Chillwagon

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: Chillwagon

Post autor: kaczuholek »

PSZ pisze: 17 wrz 2019, 17:49 Jak już to zrobili remix kawałka jang multi diamenty ft. bedoes. Był jeszcze jeden rafonix i to tyle. I to było dużo później jak "zdobył fejm w tym community".
poza rafonixem byly inne przeróbki które usunal od siebie z yt nie wiedziec czemu i są reuploady do znalezienia. typu tam "smutna piosenka xayoo" czy cos takiego (np. TUTAJ), w pierwszej polowie 2k17. no i tym "zaistnial" w tym community, zaczal sie pojawiac na tych ts fristajlach, zakumplowal sie ze strimerem, dostal moderatora itd. no i przeróbka rafonix guadelupe dodana była luty 2k16, jeszcze zanim xayoo zaczął strimowac, a remix ft xayoo pazdziernik 2k17. jakos nie sledzilem mega blisko tego community ale co do tej kolejności w ktorej olszakumpel rozwijał swoj kanal - najpierw heheszki remixy ze strimerami, dopiero pozniej rap, jestem 100% pewien. no ale nie żeby to jakies tam znaczenie jakiekolwiek miało tez. ale sledzilem wtedy w miare blisko tą ich twórczość to kojarze dobrze, co do samego FEJMU w community to nie wiem moze sie myle bo to dawno bylo ale na pewno mniej wiecej tak to bylo no

co do jego rapu to tez uwazam jak wielu wyzej, ze nie ma sie nad czym spuszczac
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Chillwagon

Post autor: jajca »

Willxc pisze: 17 wrz 2019, 16:40 Borixon zdecydowanie jest najlepszym biznesmen z rodzimego podwórka. Potrafi zrobić coś z niczego i w sumie ja to propsuje, ma gość smykałkę do robienia kasy i niech sobie ją robi.
nie mówię, że to jakaś ujma, ale jakby był takim zajebistym biznesmenem, to może nie musiałby parę lat temu zmywać garów w Anglii. Chyba, że za bycie biznesmenem uznamy umiejętność dobierania sobie odpowiedniego towarzystwa, chociaż to chyba pierwszy raz, kiedy Borixon kogoś promuje a nie na odwrót.
Ale trzeba przyznać, że ma dobry okres i umie to wykorzystać.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Chillwagon

Post autor: oldschool »

Parę lat temu zmywał gary w UK, a od tego czasu z rapgry wyciągnął pewnie z kilkanaście milionów. Borixon jest zajebistym biznesmenem i tyle.
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 410
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Chillwagon

Post autor: enjoy1g »

[mention]jajca[/mention] a w ostatnich latach wypromował ReTo i Żabsona, więc jak to pierwszy raz kogoś promuje?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11488
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Chillwagon

Post autor: SWN »

Czy ja wiem czy tak wypromował tego Żabsona? Wiadomo, że był el patron i starszym ziomkiem całej okołożabsonowej kliki bujając się z małolatami nie raz w ich teledyskach, ale to raczej Borixon powinien być zadowolony z featuringu w Rich Art, aniżeli odwrotnie. Przede wszystkim zapalnikiem do jego (Ż) popularności były hitowe single i one-take'owe klipy, nie produkował się jakoś hurtowo na featuringach i cudzych płytach, nie był wciskany do gardła jak przykładowo Kapota. Żabson prześcignął czysto wyświetleniowo Boryga jeszcze przed dwoma najważniejszymi albumami (Trapollo i To ziomal), bije na głowę w liczbach na Spoti i jestem w stanie oddać rękę (i walić drugą), że Żaba poradziłby sobie równie dobrze bez Rekina.

Oczywiście w stu procentach podzielam propsy za długowieczność Borixona, umiejętność odświeżania sobie kariery i kilka razy sam o tym wspominałem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1475
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Chillwagon

Post autor: NEGRO »

SWN pisze: 18 wrz 2019, 16:04 Czy ja wiem czy tak wypromował tego Żabsona? Wiadomo, że był el patron i starszym ziomkiem całej okołożabsonowej kliki bujając się z małolatami nie raz w ich teledyskach, ale to raczej Borixon powinien być zadowolony z featuringu w Rich Art, aniżeli odwrotnie. Żabson prześcignął czysto wyświetleniowo Boryga jeszcze przed dwoma najważniejszymi albumami (Trapollo i To ziomal), bije na głowę w liczbach na Spoti i jestem w stanie oddać rękę (i walić drugą), że Żaba poradziłby sobie równie dobrze bez Rekina.
Jestem tego samego zdania, z tego duetu to Borixon dużo więcej zyskał dzięki Żabsonowi niż odwrotnie.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6544
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Chillwagon

Post autor: Jose »

Mimo wszystko będąc hypemanen Borixona, Żabson miał o wiele łatwiejszy wjazd w mainstream
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2732
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Chillwagon

Post autor: Jasek »

imo korzyść z obu stron, dla boryga w huj zasięgi do góry, a żabson dzięki tej współpracy nie był już w środowisku lamusem najgorszym, a lamusem pospolitym
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Chillwagon

Post autor: Piters »

Borixon to wygrał Gangiem Albanii, reszta to w porównaniu do tego popierdółki
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Chillwagon

Post autor: azar »

też tak uważam, zresztą widać to nawet po wyświetleniach w przypadku materiałów wydanych przed gangiem (new bad life), a już po (koktajl).
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 848
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Chillwagon

Post autor: Finesta »

Malloy pisze: 17 wrz 2019, 18:04
Wtn pisze: 17 wrz 2019, 12:02
przecież ten numer całkiem fajny,zresztą gorszy od żabsona na pewno nie jest xD
Czy tylko mnie ten bicik jakoś kurewsko wydaje się podobny do tego?
Prędzej do Lotusa Lil Uziego
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Chillwagon

Post autor: daveyo »

Dobra piszcie jaki track siadł Wam najbardziej z dotychczasowych. :twisted:
Dla mnie góra trupów.
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 812
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Chillwagon

Post autor: tsuko »

Borygo polski Coach K
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Chillwagon

Post autor: Willxc »

Żaden
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Chillwagon

Post autor: Malloy »

Wowowo i @
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
radioaktywnyodpad
Posty: 145
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: Chillwagon

Post autor: radioaktywnyodpad »

Przesłuchalem kilka utworów tego składu, i żenua. Juz wolałem Gang bo przynajmniej czasem bylo zabawnie
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Chillwagon

Post autor: onizuka »

Najbardziej mi siedzi Qry - zZz nagrane podczas tego całego movementu xd
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Chillwagon

Post autor: suraks »


:dunno:
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Chillwagon

Post autor: PSZ »

CO XD
Awatar użytkownika
erykgx
Posty: 219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Chillwagon

Post autor: erykgx »

XD
ODPOWIEDZ