Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
maly mefedronik
Posty: 174
Rejestracja: 08 paź 2019, 1:03

Re: Quebonafide

Post autor: maly mefedronik »

czy jestś gdzieś wersja Somy z wyciętym raperem Nacho Picasso?
#PRAY4BELMONDO
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide

Post autor: daveyo »

Taki spoiler to chamstwo! Są pewne rzeczy na tym świecie, których nie można pod żadnym pozorem robić i to jest jedna z tych rzeczy.
-1 rep
:(
radioaktywnyodpad
Posty: 144
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: Quebonafide

Post autor: radioaktywnyodpad »

Quebo, podczas swojego występu w katowickim Spodku na Quefestivalu, poprosił fanów o cierpliwość i zdradził jakie będą jego nowe kawałki.

Jak piszą fani rapera obecni na koncercie, nowe kawałki Quebo mają znacznie różnić się od poprzednich dokonań rapera. Szef QueQuality chce by były one na najwyższym poziomie, dlatego potrzebuje jeszcze trochę czasu.
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide

Post autor: nihil Novi »

Wincyj Candy wincyj
Sensei życia
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Quebonafide

Post autor: oKulTywowany »

ale benz dealera i tego słodziaka/romantika z motywem chłopaki nie płaczą mógłby wypuścić
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Quebonafide

Post autor: Jose »

radioaktywnyodpad pisze: 21 paź 2019, 14:06 Szef QueQuality chce by były one na najwyższym poziomie, dlatego potrzebuje jeszcze trochę czasu.
Takie zapowiedzi o "najwyższym poziomie" zwiastują zwykle jakieś tragiczne numery. Obym się mylił.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Quebonafide

Post autor: Prez »

też mi kurwa zapowiedź XD
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Quebonafide

Post autor: Nedvved »

Jose pisze: 22 paź 2019, 10:17
radioaktywnyodpad pisze: 21 paź 2019, 14:06 Szef QueQuality chce by były one na najwyższym poziomie, dlatego potrzebuje jeszcze trochę czasu.
Takie zapowiedzi o "najwyższym poziomie" zwiastują zwykle jakieś tragiczne numery. Obym się mylił.
Chyba nieczęsto takie zapowiedzi słychać z ust polskiego rapera wydającego statystycznie co 6-8 miesięcy? Problem polega na tym, że moim zdaniem Que ma średnie ucho do bitów i ciężko mi uwierzyć, że czas coś zmieni w kwestii jakości jego rzeczy.
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Quebonafide

Post autor: hardy »

obstawiam że nowa płyta wleci na wiosnę/lato 2020 skoro już tak ją zapowiada, pewnie dłużej nie będzie czekał bo ludzie już są wkurwieni dlaczego tyle czasu go nie ma nigdzie, featy, wywiady, sociale zero życia, minął już rok ponad od tego momentu. dobrze że czasem jeszcze na scenę wyjdzie aby pograć coś
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Quebonafide

Post autor: lambiczi »

Niech robi kawałki na poziomie Kawa i Xanax to będzie dobrze.
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Quebonafide

Post autor: rakieta_rakieta »

a mi się marzy, żeby que wbrew trapowym ścieżkom usiadł ze swoim tourmanagerem i zrobił płytkę 100 procent oldskul, tylko w dwójkę, producent - dj i on.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Quebonafide

Post autor: dwupak »

Oby nie
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Quebonafide

Post autor: rakieta_rakieta »

Czemu nie dwupak? DJ Ike zajebiscie zdolna mordka, to paradoksalnie mogłoby być odświeżające i progresywne :)
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Quebonafide

Post autor: hardy »

też o tym myślałem, bo takiego projektu jeszcze nie robił raper+producent, zawsze miał wielu producentów na płycie jeszcze w stylu Demówki EP to by mogło być coś ciekawego. Magiera ma teraz swój czas, płyty z Ostrym, Kalim, Peją, to może też z Quebo coś sieknie. Ludzie by trochę odpoczęli od trapów i niuskulu.
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Quebonafide

Post autor: rakieta_rakieta »

ale ja właśnie myślę tu bardzo konkretnie by zatrudnił do roboty swojego tourmanago DJ Ike, a nie szukał kogoś innego :)
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
przemko
Posty: 34
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:31

Re: Quebonafide

Post autor: przemko »

hardy pisze: 23 paź 2019, 12:28Magiera ma teraz swój czas, płyty z Ostrym, Kalim, Peją, to może też z Quebo coś sieknie..
Niedługo Magiera wyda też płytę z PIH'em.
Wracając do tematu, to ja czekam na nowości od Quebo, co ciekawe dopiero niedawno zacząłem go słuchać, wcześniej tylko miałem okazję słuchać "Eripe & Quebo Płyta Roku".
oyche pisze: 23 paź 2019, 23:41 heroiniczne akcje co chcesz o nich wiedzieć
trzeba być z nami robić to żeby wiedzieć
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Quebonafide

Post autor: Piters »

Quebo wydawał lepsze rzeczy pisząc prawie na kolanie niż jak siedział nad tym chuj wie ile. Bo tak powstała Erotyka, tak pewnie powstała Eklektyka, a nad Płytą Roku to chuj wie, ale myślę że też nie dopracowywali tego chuj wie ile, tylko napisali, nagrali i puścili. No dlatego może byc sredniawa
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Quebonafide

Post autor: onizuka »

Mi się wydaje że oczekiwania go zżeraja, wie że każdy czeka, wie że musi być najlepsze, a w studiu wychodzi nic ciekawego. Pewnego poziomu pewnie już nie przeskoczy więc pewnie bardziej kombinuje nad otoczka wokół promocji
Yoyon
Posty: 295
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Quebonafide

Post autor: Yoyon »

Piters pisze: 23 paź 2019, 18:19 Quebo wydawał lepsze rzeczy pisząc prawie na kolanie niż jak siedział nad tym chuj wie ile. Bo tak powstała Erotyka, tak pewnie powstała Eklektyka, a nad Płytą Roku to chuj wie, ale myślę że też nie dopracowywali tego chuj wie ile, tylko napisali, nagrali i puścili. No dlatego może byc sredniawa
Jak swego czasu brałem fizyka Eklektyki bezpośrednio od Que to podczas rozmowy napomknął, że pisanie numerów idzie mu dość długo, więc nie wiem czy w tym przypadku to było takie "na kolanie'".
ODPOWIEDZ