Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: cukier »

ta, kolejne pierdolamento mające na celu uratować jego wizerunek. skoro chciał się zmieniać, to mógł zacząć od zmiany a nie publikacji czegoś czego nie chciał wrzucać XD
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

instinct pisze: 18 lip 2019, 1:34 może jest tak samo chujowa jak ich warunki życia
:lol:

Gówno obesrane, ale za to naprawde mnie zaciekawiło jak to się ma do tej przemiany czy chuj wie czego
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

Borys jednak nie zawodzi, mistrz Polski w marketingowym pierdolamento po raz kolejny z niczego robi wokół siebie taki szum, o jakim wicemistrz w tej kategorii - Żabson, oraz brązowy medalista - Young Multi nawet nie mogą pomarzyć

A co do kawałka, to trochę przesadzacie. Ja się obawiałem, że Bedoes faktycznie wszedł w tryb czarnego mesjasza. Dobre to nie jest, ale w tym roku Bedi zdążył wydać dwa gorsze single, a jakby tak jeszcze wyciąć wokale (zwłaszcza tych dwóch przydupasów) to byłby dobry numer :dunno:
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: DeDoK »

Zaczął się i skończył na Gustawie
Wonski
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2019, 13:03

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Wonski »

Zmieniam całkowicie podejście do swojej twórczości, mam większe ambicje niż bezsensowne hity, mimo że to by się sprzedało.
Rozumiem że z 'bezsensowne hity' zostało samo 'bezsensowne'...?
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

przedszkolanek pisze: 18 lip 2019, 17:55 Borys jednak nie zawodzi, mistrz Polski w marketingowym pierdolamento po raz kolejny z niczego robi wokół siebie taki szum, o jakim wicemistrz w tej kategorii - Żabson, oraz brązowy medalista - Young Multi nawet nie mogą pomarzyć
DeDoK pisze: 18 lip 2019, 18:02 Zaczął się i skończył na Gustawie
od siebie dodam że ten gość cierpi na podobny kompleks co jaden smith, tylko w jeszcze bardziej naiwnej formie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: kshaq »

Pierwszy numer na SBM od dawna który disslike'owałem.. Względem "KPM" mega regres jeśli chodzi o przekaz i samą jakoś utworu, smutno to pisać ale ten numer to szczery gniot. Mimo wszystko reszta twórczości Borysa to cudo :3 :D POZDRO!!
XD ja pierdolę, on naprawdę chce celować w ten sam fanbejs, co Kękę?

Co do samego tracku, to te hooverowe basy i wiksowe syntezatory brzmią, jakby track był gdzieś z 2015, jak miksowanie rapu z witch housem było gdzieś na przedpolu mainstreamu w Polsce trochę popularne. IMO nie ma tragedii :dunno:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

13 latki z dobrych domów to bardzo dochodowy target, a to kupią płytę za hajs rodziców, a to nabiją streamingi, jakąś bluzę powiną, nawet na koncert przyjdą z rodzicami, dzięki czemu zarobi i Borys i klub na alkoholu, nawet barman coś tam dostanie napiwków, sytuacja win-win-win, nie jeden raper w Polsce chciałby mieć taki fanbase, lepsi pod tym względem są chyba tylko ich rodzice. Kękę chyba ma fanów starszych niż Bedoes, imo bardziej wiekowo i społecznie podobnie do OSTRa
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: aleksy »

manieq pisze: 14 lip 2019, 0:07
Spoiler
Obrazek
jezus maria dopiero to przeczytałem

no cóż, okazało się, że bedoes jest za głupi, by udźwignąć swój talent, no i chuj no i nara, w sumie wjbn dobrych raperów na scenie nie brakuje, porównajcie sb tę wypowiedź z jakąś np igiego, przecież to jest przepaść
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11508
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

Igi to dla mnie w ogóle jakiś fenomen pod tym względem (wypowiedzi, dyskusji, szeroko pojętego ogarniania).

Widziałem livestreamy, nagrania z instastory, czy choćby wywiad u Winiego, gdzie zachowuje się bardzo spokojnie, racjonalnie, słucha czyichś wypowiedzi do końca i układa te swoje przemyślenia w całkiem zgrabne zdania, a przede wszystkim nie stawia niczego za jebany pewnik i prawdę objawioną. Wiem, że mała próbka, ale jednak widać było po nim, że ma całkiem fajne zainteresowania i nie leży tylko brzuchem do góry kupując se buty (jakieś zagadnienia z geografii, podawanie badań naukowych przy argumentowaniu, wymieniał ulubionych pisarzy i też imo nie było jakiegoś wstydu), zresztą z tego co kojarzę jest z dobrego, bananowego domu, więc coś tam kultury pewnie liznął. Z Igim w wywiadowej wersji od grubasa zbiłbym piątkę z wielką chęcią i mógł podyskutować sobie na tematy to versus tamto, ALE

Mam też w pamięci mnóstwo jego odpowiedzi na instagramowe komentarze czy też wspomniane instastory, gdzie wypowiada się jak jebany baran, buc i znawca całej sceny hip-hopowej zza oceanu. Szyderczo i lakonicznie kwituje, że nie opłaca się odpowiadać, bo ludzie zbyt głupi, bo to, bo tamto i w ogóle LUDZIE POSŁUCHAJCIE SOBIE THUGGERA OK?!. Do tego jakieś kurwa szczekanie i wycie na co drugim snippecie, gdzie naprawdę wygląda wtedy jak upośledzony.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: aleksy »

nie znam tych instagramowych komentarzy, ale thuggera na pewno zawsze warto posłuchać, bedoes pewnie już nie może, bo thug ostatnio zapomniał nawinąć o obowiązkowym myciu zębów po dobranocce

w każdym razie nawet w kawałkach z ostatniego okresu widać, że igi to dużo bardziej rozgarnięty ziomek niż nasza niedawna nadzieja sceny, i tak tak mówię tu o tekstach, jbc od razu wspomnę, że pierdolę hejterów
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

Protip na szczęśliwy rok 2019 i przyszłe - nie obserwujcie poczynań raperów na instagramie i snapie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
ikko
Posty: 106
Rejestracja: 13 maja 2019, 21:21

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: ikko »

xDDD
Ostatnio zmieniony 23 lut 2021, 20:14 przez ikko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1453
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Fleming »

Mi się podoba jak śpiewa u euforia u euforia a tak to nie
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 482
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: kosciey »

[mention]SWN[/mention] zgadzam się w pełni, wywiady z Igim ogląda się bez krzty poczucia zażenowania.
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: svlv96 »

Podbijam to o Igim, muzycznie nie mój lot, na wywiadach jest całkiem ogarniety. Na socialach nie wiem, bo nie obserwuje żadnych raperów.
Co do Bedoesa to ten gość to tragedia, fanem wielkim nigdy nie byłem, choć lubię parę tracków nie ukrywam, ale to co on pierdoli i co za gówniane kawałki robi to jest tragedia. Mógł być top1 sceny za parę lat, ale będzie imo gównem, a i wydaje mi się, że hype spada przynajmniej u starszych słuchaczy. dużo osób ma już dość jego pseudo mądrego pierdolenia i wielkich zmian co pare miesiecy, Borysek sam nie wie kim jest i na kogo chce się kreować.
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: suraks »

borys nie wal smuta dawaj bengery o sukach ruchach i ruchaniu
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Ile ten numer ma minusów.... Po pierwsze Flexxy i ten drugi do odjebania, po drugie Bedoes chwile leci kozacko, a zaraz zaczyna piszczeć, płakać, masakra. Lanek najjaśniej, świetny bit.
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Mystair »

no tego to już chyba się nie da obronić :bag: tragedia
MOB
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: hardy »

Myśle, że on trochę nie udźwignął ciężaru hajpu i sławy jaka na niego spadła w ostatnim czasie. Ma w końcu tylko 21 lat i nadal szuka siebie, poznaje życie i tak naprawdę jest na początku tej drogi a tutaj takie wydarzenia, wielka wytwórnia, viewsy na yt, koncerty, dwa legale w ciągu dwóch lat. Trochę się pogubił chłopak i takie mamy efekty. Raz chce być mesjaszem, głosem pokolenia, a czasem chce też nagrać coś o imprezie, sukach i łatwym życiu. Jest na zakręcie, albo w labiryncie życia i taką też muzykę tworzy.
ODPOWIEDZ