eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4404
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: gonny_trebor »

okładka
Obrazek
  1. Po Pierwsze..
  2. Brzask
  3. Dissy Majki Klub ft. Puoć, Theodor, Trepson
  4. Dentysta Freestyle (Bitwa O Depozyt 2)
  5. Biorę Los ft. Białas
  6. Nic Do Stracenia ft. Polska Dyplomacja, Ryś Ro$
  7. Wpadam Tu ft. Klasiik
  8. 88 ft. Med
  9. Od Kołyski Po Grób
  10. Historia (Wolnego) Stylu
  11. Ta Muzyka ft. Trepson
  12. Królowa Pszczół Freestyle (Wojna O Wawel)
  13. Tańcz ft. Gmochu MC, JazzTeen, Ra$tamaT
  14. Motywacja
  15. Czemu Chcesz
  16. Przeczucia ft. Zaginionebity
  17. Duże Pe Freestyle Skit ft. Duże Pe
  18. Kochałem Yo, E.h.h... ft. Duże Pe
  19. Ile Jestem W Stanie Dać (O.S.T.R. Mixtape Remix)
  20. Wieczny Luz ft. Jot
  21. WSZ - Z Przymrużeniem O.K. (Exclusive Freestyle Version) ft. WSZ
  22. Tu Na Wolnym - Freestyle Joint ft. Białas, WSZ
  23. Dobranoc
  24. Na Koniec...



zapomnieliśmy o przypadającej ponad miesiąc temu dziesiątej rocznicy, wstyd
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #75 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (10.10.2009)

Post autor: rakieta_rakieta »

Szkoda, że ta płyta nie zdobyła super hajpu, teraz by nie było popkillera
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
obuwie
Posty: 254
Rejestracja: 10 maja 2019, 23:00

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (10.10.2009)

Post autor: obuwie »

Gdy pytają mnie o to co zapamiętałem z 2009 - Lavoramę? Dwuznacznie? Kilka numerów o czymś? Ja odpowiadam - wpadaj tu, this is how we do.
(⚆_⚆)
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (10.10.2009)

Post autor: oldschool »

Klasyk, a wers "życie jak wino tu pędzę" powinienem wpisać chyba w temacie "Najlepsze wersy". Mimo to zostawiam go tutaj, żeby zachęcić do dyskusji o tej pięknej płycie.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (10.10.2009)

Post autor: Piters »

Zawsze jak widzę ten but na kamerę to nie mogę z pizdy :rotfl:

Ile w ogóle lat ma Ematei?
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
mast
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:16

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (10.10.2009)

Post autor: mast »

Uwielbiam ten tytuł - jest tak bezsensowny, że wygląda jakby ktoś chciał na siłę twórczo rozwijał jakiś skrót (Gnój Oczywiście Atakuje Twardo), ale jak próbujesz go w ten sposób rozszyfrować, to wychodzi niepocieszające PMNPWACWW.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (10.10.2009)

Post autor: Prez »

ematei to chyba jedna z najmniej charyzmatycznych osób jakie widziałem na tej "scenie"
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (10.10.2009)

Post autor: oyche »

to followup do 'palenie papierosów powoduje raka i choroby serca' przecie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (10.10.2009)

Post autor: oldschool »

Co nie zmienia faktu, że jest to follow-up na poziomie kawałków na tej płycie.
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (10.10.2009)

Post autor: rakieta_rakieta »

mast pisze: 21 lis 2019, 15:36 Uwielbiam ten tytuł - jest tak bezsensowny, że wygląda jakby ktoś chciał na siłę twórczo rozwijał jakiś skrót (Gnój Oczywiście Atakuje Twardo), ale jak próbujesz go w ten sposób rozszyfrować, to wychodzi niepocieszające PMNPWACWW.
Przeciez to przepis na beatbox po wpisaniu w Google translatorze niemiecki i odpaleniu dzwieku
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: jankes »

gonny_trebor pisze: 21 lis 2019, 14:43 [3]Dissy Majki Klub ft. Puoć, Theodor, Trepson
Pięknie czasy i cała matka zajebana avatarami w Emateusze, łezka w oku.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: Spenser »

Jest gdzieś całość do obczajenia?
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: mql »

O krucafuks, jakie to długie - 24 numerów sie nie spodziewałem, rapowy kalendarz adwentowy.

Wpadam Tu/Dissy Majki Klub
uberklasyk, zawsze słucham, gdy mam ochotę przechadzać się po pokoju i niezmiennie od lat działa.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: svnchez »

jaki tytuł, taka płyta - krindżowy klasyk, wpadam tu i dissy, majki... prawie na pamięć, zresztą akcja z avatarami na poprzednim forum nie wzięła się z niczego
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: Whtn »

Ematei gorszy jako raper czy jako dziennikarz? Zapraszam do dyskusji. Ode mnie zawsze chuj mu w oko za recenzje flockaveli któremu dał bodajże 1/5 xD
w_cieniu
Posty: 46
Rejestracja: 27 wrz 2019, 16:35

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: w_cieniu »

Ja tam ch.j wbijam w jego rapy, albumu nie słuchałem i słuchać nie zamierzam, ale filmik pt. "eMATeI / DJ Haem - Mixtape bestsellerem w Empiku!" jest żenujący na maxa

https://www.youtube.com/watch?v=3XaVKQ2ij5g
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 309
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: kebab »

Ematei zanim zaczął promować wacków sam był jednym z nich. Klasyg.
ZAKAZ
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: Dill »

ematei, dobry ziomek. nawet w klipie byłem do "wpadam tu" :)
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: ricky »

mam nadzieję, że popkiller kiedyś zorganizuje jakieś głosowanie na najlepszą polską płytę i wszyscy zagłosują na to dla beki
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
Hyperborea
Posty: 100
Rejestracja: 21 sie 2019, 19:35

Re: eMATeI/DJ Haem ‎– Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach (2009)

Post autor: Hyperborea »

Prez pisze: 21 lis 2019, 15:43 ematei to chyba jedna z najmniej charyzmatycznych osób jakie widziałem na tej "scenie"
Niby nie ma charyzmy, ale z totalnego nołnejma jakoś doszedł do poziomu właściciela znanego portalu i jednego z najlepiej rozpoznawalnych dziennikarzy rapowych w Polsce. Chyba nie miał przy tym jakichś specjalnych koneksji. Trzeba mu to oddać.
ODPOWIEDZ