Tonciu

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Tonciu

Post autor: zemsta1kadluba »

Dobrze wyjaśnione [mention]formaszczytu[/mention] sam miałem parę z tych fragmentów zacytować dla beki ale sobie odpuściłem
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Tonciu

Post autor: ogkush »

nie badzcie wiekszymi placzkami od toncia :confused:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3561
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Tonciu

Post autor: Moltisanti »

Walenie po kablach na koncercie :bowdown: :bowdown:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Tonciu

Post autor: Jarekk »

kurde, dawno temu podesłał mi go mój serdeczny kolega [mention]davides123[/mention] i tam przesłuchalem jednym uchem uznając że jakiś cpunek se krzyczy, wyłączyłem i zapomniałem. ale wczoraj se odpaliłem przed snem opiowraki jak voodoo na słuchawkach i co za emocje typek daje to łooo. do tego bardzo fajnie składa. co ciekawe można się kimś inspirować, tak jak tonciu laikiem, ale beka bo on ma niemal identyczny głos :D

najlepsza muzyka to ta prawdziwa z emocjami a ta taka jest
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
tanio
Posty: 77
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:52

Re: Tonciu

Post autor: tanio »

formaszczytu pisze: 05 gru 2019, 1:08 nie chce mi się ponownie pracować nad wkurwieniem go na tyle, żeby znowu poświęcił mi całą zwrotkę.
w sensie, ze byl niemily tam???
hmmmm :( :( :(
ale nie przejmuj sie tym - kto sie czubi, ten sie lubi
Jarekk pisze: 05 gru 2019, 17:07 opiowraki jak voodoo na słuchawkach i co za emocje typek daje to łooo. do tego bardzo fajnie składa. co ciekawe można się kimś inspirować, tak jak tonciu laikiem, ale beka bo on ma niemal identyczny głos :D

najlepsza muzyka to ta prawdziwa z emocjami a ta taka jest
racja!
ale jednak jedna jaskolka wiosny nie czyni...

chociaz w sumie to kto potrzebuje Toncia, skoro jest np. to
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Tonciu

Post autor: LWD »



pomijając jak żałośnie wygląda publiczność, to nawet całkiem nieźle wypada scenicznie. na pewno lepiej niż większość polskich rapowych rzeczy na żywo.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Tonciu

Post autor: Ablazir »

no dzieciaczki takie, smutno się na to patrzy
albo przesadzam :dunno:
Obrazek
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Tonciu

Post autor: Opieronie »

Ta końcówka - ja pierdole.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Tonciu

Post autor: Spenser »

[mention]formaszczytu[/mention] , fajny post
Awatar użytkownika
sychy
Posty: 335
Rejestracja: 12 lis 2019, 7:41
Lokalizacja: תל אביב-יפו

Re: Tonciu

Post autor: sychy »

Zacznę od tego, że mój post jest SUBIEKTYWNY, co znaczy, że to MOJA opinia i niekoniecznie musi mieć wiele wspólnego z prawdą ;)

Wczoraj byłem na BYPASS Festiwal, organizowany przez Kozę i jego ziomków. Z tego co skumałem Tonciu nie jest w ekipie, ale wystąpił tam gościnnie. Najpierw widziałem stoisko z merchem i występ na scenie ziomków z Bypass - totalne szaleństwo, tablica Mendelejewa w oczach, sześciu typa na scenie nikt nie ogarnia czy w ogole leci bit czy nie. Nagle wchodzi jakiś trance'owy bit, wszystko skaczą ze sceny, robią pogo. Nagle ktoś wyjmuje maszynkę do golenia, wszyscy golą włosy, a na bis ktoś przyniósł kebaby i artyści przez 10 minut wpierdalali buły do kawałka WWO - Dwa Sumienia. Co do merchu - gdy podszedłem do stoiska nawet nie byłem powiedzieć co sprzedają - jakieś drewniane wisiorki i obrazki namalowane flamastrami. Sprzedawca w kominiarce za bardzo nie ogarniał.

Z kolei Tonciu - gdy podszedłem do stoiska ogarnięta menadżerka (pozdrawiam Ola) najpierw opowiedziała mi o planach na przyszłość (trochę się jąkała, ale to może dlatego, że byłem starszy od średniej na koncercie o jakieś 12 lat), potem pokazała mi cały merch (Strzykawki, maski, koszulki, czapki itd), opowiedziała jak się sprzedaje. Na pytanie o co chodzi z "Junkie to sekta" powiedziała wprost, że to jest brand i oni tak nazywają swoich fanów. Potem przyszedł sam Tonciu, który był mniej rozmowny,ale miał obrandowany strój swoją marką co znaczy, że doskonale zdawał sobie sprawę, że promuje ją. Na naćpanego nie wyglądał, gdy popatrzyłem na jego ręce to myślałem, że będzie gorzej - owszem było widać ślady walki, ale myślałem, że będzie gorzej.

Podsumowując - wydaje mi się, że Tonciu ma marketingowy łeb do swoich działań i naprawdę znalazł nową rzeszę do której nikt nie nawijał - zauważcie, że zazwyczaj raperzy mówili, że narkotyki są złe albo narkotyki to swag, ale nikt nie mówił o tym, że ma depresje i musi brać narkotyki i w sumie to sam nie czy są dobre czy złe. Tak jak rozmawiałem z tą Olą i Tonciem to w porównaniu do Kozy i ekipy byli mega trzeźwi, zachowywali się tak jakby nigdy nie ćpali, a pomysł na muzykę mają ułożony od A do Z i w 100% zdają sobie sprawę z tego co robią. Doszedłem do wniosku, że te teksty, które mają w kawałkach odbiegają od rzeczywistości po to, żeby spodobać się publice. Czy to dobrze czy źle? Nie wiem, wydaje mi się, że wyda jeszcze płytę/dwie w podobnym temacie, a potem zainteresuje się nim duża wytwórnia i nagra płytę o odwyku i to będzie marketingowy sukces. BTW koło stoiska cały czas kręcił się typ z kamerką, kiedy zapytałem się do czego nagrywa powiedział, że jest dziennikarzem i to będzie dokument... Ciekawe...

Fotka z artystą
Obrazek
Ty farmazonie kłamiesz, nawet gdy mówisz: "Dzień dobry"
Weź te pieniądze i wsadź je sobie w odbyt
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Tonciu

Post autor: Jose »

Propsy za pościk
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Tonciu

Post autor: Bolo »

ślady walki xD

fajne foto, zero krindżu.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Tonciu

Post autor: rubinstein »

Ja tam lubię posłuchać Toncia czasem, mimo że to cringe w chuj, smutne rzeczy daje, ale no potrafię mieć dystans do tego, co robi i co prezentuje na klipach. no i nie kupuję tego jego merchu całego obsranego i nie utożsamiam się z ćpaniem, no bo nie mam ochoty latać, raczej inne aspekty twórczości mnie ujmują. za stary jestem na to, choć gdy się dowiedziałem, ze TNC to mój rocznik, to byłem kurwa w szoku, że stary chłop, a takie pierdoły pociska na majk i taka estetyka wciąż jest grana u niego. widocznie wszystko wykalkulowane...
gdzieś z tyłu głowy to trochę mierzi jednak, że muzyka z takim emocjonalnym wydźwiękiem jest jednak jedynie produktem. nic nigdy nie kupiłem od niego, nie ćpam, ale jednak niektóre elementy muzyki rezonowały gdzieś tam ze mną, więc, tak jak teraz tak to opisujesz @sychy, że to głównie """brand""", to gdzieś jednak tak głęboko, głęboko w środku czuję się lekko oszukany i na pewno trochę rozczarowany.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Tonciu

Post autor: Ablazir »

A to nie jest tak, że Tonciu się ogarnął parę miechów temu?
Obrazek
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Tonciu

Post autor: formaszczytu »

Ola od merchu to Ola M. od okładek? Co do tego, że nie wyglądał na naćpanego - bo i pewnie nie był. Jakiś czas temu zszedł na substytucję, teraz z substytucji schodził benzodiazepinami. Jak już przestał brać to props, bo w końcu do tego dojrzał.

Z ciekawości: jaka publika przychodzi na ten BYPASS?
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3561
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Tonciu

Post autor: Moltisanti »

A to jaki on jest rocznik Rubi? Bo w sumie ciekawi mnie to od początku jego tworczosci i najpierw obstawialem jakieś 96 ale teraz bardziej 89
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Tonciu

Post autor: formaszczytu »

94-96 jak dobrze pamiętam. To producent ostatniej płytki jest 89.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
dms
Posty: 292
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:11
Lokalizacja: slizg.eu

Re: Tonciu

Post autor: dms »

no właśnie też się tak zastanawiam czy da się być tak dobrym żeby wrzucić na majk takie emocje i jednocześnie żeby nie były one prawdziwe, też bym raczej stawiał, że się ogarnął po prostu trochę a to co jest w numerach jest zapiskiem jakichś historii z przeszłości
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Tonciu

Post autor: Ablazir »

Ja nie śledzę dokładnie, ale też z tego co ludzie mówią to chyba od jakiegoś czasu jego numery są gorsze, może to efekt ogarnięcia też xd
Obrazek
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Tonciu

Post autor: Krynew »

formaszczytu pisze: 19 sty 2020, 12:49 Z ciekawości: jaka publika przychodzi na ten BYPASS?
Debile, bo niby kto inny?
Kocham, pozdrawiam
ODPOWIEDZ