Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Rapowanie w samochodzie, przejście
Tancząca goła dupa, przejście
Rapowanie z samochodem i ziomami w tle, przejście
Widok na miasto, przejście
Pistolet, koniec

No zajebsty teledysk z generatora rap teledysków :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Kalif81
Posty: 52
Rejestracja: 29 wrz 2019, 13:30

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Kalif81 »

Dno i metr mułu. Czekam aż napisze zwrotkę składającą się z jednego wersu i będzie go powtarzał w kółko przez 3 minuty. Do tych co wytrzymali tylko minutę - nie martwcie się dalej jest dokładnie to samo co w pierwszej minucie.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

"Nie o taki rap walczyłem ja
Włożyłem czas byś miał to zepsuć
Na szczęście jestem ja"


Ero JWP feat. Skip "Nie mogę przestać"
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: mbunt »

nowa plytka inspirowana filmami Vegi
zarowno jesli chodzi o klimat jak i jakość wykonania
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Opieronie »

Jak dla mnie asłuchalne.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

mbunt pisze: 17 lis 2019, 15:28 nowa plytka inspirowana filmami Vegi
zarowno jesli chodzi o klimat jak i jakość wykonania
:lol:
mołpy są kozackie
jamesb0nd
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 23:30

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: jamesb0nd »

W ogóle zauważyliście ze bedi zaczął nosić czapkę i koszulkę harley davidson, skórzane kurtki..dużo gitary jest w trackach i numer jeden będzie się nazywał anarchia
Yerkes
Posty: 256
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:37

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Yerkes »

jamesb0nd pisze: 17 lis 2019, 15:09 Moda na hejtowanie bedoesa dalej trwa. Zamknięte głowy otwórzcie je wreszcie i zobaczcie ze to jest w chuj dobre. Chłopak z blokowisk wygrywa życie kurwa i nawija w zajebistym stylu..typ se kupił range rovera w wieku 21 lat. Ale zauważyłem ze i tak ma super wyświetlenia komentarze i łapki a hejterow którzy zapierdalaja za 1600 miesięcznie i cebulakow którzy hejtują zanim przesłuchają jest w tym temacie najwiecej. Zrozumcie kurwa wreszcie ze Bedi jest popularny bo jest dobry, ma głowę do bitów, Gustaw najelpezy numer w karierze i Rivendall z poprzedniej płyty. „Bardzo nienawidzę ludzi”.. :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: Props bedi cisnij z tym dalej, według mnie tylko jesteś ładniejsza niż na zdjęciach jest najsłabszym numerem. Czekam na fit z Balagane, i Tymkiem. A i zauważyliście w ogóle ze z zabsonem bedoes nie nagrał ani 1 nuty? Wie ktoś czy jakaś spina czy coś?
Chuja zamknięte. Janosik propos przeokrutny, ale kurwa tych jęków nie mogę słuchać. Czasami nagra coś bardzo dobrego , ale większość to jest kurwa asluchalna.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Ten bait jamesab0nda to jakbym czytam bortwicka o paluchu xD
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

takie samo miałem odczucie tylko że w gorszym stylu
mołpy są kozackie
jamesb0nd
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 23:30

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: jamesb0nd »

Jaki Bait dla was własna opinia to Bait zapomniałem xD no tak każdy musi hejtowac Borysa jak wy xD
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

No jak typ nagrywa takie coś to jak go nie hejtować? :dunno:

Kawałki jest mega przeciętny w najlepszym wypadku, refren napisany typowo pod koncertową publikę, zwrotki w sumie o niczym. Kawałek zostawia bardzo słabe wrażenie po przesłuchaniu i żaden wers nie zapada w pamięć z wyjątkiem tych cringowych
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
jamesb0nd
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 23:30

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: jamesb0nd »

Zrozumcie w końcu ludzie ze on robi muzę żeby się sprzedawała co już świadczy o tym ze jest to dobre. Liczby się nie biorą znikąd. Myślicie ze dlaczego taki Belmondo wyśmiał go dlaczego na stacji w Gdyni? Zwykła zazdrość o popularność.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Opieronie »

:what:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

zmiana pokoleniowa na forumku się zaczyna
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Rejestracja 14 listopada i wszystko jasne. To bedzie czarna data w historii napływu nowych userow
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

To niech se robi muzę żeby się sprzedawała ale wypowiadasz się na forum dyskusyjnym gdzie przeciętny użytkownik ma większe wymagania odnośnie pewnych aspektów muzycznych niż przeciętny słuchacz i nie oceniamy tu muzyki przez ilość wyświetleń i pieniedzy jakie zarobi artysta tylko oceniamy stricte muzykę i jej odbiór przez nas. Idź być idiotą gdzieś indziej bo twoja argumentacja woła o pomstę do nieba, to nie jest chujowe bo on robi to żeby się sprzedało, z czym to ludzi jamesgłąb :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Yerkes
Posty: 256
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:37

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Yerkes »

jamesb0nd pisze: 17 lis 2019, 18:35 Zrozumcie w końcu ludzie ze on robi muzę żeby się sprzedawała co już świadczy o tym ze jest to dobre. Liczby się nie biorą znikąd. Myślicie ze dlaczego taki Belmondo wyśmiał go dlaczego na stacji w Gdyni? Zwykła zazdrość o popularność.
To, że coś się dobrze sprzedaje i ma miliony wyświetleń nie oznacza, że jest dobre. Bo idąc Twoim tokiem myślenia, wychodzi na to, że Cypis i Qbik to przeokrutnie dobrzy artyści.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Ja tam nie chcę na siłę kogoś bronić czy coś. Szanuję zdanie innych i, że może się to nie podobać, ale jak gość pisze, że nawet nie przesłuchal kawałka do końca no to jaka to jest dyskusja? To tak samo jakbyś był fanem motoryzacji i miał szansę przejechać się zajebistym wozem, ale mówisz, że masz wyjebane bo to chujowa marka. Ja dla przykładu nie lubię nowej twórczości Ostrego, ale nawet przesłucham cały album żeby się przekonać, bo może akurat mi to sądzie, a nie wpierdalam sobie do bani, że o kurwa nowy album OSTR nie sprawdzę, bo na pewno gówno jebane. Albo jesteś fanem muzyki/danego gatunku albo może to nie jest dla Ciebie i sobie odpuść. Wybaczcie ten emocjonalny wpis, nie każdemu może się wszystko podobać i każdy ma inne spojrzenie na muzykę,nie mam na celu nikogo urazić i zmuszać do UWIELBIANIA większości sceny, ale muzyka to nie tylko puste słuchanie i czasami trzeba pomyśleć, zrozumieć artystę co ma na myśli. Dziękuję, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

Nie no ja się z tobą zgadzam [mention]daveyo[/mention], wychodzę z założenia że koledzy którzy piszą po prostu wyolbrzymiają fakt że kawałek im nie podszedł i tyle, taka hiperbola. Ja sam słuchałem pierwsze kilka razy na spotify a potem dwa razy teledysk no i cóż, chujnia.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Bedoes miał potencjał żeby rozjebać całą tę scenę w pizdu, a nagrywa jaką kaszanę. Nie jest to najgorsze na świecie, dużo więcej kasztanów nagrywa milion razy większe gówna, ale to co wychodzi ocenia się przez pryzmat oczekiwań. Bedoes nie wykorzystuje swoich możliwości zabawy z muzyką nawet w 10% i lata świetlne dzielą te numery od jego najlepszych - dlatego jest taki hejt. Pierdolenie o tym, że ktoś nie przesłuchał nie kumacie, to jest oznaka tego, że x numerów typ nie dał nic dobrego i nic nie zapowiada się żeby to się zmieniło. Ja przesłuchałem tę minutę i zazdroszcze tym co napisali chujowe nie słuchalem bo nie zmarnowali minuty. Do tego pierdolenie, że jak ci się nie podoba to słuchaj innego gatunku no to :lol: To że ktoś ma wymagania i nie łyka byle gówna, które serwują mu raperzy nie oznacza, że nie lubi całego gatunku. Gówno jest gównem, radzę wam spróbować się zastanowić nad tym czego słuchacie, bo jak ktoś propsuje 9 na 10 numerów z mainstreamu to ewidentnie słucha tylko ksywek i macha banią do muzyczki bo hehe fajne
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ