O.S.T.R.

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

O.S.T.R.

Post autor: slkt »

Na wykopie wlaśnie jest AMA z Ostrym.

Przyznał właśnie, ze kawałek "pistolet do skroni" z jakiejś nowej płyty jest o tej samej imprezie co "$" z Tabasko.
No i w tym kawałku rapuje, że zgubił dowód i dojebała go psiarnia xD

Skurwiel nawet Tabasko mi zjebał po latach.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: O.S.T.R.

Post autor: SWN »

Wie ktoś co z jego chorobą? Swojego czasu (z dwa lata temu) wokalnie wypadał naprawdę tragicznie - mocno zmieniony głos, męczenie się i jeszcze gorsza niż do tej pory chrypka. Słyszałem nawet jakieś plotki dotyczące ostatniej płyty i tym podobne, ale raz po raz widuję na facebooku eventy z jego udziałem, więc chyba nie jest najgorzej?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: O.S.T.R.

Post autor: slkt »

Jedno płuco wycięte, drugie zrekonstruowane.
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: O.S.T.R.

Post autor: slkt »

Przeczytałem to AMA, i większość odpowiedzi oczywiście bezbarwna, tak żeby nie powiedzieć nic konkretnego, ale coś z tego idzie wychwycić

- w swojej dyskografii najbardziej ceni JWWCH, który uważa za swoją najlepszą płytę
- miał dograć się na Archiwum Kinematografii, ale nie wyrobił się
- wszystkie kawałki z TeOs przepadły
- z Tedem bardzo się lubią i często widują na eventach
- przyznał, że jemu też zdarzają się słabsze freestyle jak klasyk Eldoki
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: O.S.T.R.

Post autor: Artazz »

I że jest w kontakcie z Marco Polo, Kartagina 2 jest możliwa, a w tym roku ma ukazać się jakiś luźny numer.

W pizdu tych pytań jest, z ciekawszych odpowiedzi to wychwyciłem jeszcze, że jeśli miałby nagrać płytę z raperem starszej szkoły, to byłby to Pezet, Eldo albo Włodi, jego ulubionym amerykańskim raperem jest aktualnie Joey Badass, a w autobiografii która się ukaże za kilka dni ma być między innymi o współpracy z Evidance'm, z którym spotkał się wielokrotnie.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: O.S.T.R.

Post autor: cukier »

W ogóle ostatnio wystąpił w TVP. Trochę sztywno to wyglądało wszystko.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: O.S.T.R.

Post autor: taka »

Gdzieś w tym AMA pisał, że nie jara już w ogóle, ale na koncertach co dwa numery krzyczy coś o zielsku w stronę publiki. Wiadomo, że kontakt z ludźmi być musi, ale trochę słaba akcja imo.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: O.S.T.R.

Post autor: przedszkolanek »

ale to będzie marne (jego książka):lol: :lol:
potężne jak na tamte czasy kolekcja płyt
tego nikt nawet nie zredagował :rotfl:
z czym do ludzi :lol:
on to kurwa czyta i puszcza coś takiego xDDDDDDD
Spoiler
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: O.S.T.R.

Post autor: slkt »

o chuj, nie wiem nawet co napisać xD gość to czyta jak powieść przygodową
Awatar użytkownika
Ruces
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: O.S.T.R.

Post autor: Ruces »

Test mikrofonu. To był kosmos.

:bowdown: XD
Facebook | Instagram | RateYourMusic | Filmweb

R.I.P. ŚLIZG.eu
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: O.S.T.R.

Post autor: Nedvved »

Znany polski raper bezlitośnie dissuje skrzypce ZOBACZ JAK

Ale na MTV z Hołdysem i Niemenem to się pucował, że jest skrzypkiem.
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: O.S.T.R.

Post autor: hardy »

Mam tę książkę. Kupiłem ze względu na szacunek do starych czasów Adama, bo teraz (od powiedzmy 2013) mi już wcale nie wchodzi jego rap, ale dekada 2000-2010 była wielka dla niego.

Miękka oprawa, szorstkie kartki, dużo dziwnych rysunków, dobra czcionka. Nie wiem jeszcze jak z treścią.

Wydanie średnie, no książka jak książka, nie będzie wyróżniać się na półce. Dołożyli tylko jedną wlepkę.
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: O.S.T.R.

Post autor: slkt »

I jak ta książka?
[mention]hardy[/mention]
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 328
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: O.S.T.R.

Post autor: Korben Dallas »

Coś mnie podkusiło i kupiłem tę książkę. Ja pierdolę, ale to jest słabe. Przepełnione chujowymi porównaniami w stylu "tłusty jak smalec" albo "jaram się jak szczerbaty na suchary". Zacytuję zresztą najgorszy tego typu fragment w tej pozycji:
Jak to pomóc, przecież ja mam tyle wspólnego z położnictwem ile Kim Dzong Un z przestrzeganiem praw człowieka [..] To zdanie wywołało u mnie większą ciekawość niż kolejny odcinek Na Wspólnej u emerytów. Musiałem to zobaczyć, ale znowu zostałem zgaszony jak pożar w popielniczce.
:D

3/10, nie polecam.
Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: O.S.T.R.

Post autor: szpilman »

O chuj.


Jeszcze mogl kurwa napisac
Spoiler
złapał ją jak muchę która wolno leci
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: O.S.T.R.

Post autor: przedszkolanek »

tłusty jak smalec :rotfl: :lol:
Jak to pomóc, przecież ja mam tyle wspólnego z położnictwem ile Kim Dzong Un z przestrzeganiem praw człowieka [..] To zdanie wywołało u mnie większą ciekawość niż kolejny odcinek Na Wspólnej u emerytów. Musiałem to zobaczyć, ale znowu zostałem zgaszony jak pożar w popielniczce.
Wielki Adam Ostrowski :bowdown: :bowdown:
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: O.S.T.R.

Post autor: lysy »

Korben Dallas pisze: 28 maja 2019, 20:09 Jak to pomóc, przecież ja mam tyle wspólnego z położnictwem ile Kim Dzong Un z przestrzeganiem praw człowieka [..] To zdanie wywołało u mnie większą ciekawość niż kolejny odcinek Na Wspólnej u emerytów. Musiałem to zobaczyć, ale znowu zostałem zgaszony jak pożar w popielniczce.
dla jego fanów to będzie świetny styl, a to raczej tylko do nich kierowana jest ta pozycja, więc :dunno: chyba wszyscy wiedzieliśmy, co wyjdzie z pisania książki przez ostrego
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: O.S.T.R.

Post autor: hardy »

slkt pisze: 27 maja 2019, 16:05 I jak ta książka?
[mention]hardy[/mention]
Piszę teraz, bo dopiero teraz znalazłem czas i chęć aby się zagłębić w treść.
Cóż, nie jest to wybitne dzieło hehe.
Facet chciał 40 lat życia streścić w niecałych 200 stronach, więc wiele rzeczy traktuje bardzo pobieżnie. Zgadzam się z Wami, że większość albo i wszystkie porównania występujące w książce są żenujące i słabe.
Ale są też ciekawe momenty, np kiedy pisze o relacji ze Spinachem i Redem, rozstaniu z Obozem, czy porusza temat Zeusa. Dojrzale podsumowuje te etapy jako młodzieńcze głupoty, a na koniec pozdrawia chłopaków i życzy wszystkiego dobrego. Dobre są też fragmenty o jego muzycznych podróżach do USA czy Anglii, o zagranicznych muzykach z którymi współpracował albo miał współpracować.

Został mi jeszcze jeden rozdział. Nie jest to zła książka, ale taki gość jak Ostry, jeśli już bierze się za autobiografię, to mógł zamieścić więcej szczegółów i opowieści zza kulis. Mam duży niedosyt.

Przeczytałbym chętnie jeszcze jakąś autobiografię polskiego rapera. Może teraz zrobi się na to moda. Wydał Quebo, wydał Ostry, to może teraz Peja, Tede, Sokół, Borixon. Kurde, sprawdziłbym sobie takie książki od ludzi, którzy tworzą tę scenę od lat 90-ych.
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: O.S.T.R.

Post autor: lysy »

kiedyś ktoś na facebooku spytał peję, czy napisałby autobiografię. chyba odpisał coś w stylu, że może kiedyś. z biografii polskich raperów chyba właśnie ta rycha miałaby największy potencjał, ale chciałbym, żeby napisał to we współpracy np. z jakimś dziennikarzem
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: O.S.T.R.

Post autor: przedszkolanek »

Ostry ma być stand uperem, a na razie wywiad u Majewskiego w Radiu Zet (pierwsze 20 minut nic ciekawego, dalej nie słuchałem)
już niedługo Adam Ostrowski w Dzień dobry TVN i Pytaniu na Śniadanie, a na koniec w programie Ziarno
ODPOWIEDZ