Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
439
74%
Nie
155
26%
 
Liczba głosów: 594

Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Belmondo

Post autor: rubinstein »

hahaha, tka sie konczy zadawanie z degenratami xD
teraz mi go nawet nie zal
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Belmondo

Post autor: LeeSu »

kurwa belmondo coś ty najlepszego odjebał
+48 997
To nie pitca na dowuz
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Belmondo

Post autor: Aka M »

:shock:
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Belmondo

Post autor: cloud »

ja pierdole :bowdown:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Belmondo

Post autor: kon rafal »

"Edytko jeśli pamiętasz Tomka z tatuażem to niedługo cię znów odwiedzę, bo jesteś w mojej trójce najpiękniejszych polskich trans"

Polecam to forum szimejlowe

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

modliha
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:04

Re: Belmondo

Post autor: modliha »

Edition. widziane?

https://youtu.be/WoefwFGDKO8
Ostatnio zmieniony 06 paź 2019, 23:39 przez modliha, łącznie zmieniany 1 raz.
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Belmondo

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 6:32 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3258
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Belmondo

Post autor: horrypaz »

wcale o tym nie pisaliśmy ostatnie 10stron
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Belmondo

Post autor: redman23 »

[mention]modliha[/mention] widziane, wrzucane było parę stron temu, ale w sumie dobrze, że wylądowało też na yt.
[mention]Aka M[/mention] do którego to?
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Belmondo

Post autor: rubinstein »

tera to juz jota w jote mlody freddie mercury ^^
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Belmondo

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 6:32 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Belmondo

Post autor: Luxair »

Wracam z "Jokera" a tu takie rarytasy w moim ulubionym temacie :) Forum szimejlowe :) Oświadczenie z kartki :)

Belmondo powinien się z Sentino teraz dogadać - obaj ćpuny, złodzieje i epizody gejowskie (jeśli wierzyć dissowi ToonyPolak). Na odwyk do MarcinKarwackiNieMaMowy i nagrywać
mopek pisze: 06 paź 2019, 18:21 G powinien się teraz zakręcić w scenie techno po prostu
Albo trance
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Belmondo

Post autor: hustler342 »

U mnie działa :dunno:
Awatar użytkownika
norfnorf
Posty: 141
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:18
Lokalizacja: ursynów drug ring

Re: Belmondo

Post autor: norfnorf »

rubinstein pisze: 06 paź 2019, 23:41 tera to juz jota w jote mlody freddie mercury ^^
to samo miałem pisać xd


@edit mi też ig mobbyn działa
Ostatnio zmieniony 06 paź 2019, 23:43 przez norfnorf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7137
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Belmondo

Post autor: piernikowyskoczek »

Hej,
Może ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z dziewczynami trans / shemale z odlotów?
Byłem u kilku i różne mam odczucia.
Kinga Shemale - czyli Rafalala - mogłaby być bardziej kobieca, ale widać że pracuje nad sobą - byłem 2 razy.
Agnieszka z Tarchomina - bardzo miła, świetnie robi loda, ale chyba nie bardzo przepada za analkiem lub mój rozmiar jej nie przypasował ;-) - byłem 3 razy.
Miśka - świetna, czasem ma humory, ale bardzo kobieca i ładna, ciężko ją złapać, rzadko przyjmuje - byłem 4 razy.
Dominika z Woli - zbyt męska dla mnie, byłem raz i starczy.

Jak wasze wrażenia? A może jest tu jakaś uległa trans - byle kobieca co bez kasy miałaby ochotę się spotykać? Warszawa.
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Belmondo

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 6:32 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Laguna
Posty: 89
Rejestracja: 18 wrz 2019, 0:56

Re: Belmondo

Post autor: Laguna »

Aka M pisze: 06 paź 2019, 23:43 a to mnie zablokowali bo napisałem ze dobrze zrobił Belmondo haha :lol:
Gsp wielki cenzor :lol:
radioaktywnyodpad
Posty: 146
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: Belmondo

Post autor: radioaktywnyodpad »

@piernikowyskoczek

Pomyliłeś fora
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4266
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Belmondo

Post autor: gogi »

posłużę się cytatem z vikop.ru
Nigdy się nie spodziewałem, że największą dramę w historii polskiego rapu odpierdoli transseksualna prostytutka XD

:bowdown:
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Belmondo

Post autor: KillerCroc »

Szkoda Belmondzika, nieźle popłynał, nie wnikam czemu bo wiadomo że on miał już od dłuższego czasu problemy z używkami. Jest z charakteru taką tykającą bombą zegarową, wiesz że pierdolnie tylko nie wiesz jeszcze w stu procentach dokładnie kiedy. Ja osobiście bym miał wyjebane w to co sobie rucha bo od dawna już odcinam wizerunek i muzykę raperów od ich życia prywatnego bo bym nie mógł słuchać nikogo no ale rozumiem zdanie co poniektórych, whatever. Najgorsze jest jeśli faktycznie sobie coś zrobi, w chuju mam czy coś jeszcze w życiu nagra (ale naturalnie że bym przesłuchał) ale nie życzę nikomu żeby taka akcja skutkowała targnięciem na własne życie albo innymi radykalnymi krokami pod względem zdrowotnym bo ta kurwa z kutasem ewidentnie żeruje na nim.

GSP też mimo wszystko mi szkoda, nie rozumiem aż tak dużego hejtu na niego. Jego ziomek rozjebał 25k bo się jebał z transem, chuj w to nawet ale to dalej jest 25k, może dla Tytusa z trochę bogatszej rodziny 25k nie robi żadnego wrażenia ale dla pato-ziomka GSP to trochę kasy pewnie jest i jest już nie do zwrócenia. No i co ma zrobić? Belmondo jest mega przypałową osobą, ktoś kiedyś napisał posta (wybacz mate bo wiem że czytasz ale nie chce mi się wertować forum w poszukwaniu nicku :( ) w którym określił go jako takiego ziomka którego lubisz posłuchać bo zawsze ma jakieś odpały śmieszne ale na dobrą sprawę wiesz że najlepiej na tym opierać waszą znajomość no i to jest taka akcja której po tym ziomku byś się może nie spodziewał ale jakbyś usłyszał to na bank powiedziałbyś No w sumie to w jego stylu. Wiadomo że nie ma co przywłaszczać sobie Mobbyn no ale zmiana nazwy i wizerunku została potwierdzona więc też niech sobie robi co chce pod nowym sloganem. Ma rzucić karierę tylko dlatego że jego ziomek z zespołu coś odjebał a lwia część fanbasu tego duetu nie czeka zbytnio na rzeczy tego pierwszego? Niech se robi co chce, nawet niech tranystorów jebie. Ziomek jest patusem, wyjaśnia sprawy po patusowsku. Jak była akcja z maczetą to zbierał propsy za to że faktycznie działa w imię swoich zasad a gdy teraz zrobił coś co było w imię ich zasadach to źle? Przynajmniej jest w miarę autentyczny w swoim wizerunku który niektórzy tu tak cenili wcześniej.

Ja się nie zdziwię jak GSP go od dłuższego czasu ogarniał i się wkurwiał bo pewnie sam wiedział że bez niego żadnego większego sukcesu nie osiągnie. Na przestrzeni czasu odcięło się od Belmondziaka tyle raperów że musiało być oczywiste że coś z nim jest nie halo, kwestia ile kto jest w stanie znieść no i pewnie też teraz i GSPowi żyłka pękłą bo na dobrą sprawę - ile można wytrzymać takie odpały i jakim kosztem? Kiedy i co by było przekroczeniem granicy? Nie wiemy jaki rzeczy się działy za kulisami ale patrząc na dotychczasowe akcje związane z Belmondziakiem to jestem w stanie uwierzyć że tam też mogło być grubo ale GSP na pewne rzeczy przymykał oko dla dobra zespołu.

Ludzie piszą i piszą o tym że jakby to był jego true brother to by mu pomógł ale widać że nigdy nie byli w sytuacji w której ich ziomek robi wszystko na przekór radom i instrukcjom bliskich i ląduje na odwyku/wytrzeźwiałce/dołku/szpitalu enty raz i ma dalej w piździe interwencje i gadania. Chęć pomocy komuś kto ma twoje rady w poważaniu a ty czujesz się mu winien coś więc dalej starasz się bezskutecznie mu pomoć to największa kurwa bo pasożytuje na altruizmie innych ludzi bez żadnego skutku i ja przeżyłem coś podobnego (targnięcie na życie przez ziomka) i wiem że nie da się komuś pomóc na siłę jeśli nie chce nawet znaleźć w sobie cienia odwagi na pewne zmiany, pewne działania.

#PRAY4BELMONDO
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
ODPOWIEDZ