Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
439
74%
Nie
155
26%
 
Liczba głosów: 594

Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Belmondo

Post autor: Moltisanti »

Przepraszam Cię mordo, powinienem wcześniej skumać że jesteś niedojebany i nie prowokować twojego mózgu do myślenia i w konsekwencji przegrzania, kończę ten wspaniały offtopic
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Belmondo

Post autor: samir »

no wypierdalaj już
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1670
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Belmondo

Post autor: MalkoNTENT »

trafi się karateka trafi się maczeta

Mystair czemu w chuja robisz że gomorra na netflixie
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Belmondo

Post autor: dwupak »

Spoiler
Obrazek
Dlugo przepisywalem
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Belmondo

Post autor: #23 »

dwupak pisze: 03 wrz 2019, 21:28 jak na ulicy zaczepi mnie dwa razy większy typ to czy użycie noża do samoobrony będzie honorowe czy mam elegancko dać się zajebać?
ale weź nie łap za słówka :bag:, innym tematem jest wjazd z partyzanta w kogoś z kosą, a innym obrona przed napastnikiem czy obrona przed przewagą liczebną pod twoim kwadratem,
idąc tokiem rozumowania który przedstawiłeś w poście to równie dobrze mógłbym wbić w kogoś z paryzanta z kosą bo mamy coś do siebie i byłoby to całkiem honorowe, no kurwa XD
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Belmondo

Post autor: moxxi »

Ostrożnie kolego #23, bo chyba zaczynasz obrażać Tupac Amaru Shakura w tym momencie
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Belmondo

Post autor: dwupak »

Ale oyche wbil do kato do nich specjalnie, watpie zeby sam tam jechal pogadac albo pobic sie z gsp na trzezwo

Zreszta spec od bialej broni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Belmondo

Post autor: Moltisanti »

No i przecież to ojciec zainicjował agresję próbując blokować im koncert czy coś takiego. Wydaje mi się że wszyscy tu obecni są za tym że jak ktoś włamuje nam sie do chaty to mamy prawo odłożyć krojenie cebulki i zajebać mu z noża, więc odmawianie tego rycerzom ulicy wydaje się niestosowne
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Belmondo

Post autor: szpilman »

Gdzie jest nastepny koncert mobyn?
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Belmondo

Post autor: recklezz »

Ricci i Benito śmieszkuja a tak na prawdę zesrani sa i to zwykle pety widać i słychać zresztą. Co do honoru, na ulicy nie ma czegoś takiego. Jest jakiś konflikt to wjeżdżają w Ciebie nawet w kilka osób i co będziesz płakać, wywody o honorze jakimś. Czemu na noże nie jest walka honorowa? GSP pokazał ze się nie pierdolil, ten dziadyga przyjechał szukać problemów, koncert chciał przerywać co to jest za kogo się uważa ten oyche jakiś ojciec chrzestny czy co, myslal że trafił na borowika jakiegoś i sie nacial doslownie. Bardziej mnie martwią osoby które takie rzeczy nagrywają i puszczają w neta niż sam fakt że takie coś sie wydarzyło i to nie jest ewenement. Oyche przecież sam kreuje się na speca od białej broni, to jest ulica -używasz takich metod jakie uznasz za stosowne by uzyskać przewagę nad opponentem najwyrazniej uznał że z maczeta się czuje pewnie to ja użył, a doniz sam sobie winny szukał problemów to je znalazł a te chlopczyki z Tuzzy niech się nie ośmieszają baleriny. Btw doniz wygląda na dosyć większego od GSP więc na ręce też by nie było honorowo idąc tokiem myślenia niektórych, jak już tacy jesteście to jeszcze powinni wejść na wage, ważyć tyle samo i sie bic ale to już nie sprawy uliczne a pod sport podpielo by się. Faktycznie ochrona kulała albo nie było jej w ogóle jeśli do takiego spotkania doszło przed klubem, powinna być szybka reakcja a tak sprawy ochrony koncertu wziął w swoje ręce GSP, pogonił dziada koncert się odbył, same winy członka mobbyn jak dla mnie. A na tym filmiku GSP dobrze wyjaśnił tych bananów z tuzzy, o jakim honorze piszą jeśli chodzi o ulice widać, że dużo wspólnego nie mają. Od zawsze był sprzęt używany i będzie a Ci oburzeni jeszcze od pedalow wyzywają a tak jak powiedział by go najebal tego pizdusia z zamkniętymi oczami, niech wyskoczy ten benito na solo z GSP jak taki honorowy żeby przez internet wyzywać od pedalow mając taką aparycję, to parę sekund będzie trwać. Widziałem filmik jak walczy ten Ricci to kurwa mać żenada totalna jakby się pierwszy raz bił w życiu, beka z nich na pizdzie cicho powinni siedzieć. Co do tych honorowych zasad to może jest parę niepisanych typu nie tyka się czlonkow rodziny - siostry matek ojców, chociaż tą zasadę podważył sam Biggie...proszę użytkownika [mention]BENGAL[/mention] o komentarz do zaistniałej sytuacji.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Belmondo

Post autor: horrypaz »

beef is beef a wy o jakimś honorze.
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3972
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Belmondo

Post autor: camzat »

Chuj mnie ten cały beef i kto tam będzie górą, ale jak dwójka nade mną uważam tak samo. Nie ma zasad na ulicy i nie będzie.
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Belmondo

Post autor: LuckyLuke »

Jezu jaki wylew dzbanów w tym temacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Belmondo

Post autor: Luxair »

Hahaha, kolejny pseudo-Włoch rapujący po polsku wyjaśniony :)
A Belmondziarz sobie siedzi owinięty bandażami i toczy bekę z oddali :)
Najważniejsze to nie obrażać Trupaca Shokera Amaro, no.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Belmondo

Post autor: dwupak »

gdzie mozna obejrzec jak ten typ z tuzzy sie bije? xD
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Belmondo

Post autor: bilderberg »

Jak patrzę na ludzi z tych grup o mobbyn albo zdjęcia z koncertów owej grupy to się nie dziwię że jest tu taki zalew zjebów propsujacych wyskok z maczetą. Młode łebki z pędzlami na głowie myślą że GSP odjebal akcje jak z GTA irl a prawda jest taka że nawet największe kibolskie zwierzęta nie latają ze sprzętem. kosy nie wyciąga się żeby się bronić tylko żeby kogoś zajebać. Jak ktoś nie odpuści po zobaczeniu sprzętu to znaczy że musi być mega pojebany a jak ktoś pierwszy atakuje sprzętem to nie można chyba uznać tego za obronę własną. Ale łebki żyjcie dalej w GTA Polski HH tylko że świat wygląda inaczej a GSP zostanie za to pocisniety.
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Belmondo

Post autor: suraks »

Luxair pisze: 04 wrz 2019, 0:07 A Belmondziarz sobie siedzi owinięty bandażami i toczy bekę z oddali :)
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 158
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: Belmondo

Post autor: Marker »

Czy wcześniej miał miejsce już rozlew krwi w Polsce z powódek rapowych? Bagażniki i pogróżki, ekipy pod rodzinnymi domami, teraz to. Boję się, że niedługo białasy zaczną sięgać po klamki. Ja chyba osobiście nie chce już brać w tym udziału...
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Belmondo

Post autor: dwupak »

bilderberg pisze: 04 wrz 2019, 0:14Ale łebki żyjcie dalej w GTA Polski HH tylko że świat wygląda inaczej a GSP zostanie za to pocisniety.
przez kogo zostanie pocisniety niby xD powiedz proszę, bez wyzywania. konkretną grupę społeczną, niespołeczną, operacyjną, nieoperacyjną. kogokolwiek.
chłopy z pięśćmi go będą chcieli pocisnąć to zacznie do nich strzelać
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Belmondo

Post autor: Suseł »

No, sądzę, że prokurator by go mógł pocisnąć z art.159 KK.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
ODPOWIEDZ