Chillwagon

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Chillwagon

Post autor: LeeSu »

tylko olsza, chociaż po nim wyłączyłem oczywiście
+48 997
To nie pitca na dowuz
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Chillwagon

Post autor: Suseł »

Na czym polega fenomen Olszy? Te linijki są poprawne, nie ma jakichś przypałowych wersów, leci sobie w porządku, ale niczym jakoś nie zwrócił mojej uwagi.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2019, 11:11 przez Suseł, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Chillwagon

Post autor: SWN »

Też miałem o tym napisać, tylko nie wiedziałem jak się ten chłop nazywa.

To jest definicja jakiejś zwrotki na konkurs Pompuj Rap - wszystko napisane i zarapowane najpoprawniej w świecie, prosto, z dodaniem szablonowych wordplayów i panczlajnów, które każdy już niby gdzieś słyszał, każdy kiedyś sam wymyślił, ale w sumie tak na poczekaniu nie wskażesz gdzie już były. Z jednej strony fajnie, bo zwrotki z jakimkolwiek elementem kreatywności się szanuje, ale nie jest to też raj przeniesionego z 2011 truskula, żeby łapać się za głowę i krzyczeć JEBANY JAK ROZKMINIŁ XDD.

Ja tłumaczę to sobie zwyczajnie efektem tła, czy jak to się tam nazywało w nauce - dla większości małolackich słuchaczy, którzy przed sprawdzeniem takich zwrotek ruszali sobie głową do Igiego czy Zeamsone to będzie srogi przeskok i coś niecodziennego, wyróżniającego się. Dla osoby mającej na koncie sto albumów z takimi grami słownymi (nieważne czy walącej konia pod tę wiedzę, czy nie) to będzie właśnie co najwyżej poprawne i oblatane, klasyk. Na tej samej zasadzie wszystkie ostatnie kawałki Kaza będą dla jego nowych fanów rozpierdolem i czymś rewolucyjnym, bo trudno żeby nie były, jeśli przed tym słuchałeś czegoś sporo gorszego.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Chillwagon

Post autor: przedszkolanek »

SWN pisze: 17 wrz 2019, 1:56 To jest definicja jakiejś zwrotki na konkurs Pompuj Rap
Bo generalnie ten człowiek jest z czegoś takiego, wychwycili go w ramach akcji chillwagon challange :lol:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Chillwagon

Post autor: Piters »

SWN ładnie wyjaśnił, szanuje
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Chillwagon

Post autor: mlodyperkez »

wyjasniam fenomen olszy:

zdobyl popularnosc wystepujac goscinnie na streamach streamera xayoo(najpopularniejszy wsrod polskich streamerow lola <taka gra> na twitchu) i tym samym ma za soba caly bastion polskich gimbancow inaczej zwanych rycerzami jutuba tudziez kwiatem polskiej mlodziezy. najprosciej mowiac: ludzie mu kibicuja bo to taki zwykly chlopaczek co sobie gral w gierke i robil smieszki na tsie a teraz spelnia marzenia nagrywajac dla najbardziej gimbusiarkiej(czyt. rozpoznawalnej) ekipy atm, takie polskie chasing dreams from the ghetto. oczywiscie raperem jest w kurwe miernym, zdecydowanie najgorszym w chillwagonie(a to nie lada wyczyn) ale lebki mu kibicuja bo go kojarza sprzed kariery znanego rapera.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Chillwagon

Post autor: JVCORE »

XDDDDDDDDDDDDD CO KURWA
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Chillwagon

Post autor: LuckyLuke »

suraks pisze: 16 wrz 2019, 23:32 tak sie robi pieniadze panie i panowie
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: Chillwagon

Post autor: kaczuholek »

checix ladnie podsumował ten ciekawy temat, mogę dodać ze wybił się (rapowo) nutką fanka, a jego fejm w tym community zaczął sie od tego ze robil chyba mix i master z zarapowanych dla beki zwrotek przez strimera xayoo ze strimów i wrzucal je na swoj kanal, dodawal do tego jakiegoś rafonixa i wszyscy to linkowali na strimach i były heheszki
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Chillwagon

Post autor: Clay »

I jeszcze dissował Norberta Disa Gierczaka ku uciesze gawiedzi
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Chillwagon

Post autor: vivid »

olsza przechujowy raper, ale wzięcie go do chillwagonu to kolejny świetny ruch biznesowy Boryga
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Chillwagon

Post autor: Holden »

ten olsza może by zmienił trochę te fantazyjne recytujące flow raz na jakiś czas
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Chillwagon

Post autor: LeeSu »

Clay pisze: 17 wrz 2019, 6:36 I jeszcze dissował Norberta Disa Gierczaka ku uciesze gawiedzi
nie potrzebuję więcej powodów, żeby go szanować
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Re: Chillwagon

Post autor: ghost »

o co chodzi ze boryga chce uaktywnic starych raperow do gry ?

pis joł
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Chillwagon

Post autor: Wtn »


przecież ten numer całkiem fajny,zresztą gorszy od żabsona na pewno nie jest xD
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Chillwagon

Post autor: oldschool »

LuckyLuke pisze: 17 wrz 2019, 3:05
suraks pisze: 16 wrz 2019, 23:32 tak sie robi pieniadze panie i panowie
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Chillwagon

Post autor: Willxc »

Borixon zdecydowanie jest najlepszym biznesmen z rodzimego podwórka. Potrafi zrobić coś z niczego i w sumie ja to propsuje, ma gość smykałkę do robienia kasy i niech sobie ją robi.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Chillwagon

Post autor: PSZ »

kaczuholek pisze: 17 wrz 2019, 3:33 chyba mix i master z zarapowanych dla beki zwrotek przez strimera xayoo ze strimów i wrzucal je na swoj kanal, dodawal do tego jakiegoś rafonixa i wszyscy to linkowali na strimach i były heheszki
Jak już to zrobili remix kawałka jang multi diamenty ft. bedoes. Był jeszcze jeden rafonix i to tyle. I to było dużo później jak "zdobył fejm w tym community".
checix69 pisze: 17 wrz 2019, 2:17 zdecydowanie najgorszym w chillwagonie
współczuję
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Chillwagon

Post autor: mlodyperkez »

nie ma czego. nie chce mi sie klocic bo generalnie chillwagon to mam w chuju i udowadniac ci ze mimo calej smiesznosci zabsona muzykalnie i flowowo jest 2 epoki przed tym jutubowym drewniakiem, taki qry melodyjnoscia i plynieciem na bicie go niszczy, a przy zethcie jego linijki wygladaja jak najbardziej pospolite frazesy. mozna by sie jedynie zastanawiac czy kizo nie jest gorszy wiec niech zostanie ze sa rownie slabi. reto i borygo to w ogole inna liga. wracaj na streama do xayoo dzieciaku.
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Chillwagon

Post autor: Malloy »

Wtn pisze: 17 wrz 2019, 12:02
przecież ten numer całkiem fajny,zresztą gorszy od żabsona na pewno nie jest xD
Czy tylko mnie ten bicik jakoś kurewsko wydaje się podobny do tego?
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
ODPOWIEDZ