Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
437
74%
Nie
154
26%
 
Liczba głosów: 591

Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Belmondo

Post autor: Mko21 »

Przecież Belmondziak miał przebłyski geniuszu właśnie dlatego, że latał przećpany i miał wyjebane na wszystko. Nie widzę opcji, żeby dał dobra płytę jako ogarnięta osoba po odwyku.
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

chujowe te nuty, niech wraca do wanny
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Belmondo

Post autor: marco_pantani »

Mko21 pisze: 17 sty 2020, 20:14 Przecież Belmondziak miał przebłyski geniuszu właśnie dlatego, że latał przećpany i miał wyjebane na wszystko. Nie widzę opcji, żeby dał dobra płytę jako ogarnięta osoba po odwyku.
teraz jest jeszcze gorzej wiec dlaczego odwyk mialby mu nie pomoc?
Sotnikov
Posty: 474
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Belmondo

Post autor: Sotnikov »

Jak można propsować któryś z tych 2 numerów :dunno:
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Belmondo

Post autor: Mko21 »

marco_pantani pisze: 17 sty 2020, 22:25
Mko21 pisze: 17 sty 2020, 20:14 Przecież Belmondziak miał przebłyski geniuszu właśnie dlatego, że latał przećpany i miał wyjebane na wszystko. Nie widzę opcji, żeby dał dobra płytę jako ogarnięta osoba po odwyku.
teraz jest jeszcze gorzej wiec dlaczego odwyk mialby mu nie pomoc?
a napisałem gdzieś, że teraz jest dobrze? Te numery słabiutkie dla mnie. Nie mam też pojęcia w jakim obecnie jest stanie. Po prostu według mnie ten nieogar w klimacie melo charakteryzował jego rapy i w tym klimacie ma największy potencjał. Jak mi zamknie mordę i nagra zajebistą płytę jako trzeźwy i ogarnięty typek no to super, ale imho widzę na to małą szansę
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

gyros spoko przecież
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Belmondo

Post autor: mario995 »

Te nuty słabiuteńkie jak na niego. To nawet technicznie brzmi fatalnie. Wolałbym żeby wrócił czysty, bo czuje, że z używkami on już będzie na takim etapie, że i rap będzie słaby i to właśnie przez przećpanie. Taka już za daleka faza ( do pewnego momentu daje artystycznego kopa, ale jak wbije za daleko to już destrukcja totalna )
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Belmondo

Post autor: NSX »

to jest zamulony styl, a ty to porownujesz do jego wczesniejszch dziel :dunno: matoly jebane
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
Stary_G
Posty: 138
Rejestracja: 08 paź 2019, 2:58
Lokalizacja: Mobbyn Cinematic Universe

Re: Belmondo

Post autor: Stary_G »

Liczyłem na coś więcej, aczkolwiek nie skreślam i czekam na nowsze wygrzewy.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Belmondo

Post autor: mario995 »

NSX pisze: 18 sty 2020, 11:32 to jest zamulony styl, a ty to porownujesz do jego wczesniejszch dziel :dunno: matoly jebane
Jak coś jest do dupy to trzeba to nazywać po imieniu xD
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Belmondo

Post autor: NSX »

czyli zamulony styl sie wam nie podoba, ma siekac w stylu jak dawniej
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 855
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Belmondo

Post autor: ogkush »

:lol: zamulony styl kozak
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Belmondo

Post autor: onizuka »

przesada jak niektórzy są wczuci w te kawałki :dunno: zamiast rozliczać je z jakości, powinniśmy je traktować jako dobry znak, że belmondziak sie nie poddaje i dalej bedzie rapowac. Wiadomo ze tekst napisany na kolanie w 10 minut do jakiegos lipnego majka a wy traktujecie to jakby jakis preorder na 15000 sztuk tym promował :roll: trzymaj sie Tytus, zaprzyjaznij sie z jakims równie wykręconym producentem i robisz to
Awatar użytkownika
Mokebe
Posty: 56
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:11
Lokalizacja: Senegal

Re: Belmondo

Post autor: Mokebe »

tylko że belmondziak na takim scib też pisał se wersy na kolanie podczas jakichś melanży, a jak to wszystko później brzmiało to chyba wszyscy wiemy. te dwa kawałki są po prostu słabe, więc co niby ludzie by mieli pisać? fajnie że może wrócić, ale niech wraca z produkcjami w swoim stylu
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Belmondo

Post autor: Ablazir »

*starym stylu jak coś ;)
Obrazek
z1omus
Zbanowany
Posty: 43
Rejestracja: 10 sty 2020, 2:19

Re: Belmondo

Post autor: z1omus »

Kto nie dostał tisa ma prawo się ubiegać o gratisa
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Belmondo

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Obawiam się, że tamten Belmondo może już nie wrócić, w końcu to Belmondo wiele gramów później, a tak w ogóle, to brzmi jakby próbował naśladować samego siebie, dość nieudolnie. Może lepiej jakby nie wracał do rapu, znalazł jakąś inną drogę artystycznego spełnienia, sam już nie wiem, mocno czekałem na jakiś znak od niego, ale teraz sam nie wiem co myśleć.
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

Mokebe pisze: 18 sty 2020, 13:34 tylko że belmondziak na takim scib też pisał se wersy na kolanie podczas jakichś melanży, a jak to wszystko później brzmiało to chyba wszyscy wiemy. te dwa kawałki są po prostu słabe, więc co niby ludzie by mieli pisać? fajnie że może wrócić, ale niech wraca z produkcjami w swoim stylu
to, niektórzy ze swoimi ulubionymi raperami to wielbią bezkrytycznie wszystko co wypuścili.
KolektywneOswiecenie pisze: 18 sty 2020, 17:28 a tak w ogóle, to brzmi jakby próbował naśladować samego siebie, dość nieudolnie
o to jest dobre podsumowanie, niby są te same patenty, ale brzmi to strasznie bezpłciowo, tak jak zawsze był u kogoś na feacie i gospodarz go próbował nieudolnie kserować tak tutaj właśnie brzmi jak ksero samemgo siebie w gorszym wydaniu.
mołpy są kozackie
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

nie wiem o co wam chodzi, tees jest chujowy, ale linijki na gyrosie nie odbiegają od prime belmondo
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2025
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Belmondo

Post autor: gods bidness »

Czy wy serio nie widzicie, że on to nagrał w 10 minut dla takich kasztanów jak większość z was, żeby pociągnąć sprzedaż tych chujowych koszulek? Bo jak nie było tak, to nawet trochę mi go żal.
ODPOWIEDZ