Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
439
74%
Nie
155
26%
 
Liczba głosów: 594

Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: Belmondo

Post autor: syrop klonowy »

szpilman pisze: 04 wrz 2019, 7:05 Wyobraziłem sobie dzisiaj jak Oyche przerywa koncert belmondiarza i gsp, wbija na scenę bierze mikrofon i mówi "to nie jest mobbyn, i nigdy to nie będzie mobbynem"
:lol:
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

to zdjęcie lmao

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Belmondo

Post autor: Zephyr »

dogmeat pisze: 04 wrz 2019, 8:30PANOWIE, apeluję o wstawianie screenów z Mobbynators jeśli traficie coś ciekawego, ja np wyłapałem tam bana o cholera wie co a chętnie również poczytam
GSP i jego laska rozdają bany nawet za lajkowanie komenatrzy takich jak "GSP słaba zwrota", czy tym podobne :rotfl: Jeśli nie jesteście ówczesnymi fanami twórczości MOBBYN, to GSP was U N I C E S T W I wirtualną maczetą.
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Belmondo

Post autor: basic »

nie wiem w ogole na chuj go tam ktos adminem zrobil
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Belmondo

Post autor: vivid »

Główny admin się z nim bujał po 3city jakiś czas temu to pewnie on
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Belmondo

Post autor: SWN »

Jak wiadomo nie od dziś, według raperów sekcja komentarzy jest stworzona wyłącznie do walenia konia, a wszelkie dyskusje czy krytyka są przejawem bycia internetowym, wczutym lamusem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Belmondo

Post autor: NSX »

Dokladnie zgadzam sie, ma ktos fote jego laski? Chce zobaczyc czy ladna banuje czy paszczur

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Belmondo

Post autor: vivid »

Spoiler
Obrazek
:lol:
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Belmondo

Post autor: NSX »

Mobbyn to sekta

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondo

Post autor: jajca »

dość mocne słowa, jak na kogoś, kto nigdy nie był i nie będzie częścią Mobbyn
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Belmondo

Post autor: koniec »

https://imgur.com/a/t9qFE7d
to nie moje screeny jbc
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Belmondo

Post autor: BENGAL »

[mention]recklezz[/mention] nawinal dobrze dwa wpisy dojebane na temat, ja tez widzialem ten filmik jak sie w jakis krzakach bez koszulek ten benito chyba napierdala holenderskimi wiatrakami jak wilder po 6 browarach i wypierdala bo nie umie stac na nogach. sam widzialem na zywo takich hujowych napierdalanek juz kilkanascie standardowo to sie zaczyna trzecia albo czwarta nad ranem za nocnym albo na jakims boisku gdzie sie mozna skitrac zeby pic bo nie wjezdza policja i wtedy jakies wybrane losowo przez boga dwa typy co juz ledwo stoja na nogach grubo najebani cos pierdola do siebie, szarpia sie, zara cepy leca i sie kurwa sie w blocie i kaluzach tazaja 15 minut a reszta stoi pije piwa i huj wie o co tam chodzi.
pierdolenie jakies o paktach i zasadach to wiecie przeciez ze jest dla pelikanow co lykaja wszystko jak leci i dzieciakow. przeciez z ruchu chorzow jak zawineli jakis czas temu gruba ekipe zadymiarzy co ten maciek mma fajter z ufc tam byl to normalnie sie sadzili na ludzi z maczetami, napierdalali ludzi sprzetem z konkurencji. przeciez oni to zadni bohaterowie tylko handlarze dragow bez skrupulow co terroryzuja wrogow. wy musicie skumac jedno jak ktos jest juz tak popierdolony ze lata ze sprzetem to nie bierze go dla lansowania sie ze kurwa: -uaaah zobacz wlasnie tak jestem groznym skurwysynem boj sie mnie bo inaczej utne ci glowe respektuj ten styl... tylko taki osobnik ma juz tak najebane w glowie ze jak przyjdzie taki moment ze trzeba bedzie to on wezmie ten sprzet wyciagnie stamtad gdzie jest i normalnie leci kurwa na calosc nie pierdoli sie w tancu. a jak to ktos kto latwo dostaje bialej goraczki to sie konczy kurwa grubymi wyrokami od prokuratora ktore sad przyklepuje bo w szale nie panuje nad soba. ile bylo spraw takich ze sie ktos najebal na chalupie z sasiadem, wkurwil sie jeden na drugiego i go nozem rozjebal co przed chwila kroil nim ogorasa do wodki na zagryche albo huj wie czym innym. to chyba tez pisalem kurwa numer niezly spod baletow w legnicy spod sevena ze typa wkurwili to wyjal kopyto z auta i normalnie napierdalal do kolesi https://gazetawroclawska.pl/strzelanina ... 1-14188797 . to tak samo jak ktos nawinal wersy ze trafi sie karateka to znajdzie sie brecha, kumacie czacze. mozna byc zajebistym sportowym uczciwym gosciem ale trafi sie wam ktos kto nie umie przegrywac jest pierdolniety i zajebie wam garsc piachu w oczy a potem latajace kolano i huj po jablkach jest kurwa kisiel kwasny. sa rozne srodowiska rozne ekipy. ale jak np ktos was grubo wkurwi ze przekroczy wszystkie granice takie wiecie pospilitosci czy moralnosci to poprostu go rozjebiecie grubo w lesie z najlepszym przyacielem waszym polamiecie mu nogi nacharacie na morde i huj. to zobaczcie jak gsp zyje ze ma tak malo do stracenia.
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2019, 18:59 przez BENGAL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Belmondo

Post autor: BENGAL »

puscie sobie nawet te kurwa ustawki z usa co dzieciaki w kryminale laduja i im gangusy przewijaja jak jest, zeby sie ogarneli i typy mowia ze na huj ci bron, ktos ci wyskoczy ty masz kopyto to musisz go rozjebac bo to tak wlasnie dziala. jak juz siedzicie w 4 w aucie i podjezdzacie pod blok i wiesz gdzie ten ulung pierdolony siedzi w ktorym mieszkaniu bo jest wystawione i wchodzicie do klatki w kapturach i kominiarkach street autonony i wypierdalacie z buta drzwi i potem kurwa jest grubo a po 2 minutach zbiegacie schodami z 5 pietra to kurwa tak byc musialo i huj. sa przyczyny i skutki. jakbys nie wsiadal do tego auta to bys nie rozjebal komus mordy za dziesiec kola dlugu i tak samo jak nie masz kosy to jej nikomu nie wpierdolisz w hardkorowej zadymie
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4384
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Belmondo

Post autor: oyama »

dobra wyjasnilo sie pod jakim nickiem tutaj siedzi gsp
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Shpaner
Posty: 362
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:26

Re: Belmondo

Post autor: Shpaner »

Bengal strumień świadomości
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Belmondo

Post autor: kshaq »

BENGAL pisze: 04 wrz 2019, 18:55 standardowo to sie zaczyna trzecia albo czwarta nad ranem za nocnym albo na jakims boisku gdzie sie mozna skitrac zeby pic bo nie wjezdza policja i wtedy jakies wybrane losowo przez boga dwa typy co juz ledwo stoja na nogach grubo najebani cos pierdola do siebie, szarpia sie, zara cepy leca i sie kurwa sie w blocie i kaluzach tazaja 15 minut a reszta stoi pije piwa i huj wie o co tam chodzi
To jest najbardziej prawdziwy fragment z całego tego tematu :bowdown:
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Belmondo

Post autor: dogmeat »

[mention]BENGAL[/mention] A Tupaca Amaru Shakur szanujesz?
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Belmondo

Post autor: dwupak »

O co chodzi z ta akcja ruchu bo nie wiem czy mysle o tym samym, w sensie chodzi o ta sprzed kilku miesiecy?
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Belmondo

Post autor: LuckyLuke »

oyama pisze:dobra wyjasnilo sie pod jakim nickiem tutaj siedzi gsp
Chuja się wyjaśniło. Gdzie BENGAL, a gdzie GSP, no błagam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Belmondo

Post autor: BENGAL »

dwupak pisze: 05 wrz 2019, 0:26 O co chodzi z ta akcja ruchu bo nie wiem czy mysle o tym samym, w sensie chodzi o ta sprzed kilku miesiecy?
psychofans
ODPOWIEDZ