schafter - Audiotele (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

Suseł
ależ ja mówiłem o poziomie "artystycznym" a nie sprzedaży
btw
nie:
skończy to się spektakularnie, szybkim Taco 2.0
tylko
skończy to się spektakularnie szybkim Taco 2.0
tak dla precyzji

aleksy, no właśnie w tym problem, że nie bardzo ma z czego obniżać, a i tak jest zauważalnie gorzej od paru kawałków (w sumie od dvd, może tylko z przerwą na średnie hot coffee)
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Urb na propsie, zresztą od zawsze, a co do Schaftera to tak straszyli tym kawałkiem, a okazał się naprawdę fajny, lekki i przyjemny, nie wkurwia tam nic wielkiego.
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Suseł »

Bryx03, czy Ty kiedyś skrytykowałeś cokolwiek :D? Chyba jeszcze nigdy, ani na starym, ani na nowym forumku, nie przeczytałem jakiejś negatywnej recenzji opatrzonej Twoim nickiem. Musisz być bardzo dobrym człowiekiem.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

chryste jaka nuda, do tej pory od schaftera polubiłem jedynie jego feat u Darii reszty nie mógłbym słuchać na poważnie a do tego jeszcze teraz staje się nudny
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

[mention]aleksy[/mention] ten z Żabą też był średni imo, dlatego wiesz, 3 średnie rzeczy (z featem u Taco) i już lekkie wątpliwości, w końcu Schafter nie jest jakimś wyjadaczem, który pokazał że potrafi przez chuj wie ile
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Wonski
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2019, 13:03

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Wonski »

jakoś się nie jaram typem, ale kawałek przyjemny i klipon zacny.

Ogólnie to dla mnie z niego taki raper że jakby zaczęła go słuchać moja 14 letnia siostra to uznałbym że spoko muzyczka dla niej zamiast jakiegoś gówno-prania-mózgu.
Spoiler
cały czas czekam aż rozpierdoli jak u młodego jana, bo tym się akurat jaram
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Suseł pisze: 30 lip 2019, 20:02 Bryx03, czy Ty kiedyś skrytykowałeś cokolwiek :D? Chyba jeszcze nigdy, ani na starym, ani na nowym forumku, nie przeczytałem jakiejś negatywnej recenzji opatrzonej Twoim nickiem. Musisz być bardzo dobrym człowiekiem.
Mylisz się, posłałem ostatnio głosy niezadowolenia w stosunku do Kartky'ego i Sariusa, jednak oczywiście nie głosem ala 'gowno jak chuj', bo nie o to mi chodzi w moim forumingu.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Numer średniawka ale ja akurat jestem o niego spokojny i moim zdaniem z taką wrażliwością muzyczną nie ma opcji żeby Schafter nie rzucał co jakiś czas zajebistych numerów.

Swoją drogą ja już czekam bardziej na następną płytę bo będzie ona oczywiście o tym że przytłacza go popularność i to że dynamiczne dzieciaki zaczepiają go gdy pogrążony w myślach słucha na ławce w parku Milesa Davisa, ale w przeciwieństwie do ekstrawertycznych raperków którzy mówią tak tylko po to żeby podbić swoje ego, jemu akurat będę wierzył i myślę że może być z tego parę fajnych numerów
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

aleksy pisze: 30 lip 2019, 16:29 ale zajebisty klip, szkoda, że ja w młodości nie byłem taki fajny
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Lowrider »

chłopaki wam się chyba zapomniało że ten typ ma 16 lat i w jego wieku to wy/raperzy na scenie to kurwa nagrywali numery o tym że są gangsterami jak w san andreas a nie wydawali płytę o której ktoś na forum pisze że typ się skończył :dunno:

gość już wypuścił parę kozaczków jak dvd czy hot coffee, wiadomo są lepsze i gorsze numery, ten jest po prostu ok, ale dla mnie na tekst i kombinowanie z brzmieniem jest jeszcze czas, najwyżej teraz wyda po prostu średnią płytę
Awatar użytkownika
igrekzet
Posty: 9
Rejestracja: 01 lip 2019, 0:29

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: igrekzet »

Lowrider pisze: 14 sie 2019, 9:35 chłopaki wam się chyba zapomniało że ten typ ma 16 lat i w jego wieku to wy/raperzy na scenie to kurwa nagrywali numery o tym że są gangsterami jak w san andreas a nie wydawali płytę o której ktoś na forum pisze że typ się skończył :dunno:
Już miałem pisać, że było tak jak mówisz, ale w sumie to pisali mi w 2007 na forum understyle.org, żebym sprzedał mikrofon :lol:
dms
Posty: 292
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:11
Lokalizacja: slizg.eu

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: dms »

Czasy się zmieniają jak nawijał Jajo
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

Lowrider pisze: 14 sie 2019, 9:35 chłopaki wam się chyba zapomniało że ten typ ma 16 lat
dlatego w ogóle biorę go jeszcze pod uwagę, imo 2-3 numery dobre (na ileś tam, a już na pewno dobre nie jest hot coffee), reszta przeciętna albo słaba

a dodam jeszcze, że taki Leh w wieku 14 lat był ciekawszy i w chuj sprawniejszy na majku, więc wiesz
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

I tak wiemy że nie słuchasz numerów Leha za to schaftera sobie czasem odpalisz jak nikt nie patrzy
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
sharezza
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2019, 16:41

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: sharezza »

Moltisanti pisze: 14 sie 2019, 18:21 I tak wiemy że nie słuchasz numerów Leha za to schaftera sobie czasem odpalisz jak nikt nie patrzy
króciutko
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

coś w tym jest

a co do szaftera - moim zdaniem najlepsza jego zwrota to gościnka u deysa, w kawału nintendo
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 522
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Rafał81000 »

ridin' round the town w czyimś bel air
premiera 6.09.2019

Obrazek
Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: schafter - ridin' round the town w czyimś bel air (2019) [Zapowiedź]

Post autor: syrop klonowy »

:what:
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: schafter - ridin' round the town w czyimś bel air (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Dwaena »

no także ten
ODPOWIEDZ