Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: FÜRDIEGANG »

czwartek 15:00 singiel.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: manieq »

Spoiler
Bedoes & Flexxy - Hardcore Pleasure (prod. Lanek)

Piękna przemiana.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: moxxi »

:lol: :lol:

:bag:

Lanek mocarny bit, to tyle, reszte lepiej kurwa przemilczeć :what:
Ostatnio zmieniony 18 lip 2019, 0:24 przez moxxi, łącznie zmieniany 1 raz.
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: vivid »

Coraz gorzej niestety, tragedia
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: Ablazir »

:bowdown: :bowdown:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: Rhubarb »

poprzednie jakies takie imo nawet to sluchania byly ale to jakies kurwa gowno monstrualne

i w ogóle przecież ta piosenka miałabyć reakcją na chujowe warunki życia uchodźców w Berlinie, o co tu chodzi
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: instinkt »

może jest tak samo chujowa jak ich warunki życia
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4421
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: Kalom »

no jebać was flexxy 2115 dobrze mówisz
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: Travson »

Jak slucham tych jego nowych rzeczy to mi wstyd że go lubiłem gdy wypuszczał remix NaNaNa albo „A Ty”
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: kapec »

Wleciało, Bedoes & Lanek - HARDCORE PLEASURE feat. Flexxy 2115, Kuqe 2115

Dokładnie, jebać nas, co za guwno obesrane.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2019, 15:06 przez kapec, łącznie zmieniany 2 razy.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: FÜRDIEGANG »

Gdy uslyszalem poczatek przeszly mnie delikatne ciarki bo myslalem ze to stary Borys. Ale to co sie stalo potem to :roll:
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

To są te bardziej wartościowe i ambitne teksty? Co ten chłop ze sobą robi, lubię go jakoś, ale kurwa mam wrażenie, że sam nie wie kim chce być.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: cukier »

przeskoczyłem kilka fragmentów, gówno obesrane a jeszcze ostatnio czytałem newsa o tym, że rezygnuje z materiału bo chce robić coś bardziej ambitnego XDDDD
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

W sumie to nikt chyba jeszcze z mainstreamu nie zrobił nic na tych modnych niskich basach ala Ghostmane, czyli jak zwykle młody borek musi uczyć raperów stylu
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

Moltisanti pisze: 18 lip 2019, 15:52 W sumie to nikt chyba jeszcze z mainstreamu nie zrobił nic na tych modnych niskich basach ala Ghostmane, czyli jak zwykle młody borek musi uczyć raperów stylu
Tak było :lol:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Nie wiem [mention]SWN[/mention] gdzie ty tam słyszysz ten ciężki bass typu ghostmane :dunno:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2163
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Wtn »

hujostwo
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: suraks »

Bałem się wydawać tę piosenkę, ze względu na to, że ludzie są przyzwyczajeni do zupełnie innego Bedoesa, ale gdybym tego nie zrobił to nie byłbym sobą, a to moim zdaniem najważniejsze w muzyce. Są tutaj moi fani którzy są ze mną od kawałków z Alcomindz Mafią, są tutaj moi fani którzy są ze mną od „Nadchodzi Lato” i są tutaj fani tego, co jest popularne i co „wpada w ucho”. Ta piosenka jest dla mnie i jest zrobiona bez myślenia o tym, czy zagra w radio i czy komuś się spodoba. Gdyby ta piosenka okazała się mega hitem na cały kraj jak Eldorado, to bym oszalał z wrażenia, bo to znaczyłoby, że wszyscy rozumieją moją wizję i to co chcę przekazać, ale tak nie jest i spodziewałem się tego, mimo wszystko w miejscu w którym jestem będę wychodził poza ramy i będę się rozwijał zamiast spocząć na laurach spijając śmietankę i robiąc bezsensowne gówno. Zawsze będę się rozwijał, zawsze będę ewoluował, a Hardcore Pleasure to oczywiście nie „moja nowa przemiana i nowy wizerunek” jak pierdolą nowi mędrcy tylko jeden z elementów - kolejny twór będzie się zupełnie różnic. Szacunek dla moich prawdziwych fanów, dla ludzi którzy krytykują: rozumiem Was i rozumiem to, że ktoś może nie rozumieć mojej wizji. Ta piosenka to wylanie mojego gniewu, nie potrafiłem zrobić teledysku i szczęśliwie tańczyć do FPS o którego tak wszyscy prosicie przy tym co zobaczyłem. Świat to pojebane miejsce, ja dorastam na Waszych oczach i właśnie zdaje sobie z tego sprawę. Dorastam na Waszych oczach. Przy Kwiecie uświadomiłem sobie, że moja muzyka ratuje niektórym z Was nawet życie, przy tej płycie uświadamiam sobie, że niczego na świecie nie rozumiem i staram się to ogarnąć - podczas procesu tworzenia tej płyty (który trwa nadal) miałem chwile w których wszystko traciło dla mnie sens a LANEK i KUQE którzy ze mną mieszkali wyciągali mnie z największego gówna i uświadomili mnie o co tak naprawdę walczymy. Rodzina, miłość, emocje i sztuka to jedyne rzeczy dla których żyję. Wszystkiego dobrego dla Was.
:dunno:
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Bedoes x Lanek - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

On słuchał tego kawałka?
wszystko traciło dla mnie sens a LANEK i KUQE którzy ze mną mieszkali wyciągali mnie z największego gówna i uświadomili mnie o co tak naprawdę walczymy
:bowdown:
Ostatnio zmieniony 18 lip 2019, 16:28 przez moxxi, łącznie zmieniany 1 raz.
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
ODPOWIEDZ