Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: potter »

Bedi co z Tobą? Ten super hit Golców z Gromee, teraz to, zaraz festiwal w Opolu, nie tego się spodziewałem.
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: Raph »

nihil Novi pisze: 03 cze 2019, 0:30 Gustaw to był wypadek przy pracy. Niestety.
No, jebany - ja do teraz nie wiem, jak to możliwe, że koleś, który nagrał rapowy singiel roku, koleś, w którego naprawdę po tym singlu wierzyłem, teraz wykazuje się totalnym bezguściem :bag:
Ja tam cieszę się, jak raperzy eksperymentują z brzmieniem, z innymi gatunkami, ale Bedoesowi ewidentnie ktoś nie włączył detektora kiczu, co jest cholernie smutne, bo to facet z niesamowitym potencjałem. Z drugiej strony, o Quebonafide mówiłem kiedyś dokładnie to samo i pod kątem artystycznym skończyło się to, jak się skończyło.
...
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: oyama »

za czasów sa:mp też miał takie momenty, że pokorniał i później wracał na bombie. Może w przypadku tworzenia muzyki będzie podobnie, ale raczej spodziewałbym się featuringów z Roksaną Węgiel i Zuzą Jabłońską. Znalazł metodę, którą kupuje młody fanbase i na tym generuje zyski. Nie mam nic przeciwko temu i nie deprecjonuje jego umiejętności, chociaż od małolata już kojarzył mi się z wyszczekanym typkiem, aniżeli z gościem, który w co drugim kawałku nawija o nienawidzeniu nienawiści, problemach miłosnych w poprzednim wcieleniu i nawróceniu się na dobre tory
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: Bryx Fenrir »

Szkoda, że ten numer jest nieudany. Naprawdę szkoda, myślałem, że z tego połączenia może wyjśc coś naprawde dobrego.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: nihil Novi »

Przesłuchałem numer raz jeszcze. Bedoes nadal jest chujowy, ale kurwa to co zrobił Lanek z tym bitem to :bowdown:
Sensei życia
Awatar użytkownika
ebowski
Posty: 109
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:12

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: ebowski »

21 już ma? Czyli powoli argument 'jeszcze jest młody, oj, ale zobaczycie jak rozpierdoli, ale zobaczycie niech on tylko się wyszlifuje, mesjasz i nadzieja haipehaope' powoli traci na wartości.

Singiel z Golcami beka, ale ok (jego zwrotka jakoś mi przeleciała bez większych emocji), jest u nich, może umowa taka była czy coś, to nie jego numer. To nowe cośtam lato natomiast, to jakaś żenada którą już wytłumaczyć ciężej :what: . Szkoda, bo od młodych wilków jakoś tam śledzę. Na pewno jeszcze posprawdzam, ale na mój gust to w zajebiście złą stronę idzie. Porównania do disco polo IMO jak najbardziej na miejscu, ale tego wolniejszego, do którego nawet nogą nie potupiesz i pozostaje tylko wsłuchanie się, na nieszczęście, w tekst.
Rower pędzi sam zmienia przerzutkiiiiii
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7126
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: piernikowyskoczek »

przecież dopiero 21 lat ma, nie już

Awatar użytkownika
ebowski
Posty: 109
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:12

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: ebowski »

Byłem świecie przekonany, że jest młodszy z 2 lata. Stąd takie sformułowanie, pardon xd
Rower pędzi sam zmienia przerzutkiiiiii
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: przedszkolanek »

nie przesadzajmy, ma jeszcze sporo czasu, większość raperów w swój prime wchodzi między 23-26 rokiem życia
poza tym założę się, że nie jedna nastolatka dostała/dostanie przy tym (mikro)orgazmu, więc jakaś tam reakcja ze słuchaczem jest (to odnośnie tego wolniejszego discopolo)
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: manieq »

Bedoes - Hardcore Pleasure feat. Kuqe, Flexxy w tym miesiącu z klipem - info z postu na FB

Zaś "FPS" (Snippet) najprawdopodobniej nigdy nie zostanie wypuszczone. Sama płyta zmieniła koncept :lol:
Spoiler
Obrazek
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: Whtn »

^ale pierdolenie, mesjanizm mu się włączył aż za bardzo :lol:
kurwa on powinien latać obwieszony złotem i drogich ciuchach a na teledyskach napierdalać suki laczkiem gucci po dupie (pozdro mosa ghawsi), a tak dostaniemy kolejnego bezjajecznego rapera ala schyłkowy ostr :(
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: moxxi »

:lol: :lol: try not to cringe
Przywitał nas widok uchodźców mieszkających w namiotach, postanowiliśmy wylać nasz gniew.
chociaż w sumie mógłbym przepisać cały post, Michuuuuuuuuuuuu lot jest wysokiiiiiiii
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: cloud »

hahahaha o kurwa :bowdown:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: SWN »

Blacha, podłączaj [s]autotune'a[/s] bieżącą wodę
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: Jasek »

SWN pisze: 14 lip 2019, 10:35 Blacha, podłączaj [s]autotune'a[/s] bieżącą wodę
:bowdown: :bowdown:
cztery żubry i dwie kurwy
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: oyche »

ja pierdolę, najgorsze co mogło spotkać tego grubasa to wczuta w jakiś mondry przekaz. dawaj więcej traków typu delfin albo wypierdalaj
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: Mystair »

dawajcie zróbcie ktoś mem z tym screenem i Bedoesa popierdoliło. silnie popierdolony Bedoes znaleziony i na fp ślizgawki, ja bym zrobił, ale nie umiem

SWN :bowdown: o takich adminów nic nie robiłem
Ostatnio zmieniony 14 lip 2019, 14:15 przez Mystair, łącznie zmieniany 1 raz.
MOB
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2985
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: vampmoney »

SWN pisze: 14 lip 2019, 10:35 Blacha, podłączaj [s]autotune'a[/s] bieżącą wodę
:lol:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: Piters »

o chuj, SWN :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: Bedoes x Lanek - TBA [2019]

Post autor: boras »

admin :bowdown:
szkoda, bedi mógł być maszynką do robienia bengerów, a nie ambitnym artystą
ODPOWIEDZ