adifornau

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

adifornau

Post autor: daveyo »

Chłopak zasługuje na swój temacik, wrzuca swoje kawałki w temacie, ale chciałbym żeby poszło to trochę dalej więc wspierajcie, słuchajcie, oceniajcie. Piszcie co do poprawy, co Waszym zdaniem jest na plus i takie tam. Z góry bardzo Wam dziękuję.

chłopaki nie płaczą
https://www.youtube.com/watch?v=1AiURaG ... e=youtu.be

Mój zdecydowany faworyt z tych kawałków:
c'est la vie
https://www.youtube.com/watch?v=KljGF34w3OM

Najnowszy kawałek:


Linki:
https://www.youtube.com/channel/UCl1W-j ... NuhVbRMh2Q
Ostatnio zmieniony 05 sie 2020, 21:36 przez daveyo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 158
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: adivide

Post autor: Marker »

troche mi tego(https://www.youtube.com/watch?v=J8yH5pWbJwQ) przypomina, ale dobre, kibicuje
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: adivide

Post autor: daveyo »

Ciekawe spostrzeżenie, fajnie, że sprawdziłeś!

SPRAWDZAĆ! OCENIAĆ!
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: adivide

Post autor: Bryx Fenrir »

Całkiem spoko nawija, nie jest to w sumie takie generyczne, może się nieźle rozwinąć.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: adivide

Post autor: przedszkolanek »

ładne nawet
tylko tak troszke jeden kawałek ciągle
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: adivide

Post autor: Tracz »

Nie jest źle ale coś ten wokal mi się z muzyką jeszcze nie zgrywa w ostatnim kawałku tak jakby bit sobie a on sobie nie że nie trafia ale nie czuć chemii. Ale potencjał jest lirycznie super
#BOR4LIFE
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: adivide

Post autor: daveyo »

Zajebiście, sprawdzać, oceniać. Wszystkim bardzo dziękuję w imieniu adivide.
adivide
Posty: 19
Rejestracja: 19 gru 2019, 11:32

Re: adivide

Post autor: adivide »

Dziękuję jeszcze raz [mention]daveyo[/mention] za temat i dziękuję każdemu za odsłuch i opinię.

Nowa rzecz, zrobiona dosłownie przed chwilą.

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: adivide

Post autor: daveyo »

Nareszcie! Nie mogłem się doczekać nowego kawałka więc miłe zakończenie dnia. Co do kawałka to wcale nie odstaje poziomem od poprzednich, dobrze napisany tekst i słychać tutaj emocje, które za wszelką cenę chcesz z siebie wyrzucić. Jednak mam nadzieję, że w kolejnym kawałku pokażesz się trochę z innej strony i delikatnie pokombinujesz. Wielkie pozdro dla Ciebie.

Sprawdzajcie i oceniajcie!
adivide
Posty: 19
Rejestracja: 19 gru 2019, 11:32

Re: adivide

Post autor: adivide »

Nowy numer na szybkości, chyba coś innego niż do tej pory.

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: adivide

Post autor: daveyo »

Okej, podoba mi się to, że ostatnio coraz częściej zaskakujesz!
A co do kawałka: jaki to jest rozkurw :bowdown: , to jest to na co czekałem, idealnie odnalazłeś się w tej "luźniejszej" stylistyce, zajebista fresh/stilo nawijka, kozacko dobrany bit. Jedynie można było popracować więcej nad mixem. Oby tak dalej, kombinuj, działaj konsekwentnie, a zobaczysz, że się opłaci. Mam nadzieję, że następnym razem również zaskoczysz czymś nowym, pozdro.

[mention]Marker[/mention] [mention]przedszkolanek[/mention] [mention]Bryx03[/mention] [mention]Tracz[/mention] [mention]Parlae[/mention] [mention]vampmoney[/mention] jeśli moglibyście wydać opinię (co do poprawy, co jest spoko) o najnowszym kawałku byłoby bardzo miło i z góry dziękuję.
adivide
Posty: 19
Rejestracja: 19 gru 2019, 11:32

Re: adivide

Post autor: adivide »

Jej dupa jak globus.

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: adivide

Post autor: przedszkolanek »

nie oznaczyło mnie i sądze, że nie tylko mnie, tak więc jak chcesz [mention]SWN[/mention] to chyba będziesz miał szersze pole do porównań, nie pierwszy to raz zresztą, co jakiś czas coś takiego wychodzi

ale do rzeczy:
niby jest lepiej niż było, ale ciągle nie mogę się wyzbyć uczucia, że to wszystko nagrywane na jednym bicie (tak, oczywiście że słysze, że to inne but still), za podobne muzycznie to wszystko dla mnie, z grubsza jednakowa nawijka w każdym numerze też pewnie nie pomaga w wyzbyciu się tego uczucia, tekstowo całkiem fajnie i mam wrażenie, że ciągnie to całość
ale ogólnie fajne to, żeby nie było że hejtuje, tylko za mało żebym się jarał, ale będe patrolował
btw fajna barwa głosu, 5
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: adivide

Post autor: daveyo »

Całkiem spoko ten ostatni track, bardzo fajnie napisany tekst i jakbyś się pobawił trochę z flow, intonacją czy podłubał bardziej przy refrenie byłoby zajebiście. No i podoba mi się, że coraz częściej Ciebie tutaj widzimy. Pozdrówka! Lecimy z tym!!!!
adivide
Posty: 19
Rejestracja: 19 gru 2019, 11:32

Re: adivide

Post autor: adivide »

Podrasowałem globusa delikatnie, dodałem trochę tła - chętnie wysłucham opinii, czy cokolwiek to zmienia i czy brzmi to lepiej :)

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: adivide

Post autor: daveyo »

nie ufam nikomu
Spoiler
kolejny track od dobrej mordki, sprawdzajcie
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: adivide

Post autor: daveyo »

:bowdown: :bowdown:

ptak
Spoiler

chyba najlepszy kawałek z tych najnowszych
adivide
Posty: 19
Rejestracja: 19 gru 2019, 11:32

Re: adivide

Post autor: adivide »

Powiedzcie mi, są raperzy, którzy piszą i nawijają gorzej ode mnie, a mają chociaż po 10k wyświetleń pod kawałkami? To dla mnie ważne. Jeśli nie ma, następny numer wrzucam do beki z lokalnych. Wiem, że tu nie ma mixu, ale nie o to chodzi. Dajcie to komuś, kto zrobi ze mnie gwiazdę, bo wyjebali mnie z roboty przez koronę. Elo wariaty.

di brutto
Spoiler
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: adivide

Post autor: Ablazir »

^trochę jest dysonans między sposobem nawijki a treścią
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: adivide

Post autor: przedszkolanek »

i to w tym jest najlepsze
z chęcią bym posłuchał w PL jakiś emoletniaków, a nie że wszyscy smutni i jesienni
ODPOWIEDZ