Kuban

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kuban

Post autor: mario995 »

To był taki luzak bodajże.
Podobnie było chyba z tym numerem ze Szpakiem. Poprawcie jeśli się mylę.
Awatar użytkownika
ukdrillkravmaga
Posty: 28
Rejestracja: 14 wrz 2019, 12:44

Re: Kuban

Post autor: ukdrillkravmaga »

nie przyjal sie material to wyjebal z y2b czyli widac ze pod publiczke zamiast sie bawic muzyczka to nie bo hajs sie musi zgadzac glupie malolatki musza sprawdzac wyswietlenia sie musza zgadzac jebac typa za pierwszych numerow co na sc wrzucal albo pompuj rap i jeszcze cozamixtape pare numerow kozaki ale tak to kupa pzdr
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kuban

Post autor: mario995 »

Ja słuchając trochę Myślisz jeszcze? byłem zdania, że to nie taka znów najgorsza płyta. Było nie minęło, Flatera i Mamy swoje za uszami to dobre wałki ( wiadomo, co kto lubi ;) )
Rozumiem, że jego fanbase pokochał go za Cozamixtape, ale według mnie na Myślisz jeszcze i tych gościnkach np u Returnersów wsi nie było. Ot taki rapik, całkiem ok przewinięty na niezłym bicie.
Słabo zaczęło się robić jak poszedł w auto-tune i wtedy też spadł na niego największy hejt ( chociaż kawałek ze Szpakiem nawet potrafił się jakoś wkręcić, Ona to wie to był typowy newschool po prostu, którego refren i to ziomale ziomale ziomale trochę się przyczepiało i nawet wpadało w ucho. Gdyby nawinął to Kaz pewnie byłyby bowdowny. )
No ale ja słuchałem tego bez posiadania z tyłu ciężaru Cozamixtape, którego nie słuchałem w całości, może dlatego nie byłem aż tak krytyczny, zwłaszcza względem longplaya
W sumie to czekam, bo sam nie wiem w którą stronę on by poszedł teraz.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kuban

Post autor: daveyo »

To już musi być Kuban
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Kuban

Post autor: Drmz »

mario995 pisze: 14 wrz 2019, 14:01 Gdyby nawinął to Kaz pewnie byłyby bowdowny. )
Z tego co pamiętam, to to po prostu w wykonaniu Kubana to brzmiało/wyglądało dość karykaturalnie. Kaz zrobiłby to dobrze.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kuban

Post autor: daveyo »

Co w ogóle sądzicie o tych usuniętych kawałkach? Dla mnie nie były one złe + przyjemne klipony i w sumie mógłby walnąć płytę w takim klimacie, na odmułkę, ale wiadomo, że Kuban ma 3 razy większy potencjał i stać go na więcej.

Kuban - Serio?
https://www.youtube.com/watch?v=tfRCZZegjBw
Kuban - Znasz mnie
https://www.youtube.com/watch?v=PgdFrOAAKMk
Kuban - Ona To Wie (prod. PSR)
https://www.youtube.com/watch?v=9_qkHvzRfxA

A tutaj jeszcze przypominam o tym zdjętym kawałku, tutaj chyba jakieś prawa weszły w grę, ale już nie pamiętam
Kuban - w taki dzień
https://www.youtube.com/watch?v=dZ1-8YfERbI
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Kuban

Post autor: Drmz »

Haha przypomniałeś klasyk. "raperów bez charyzmy trzeba jebać (jeijee)"
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kuban

Post autor: guzi »

^ te numery oczywiście słabe, zachował rozum i godność człowieka ściągając je z sieci
ale grubidło się z niego zrobiło przebrzydłe ;o
i tak czekam na powrót, ze wzlędu na cozamixtape, który katowałem dość mocno, bo wszystkie numery mi siadły
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kuban

Post autor: mario995 »

Też w sumie czekam, ale pewnie jeszcze poczekamy na ten powrót
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kuban

Post autor: przedszkolanek »

to ja polece kontrowersyjnie - te dwa czy trzy wyjebane kawałki były lepsze niż większość jego dyskografii
co nie znaczy bynajmniej, że były dobre
Footer
Posty: 74
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:41

Re: Kuban

Post autor: Footer »

Co to za artysta który pod napływem opinii osób trzecich ukrywa swoją twórczość?
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kuban

Post autor: mario995 »

przedszkolanek pisze: 15 sty 2020, 19:39 to ja polece kontrowersyjnie - te dwa czy trzy wyjebane kawałki były lepsze niż większość jego dyskografii
co nie znaczy bynajmniej, że były dobre
[..] -Nie jest dobrze. Co prawda nie jest też źle, można powiedzieć że jest średnio.
- To chyba super?
- Oczywiście, że super !

No a tak już zupełnie poważnie, to częściowo podbijam. To nie były takie złe numery ( w odpowiednim zastosowaniu rzecz jasna )
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Kuban

Post autor: marco_pantani »



chuja sie znacie
eluwina
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kuban

Post autor: przedszkolanek »

nie no, to były złe numery, nie czarujmy się
ale na pewno lepsze niż to co dawał wcześniej
ale ja fanem kubana nie jestem i nigdy nie byłem jbc
w ogóle ten swego czasu młody warszawski półtruskul to był rak niesamowity, czego najlepiej dowodzi to w jakie rejony wyewoluowała twórczość takiego otsochodzia, tu nie ma przypadku
dobrze że to zdechło
chociaż z drugiej strony wyszedł z tego ten jasiuwave, no i mata :/
btw mario czemu robisz spacje przy znakach nawiasu?
btw2 chujowo nawinąć chujowy tekst pod kradziony bit, też zresztą chujowy, to każdy potrafi - nie kumam popularności kubana kompletnie
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kuban

Post autor: mario995 »

przedszkolanek pisze: 15 sty 2020, 21:52 btw mario czemu robisz spacje przy znakach nawiasu?
Tak z rozpędu xD
Ale dzięki za poprawkę ! :D
No Kuban, raper jak raper, mógłby wrócić, na tyle raków co jest na scenie, to on jeszcze nie był taki najgorszy. Jego własny fanbase go skasował i tyle
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Kuban

Post autor: azar »

symbol dzisiejszych czasów - wypuścił coś w pogoni za nowymi trendami, samemu nie wiedząc czy to jest chujowe czy dobre, dowiedział się tego dopiero po odbiorze, więc usunął w pizdu i chyba potrzebował chwili do namysłu :lol:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kuban

Post autor: mario995 »

Panowie, ale tak w sumie to co ten fanbase Kubana od niego właściwie oczekiwał?
Cozamixtape było luźne, Myślisz jeszcze poważniejsze. Udolnie czy nieudolnie, ale gość chciał spróbować przewozki trapstar i go fani tak zgasili. Dla mnie beka xD
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kuban

Post autor: przedszkolanek »

no właśnie jego fanbase sam nie wiedział czego chce, jak to zazwyczaj w polsce
jakby nagrał cozamixtape2 albo mysliszjeszcze2 to by były narzekania że ciągle to samo, a tak to narzekali że to nie jest stary kuban
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kuban

Post autor: edenmar »

Co tam się w ogóle wydarzyło? Nie śledziłem tego. Normalnie na jeden krytyczny komentarz przypada pewnie z kilkadziesiąt bezkrytycznych zachwytów, bez względu na to, jak chujowy by nie był kawałek. Trudno mi to sobie wyobrazić, jak bardzo on musiał zostać zlinczowany przez własnych fanów, że postanowił zawiesić karierę XD To jakiś ewenement.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kuban

Post autor: przedszkolanek »

tam były prawie same krytyczne, przynajmniej z wierzchu i więcej łapek w dół niż w górę
ODPOWIEDZ