Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
436
74%
Nie
154
26%
 
Liczba głosów: 590

Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Belmondo

Post autor: szpilman »

gSP to jest baran kurwa xDD
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Belmondo

Post autor: LeeSu »

Jose pisze: 03 wrz 2019, 21:06
Moltisanti pisze: 03 wrz 2019, 20:48 Myślałem że to nie może być śmieszniejsze aż tu wjeżdża screen chłopaka o ksywie Benito, Benito i Richi kurwa xdd który bawi się w udawania włoskiego mafiozo
Moltisanti
Obrazek
meczing i post przepiękne props xD
a tuzze oczywiście jebać, gówniany ripoff hewry
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2019, 21:23 przez LeeSu, łącznie zmieniany 1 raz.
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Belmondo

Post autor: Moltisanti »

samir pisze: 03 wrz 2019, 21:05
Moltisanti pisze: 03 wrz 2019, 20:48 Myślałem że to nie może być śmieszniejsze aż tu wjeżdża screen chłopaka o ksywie Benito, Benito i Richi kurwa xdd który bawi się w udawania włoskiego mafiozo i jest mu smutno że ktoś przystępuje do bójki w celu wygrania jej i postanawia użyć do tego noża. No bo przecież w tych jego włoskich (sory, amerykańskich filmach) o włoskiej mafii był honor, tradycja, no przecież tak było, kto to widział noża używać, nie daj boże pistoletów :lol:
kurwa nie będzie mi się chciało toczyć tej dyskusji po piwkowaniu ale typie juz po pierwszym zdaniu widze ze nie sluchales ich muzy z tym mega zdziwieniem o benito i richi kuhwa xDxdxdXD, wiec nie wiesz ze ich kreacja nie opiera sie na jakims jebanym gangsterzeniu, posluchaj muzyki, bo ja znajac wszystkie numery nie kojarze takich aluzji mimo nawet najbardziej kurwa smiesznie to brzmi ale najbardziej gangsterskiego numeru "zlote cozze" nie kojarze aluzji odnosnie jakichs kurwa morderstw, napierdalanek maczetami itp wiesz o co mi chodzi nie probuj frędzlu łapać za słówka, druga sprawa podpadles mi bo widze cie w kolejnym temacie ostatnio a malo zagladam na forum (sory kuba, kc) i wyglądasz mi na po prostu ciołka, fajnie spedzales godzine na analizowaniu tematu zeby wyskoczyc z jakims kurwa oswieconym postem, wiem bo gadalem z dupa przez telefon i widzialem ciagle twoj nick i ciagle widze, miales jakis nick na starym forum tak btw?
Ty no ale przecież ja wiem że oni nie są żadnymi mafiozami tylko jebanymi kasztanami, tyle że ty chyba nie widzisz jak oni bardzo są wczuci w te gadki o włoskim stylu bycia i nawet w wywiadach pierdolą że uuu włoskie więzi i że oni mają takie podejście do życia na serio i to ich połączyło bo obaj się takim stylem życia jarają. Przecież to właśnie dlatego jest takie komiczne bo to zestawienie tego jak bardzo przerysowanymi "włochami" są, w połączeniu z ich poważnym podejściem do tematu jest ultra kuriozalne. No i ten post o zasadach ulicy, gdzie widzę oczami wyobraźni jak Benito pisał go po uprzednim poprawieniu fryzury na bardziej włoską bawi mnie przeokrutnie

[mention]Jose[/mention] Wiedziałem że jestem łatwym celem, ale mimo to postanowiłem zapostować w celu niesienia prawdy :oops:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Belmondo

Post autor: Jaayu »

kazdy z uczesnikow tego bifu to debil tuzza nudna juz jest do porzygu i przeciez normalnie moltisanti mowi prawde, ale juz po szkalowaniu scibu i sentina to nie zdziwilbym sie jakby doniz poszedl na policje a czesc forum przyklasnelo
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Belmondo

Post autor: dwupak »

jak na ulicy zaczepi mnie dwa razy większy typ to czy użycie noża do samoobrony będzie honorowe czy mam elegancko dać się zajebać? no chyba że mariacka w katowicach jest tak turystycznym miejscem, że oyche doniz przypadkiem tam nadział się na gsp. jakby mi ktoś pod dom przyjechał czy pod chociaż bar w którym jestem to nie miałbym najmniejszego problemu, żeby użyć czegokolwiek pod ręką
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Belmondo

Post autor: samir »

ej gościu ale czy każdy włoch jest jakimś pierodolonym gangsterem? przez co rozumiesz włoski styl bycia? ja pierdolę jak to w ogóle brzmi
rzuć mi link z postem benito o zasadach ulicy, proszę na poważnie
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Belmondo

Post autor: Moltisanti »

samir pisze: 03 wrz 2019, 21:30 rzuć mi link z postem benito o zasadach ulicy, proszę na poważnie
No przecież było wrzucane ancymonie
Obrazek
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Belmondo

Post autor: NSX »

Belmondo nie jest wczuty, za to wyluzowany i beczke kreci, a i tak fani zawiedzeni 30 minutowym koncertem. Tuzza robi swoje i smieje sie typo, ze sie bawia i zyja se tym kek :roll:

a oyche jak taki spec od bialej broni to powinien miec kose
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Belmondo

Post autor: samir »

szczerze byku, nie chcę tutaj przekonywać do swojej racji, bo prawie przyznałbym tobie, ale ja bym tego nie postrzegał pod względem jakichś zasad honoru i ulicy przez kurwa mafijne zagrywki, tylko bardziej o dopierdolenie się benito do belmonda o to, że ten jest mu winny hajs, cnie
i nie ancymonie, nie do mnie
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Belmondo

Post autor: enjoy1g »

Gsp myslalem ze jestes debilem ale jestes zdecydowanie porządnym gościem :joint:
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Belmondo

Post autor: Jaayu »

a co jak dojdzie do rekoczynow??
kurwa wyobrazam to sobie jak tps vs avi i to przepraszanie na swiatlach albo to co bengal ostatnio pisal o miami yacine xd
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Belmondo

Post autor: NSX »

GSP nie musi nic udowadniac, jest przygotowany (maczeta), nagrywa filmiki z odpowiedzia (fanowie maja o czym pisac na forumku i kreci karuzele dalej), postuje na fb dla fanow po akcji. Kocham go :bowdown:
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Belmondo

Post autor: suraks »

ogólnie to tutaj jakieś niesnaski spory wojny a belmondziarz(król, konfucjusz) wydaje mi sie ze w ogole wyjebane ma w to wszystko wrzuca sobie na ig jak chłop coś spawa albo jakąś figurke kościoła to jest dobry agent pewnie w tego gpsa tez ma wyjebane ale ogarnia mu wszystko a on jedyne co musi robic to jarać blanty i rapować
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Belmondo

Post autor: Moltisanti »

[mention]samir[/mention] tak stary, przypierdolenie się o to że latają ze sprzętem to wcale nie jest gadka na temat zasad ulicy, napisał to żeby wyśmiać że GSP ma w poważaniu zasady BHP, weź się nie kompromituj :roll:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Belmondo

Post autor: Suseł »

Moltisanti pisze: 03 wrz 2019, 21:32
samir pisze: 03 wrz 2019, 21:30 rzuć mi link z postem benito o zasadach ulicy, proszę na poważnie
No przecież było wrzucane ancymonie
Obrazek
Trudno traktować poważnie kogoś, kto ma ksywę Benito, nie potrafi zrobić screena i używa najbardziej kretyńskiej i gimnazjalnej emotki, jaka istnieje.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Belmondo

Post autor: FruitOffTheWall »

Benito słuchaj kurwa dzieciaku jaktybyś ode mnie tak na pizdę wyłapał bym cię rozjebał bez najmniejszego problemu. Słuchaj, jeżeli ktoś przyjeżdża do nas ze sprzetem to rozpierdalamy go sprzętem również i teraz posłuchaj mnie jeżeli latanie kurwa ze sprzętem jest bez honoru to kurwo obrażasz Tupac'a Amaru Shakur'a bo Tupac Amaru Shakur strzelał i by też będziemy do was strzelać kurwy jak się będziecie pruli!" tak dla tych co by chcieli sobie przykleić gdzieś
TO JEST KURWA PIEKNE HAHA JAPIERDOLE NIECH COS SIE DZIEJE NA TEJ SMUTNEJ JAK PIZDA SCENIE
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Belmondo

Post autor: NSX »

a po chuj screena jak telefonem szybko pyk i podpis daje, 3 emoty i wysyla, co to kurwa prezentacja jakas do szkoly czy szybkie odpisywanko we tam utkaj prosze cie :dunno:
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Belmondo

Post autor: vampmoney »

suraks pisze: 03 wrz 2019, 21:42 ogólnie to tutaj jakieś niesnaski spory wojny a belmondziarz(król, konfucjusz) wydaje mi sie ze w ogole wyjebane ma w to wszystko wrzuca sobie na ig jak chłop coś spawa albo jakąś figurke kościoła to jest dobry agent pewnie w tego gpsa tez ma wyjebane ale ogarnia mu wszystko a on jedyne co musi robic to jarać blanty i rapować
Tak jest, odkąd jest gps mobbyn w mediach społecznościowych przypomina bardziej biuro ochrony rapu aniżeli to stare mistyczne mobbyn, to wyglada jakby gps budował i sztucznie podtrzymywał ducha tej grupy co uciekł gdzieś w 2017 po to aby sam był rozpoznawalny a żeby belmondo się cieszył. W końcu raz na jakiś czas se coś nawinie a hajs i kult ma cały czas
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Belmondo

Post autor: szpilman »

dwupak pisze: 03 wrz 2019, 21:28 jak na ulicy zaczepi mnie dwa razy większy typ to czy użycie noża do samoobrony będzie honorowe czy mam elegancko dać się zajebać? no chyba że mariacka w katowicach jest tak turystycznym miejscem, że oyche doniz przypadkiem tam nadział się na gsp. jakby mi ktoś pod dom przyjechał czy pod chociaż bar w którym jestem to nie miałbym najmniejszego problemu, żeby użyć czegokolwiek pod ręką
No jak zaczepi cię typ to maczety raczej nie użyjesz, bo nie zdążysz jej wyciągnąć z nogawki.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Belmondo

Post autor: samir »

Moltisanti pisze: 03 wrz 2019, 21:49 [mention]samir[/mention] tak stary, przypierdolenie się o to że latają ze sprzętem to wcale nie jest gadka na temat zasad ulicy, napisał to żeby wyśmiać że GSP ma w poważaniu zasady BHP, weź się nie kompromituj :roll:
zrozum ten post typie pierdolony bo już mam cię za totalnego zjeba, śmiesznie o tym dyskutować, ale z tym honorem ci wyjaśniłem, a to że oni dopierdalają się o to, że gsp lata z kosą nie jest jakąś jebaną hipokryzją odnośnie ich całej kreacji, bo oni na nikogo się nie kreowali takiego, ja tylko najebany pojebałem z nawiązaniem o zasadach honoru i ulicy, wciąz mnie wkurwiasz i proszę cię przeproś mnie gościu
ODPOWIEDZ