NFZ" czyli od prawie 3 lat
ty no nie wiem

a poza tym to co myslicie o angielskiej ep 2119 ktora byla z plyta, bo chyba nikt nie poruszal jeszcze tego tematu? jak dla mnie to samo gowno co lp, nawet z kolejnym minusem bo bedo tryharduje jeszcze w taki native angielski akcent co brzmi absolutnie zenujaco w niektorych momentach. musze za to zostawic propsa za kawalek Kold Nightz bo akurat w porzadku jest (oprócz jednego monentu od ktorego mnie skreca gdzie z takim tryhardem jest przewiniete actually fuck that). reszta numerow z ep do kosza
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: daveyo »

Mi z angielskiej epki najbardziej się podoba "Faded" już na snippetach się jarałem no i Kold Nightz, oczekiwałem więcej po tej epce, ale nie jest źle przyjemny dodatek do płytki.
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Raph »

Napisałem wczoraj recenzję na 7 tysięcy znaków. Powinna jutro wlecieć, to tu wrzucę, ale tak w ramach spoilerów fragmenty, bo przesłuchałem płytę chyba już nawet kilkanaście razy i nie umiem usiedzieć w miejscu:
Spoiler
Nie umiem nie być wściekły na Borysa, bo to case Quebonafide. O co chodzi? Ano o rapera, który kiedy już po prostu rapuje, potrafi imponować. Niestety, jest zbyt histeryczny, rozdygotany, by pozwolić zwrotce zwyczajnie popłynąć.
Spoiler
Anarchia 2019” jest pod tym kątem [wokalu Bediego - przyp. Rafał] wręcz dyskwalifikująca. To nie brzmi jak numer rockowy, to brzmi jakby ktoś nagrał występ karaoke kolesia, który już ledwo siebie słyszy, a barman niedługo zacznie odmawiać mu kolejnego szota.
Spoiler
W „FPS” raper nawija „Ona, kiedy wchodzi, tworzy pokój pełen wzwodu/Przepraszam za słowa/Ale, k***a, jak mam się zachować, kiedy wchodzi taka sucz?” – nie wiem, Bedi, jak powinieneś się zachować, ale może po prostu nie powinieneś nawijać tak infantylnych linijek z humorem wyciągniętym z gimnazjalnych gadek alfa-samców na temat ładnych dziewczyn? A wielokrotnie chcesz przecież takiemu podejściu zaprzeczać!
Więcej jutro
...
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: jajca »

zajebisty patent z tą angielską epką. Kawałki z najbardziej gangsterską przewózką nagrał po angielsku, żeby Dixony się nie kapneli :bowdown:
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Jose »

Raph pisze: 04 gru 2019, 13:44 Nie umiem nie być wściekły na Borysa, bo to case Quebonafide. O co chodzi? Ano o rapera, który kiedy już po prostu rapuje, potrafi imponować. Niestety, jest zbyt histeryczny, rozdygotany, by pozwolić zwrotce zwyczajnie popłynąć.
O jak podbijam.

Generalnie trudno się tego słucha, on kreuje ten swój mesjanizm, chce być głosem pokolenia, ale nie bardzo wie, jak się za to zabrać, nie ma o czym mówić, więc powtarza te same frazesy, jest mega infantylny, ma mnóstwo cringe'owych linijek, strasznie mnie to odrzuca.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4455
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Kalom »

super czekam na recke
:joint: [*]
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: zemsta1kadluba »

Jose pisze: 04 gru 2019, 13:56 Generalnie trudno się tego słucha, on kreuje ten swój mesjanizm, chce być głosem pokolenia, ale nie bardzo wie, jak się za to zabrać, nie ma o czym mówić, więc powtarza te same frazesy, jest mega infantylny, ma mnóstwo cringe'owych linijek, strasznie mnie to odrzuca.
ktoś dobrze powiedział że Bedi chce bardzo dużo powiedzieć, ale nie za bardzo wie co
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: MalkoNTENT »

Ile razy Bedi przepraszał na płycie?
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Rhubarb »

Nie wiem posłuchaj i policz
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: baqlashan »

[mention]Rhubarb[/mention] zajebisty nickname
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
fcksnitch
Zbanowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2019, 21:22

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: fcksnitch »

Grałem dzis w Lola z Borysem, spoko ziomek i dobrze gra polecam :oops:
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: DeDoK »

Na srebrze czy może w brązie?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
fcksnitch
Zbanowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2019, 21:22

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: fcksnitch »

My graliśmy w platynie :bag:
Awatar użytkownika
harni
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: harni »

Obrazek
jebać was narkomany
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Moltisanti »

Uczcijmy ten sukces minutą ciszy
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
ODPOWIEDZ