Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
437
74%
Nie
154
26%
 
Liczba głosów: 591

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

nie ma dowodow, ze to belmondo

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Belmondo

Post autor: kon rafal »

No jasne, tak samo jak nie ma dowodów, że tutaj też Belmondo. Trzeba w końcu nauczyć się żyć ze świadomością, że młody g niestety nie tylko ruchał rafalale, ale prawdopodobnie też był przez nią ruchany jako eleonora.

Obrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
maly mefedronik
Posty: 174
Rejestracja: 08 paź 2019, 1:03

Re: Belmondo

Post autor: maly mefedronik »

przestańcie, wiadomo, że nie było jebanka. A w sukience to nawet Dr Dre kiedyś występował.
#PRAY4BELMONDO
Laforgue
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2019, 22:03

Re: Belmondo

Post autor: Laforgue »

Powiem wam jako jedna z osób rozczarowanych, że nie ma fotek :D. Zabawa z transem nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem. Chyba żaden gej nie tknąłby transa, to się wyklucza. Sam 100 razy wolałbym atrakcyjną kobietę, niż transa.

Fantazje o she-males, transach i ladyboyach mają wyłącznie mężczyźni hetero. Przeważnie to jest jakiś jednorazowy odchył (np. facet po 40 pragnie odmiany, odskoku od żonki i łapie taką fazę). Często to są zresztą raczej zachowania dominacyjne, niż pociąg seksualny.

Wyskok z transem nie wyklucza więc hustlerstwa u Belmondziaka. Już prędzej je potwierdza (np. jako oznaka przesytu).
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Belmondo

Post autor: MoTyW »

Wyłącznie to może nie + nie ma co generalizować, ale ogólnie statystycznie częściej.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4579
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Belmondo

Post autor: Groszek »

Kurde tera to zjebales belmondo widać że to rafalala ma wszystkie argumenty. Zawiedziony jestem bo wolałem żeby już poszedł na wojnę z nim.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1795
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Belmondo

Post autor: Addicted »

To myślę że już najwyższa pora zamknąć ten temat.
Awatar użytkownika
rbj
Posty: 299
Rejestracja: 19 kwie 2019, 12:55

Re: Belmondo

Post autor: rbj »

Dokładnie xD

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Belmondo

Post autor: marco_pantani »

Zamykam.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4101
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Belmondo

Post autor: Luxair »

Obrazek
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Belmondo

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Naćpany typ założył sukienkę i perukę, przecież po pijaku ludzie robią podobne rzeczy, to o niczym nie świadczy.
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Belmondo

Post autor: KillerCroc »

Mega mi żal chłopaka. Wiadomo sam odjebał, podjąłem decyzję dobre i pochopne, nikt mu przecież nie wciskał narkotyków do ryja a za głupotę się płaci. Podpierdalania hajsu nie popieram ani trochę bo to jest kurestwo. Najgorsze jest że będąc szantażowanym tak naprawdę nie ma się żadnej karty przetargowej no i albo grasz jak ci każą albo przegrywasz i to się może ciągnąć chuj wie ile czasu, zaraz się okażę że telefon z foteczkami został przez kogoś podebrany no i tyle z tego będzie :dunno:

Szczerze to moim zdaniem dla wizerunku i samej osoby Tytusa to jest chyba najlepsze obecnie wyjście bo wiadomo że jego życie na byciu Belmondziakiem się nie kończy i raczej chłop z tego do końca swoich dni nie będzie żył więc też trzeba pomyśleć o przyszłości no ale najlepiej jakby na początku powiedział że się z nią ruchał bo może i tyle. Trudno, życie się kręci dalej i beką beką z tego co się dzieję no ale tak jak mówię, bycie szantażowanym to jest przejebana sprawa tym bardziej że był napruty chuj wie czym więc samoświadomość w pewnych momentach oscylowała na pozomie zerowym co było widać po tych rozmowach/filmikach.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1769
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Belmondo

Post autor: Bunnymen77 »

Ale mnie wkurwił teraz ten belmondo, trzeba bylo tranzystorowi zajebac dissa, ze ma małego ptaka i krzywe cyce, a te przeprosiny to zalosne w chuj. od poczatku mowilem mu, by zrobil z tego kolejna przewozke ale oczywiscie wie lepiej :eek: :mad:

jebana rafalala, taka mala, ze nie czulem by ruchala
Ostatnio zmieniony 18 paź 2019, 9:37 przez Bunnymen77, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 855
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Belmondo

Post autor: ogkush »

chyba za gruby jednak ten material rafalala zeby sobie przewozke zrobil :( :bag:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
coldpu55lick
Posty: 300
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:55

Re: Belmondo

Post autor: coldpu55lick »

no ale ktoś już dobrze napisal, ze chodzi o to ze dal sie przerobic tranzystorom i to najbardziej nie pasuje do postaci belmonda

a wy najbardziej skupiacie sie na tym co on tam robił, jednoczesnie podkreslajac ze nie obchodza was jego sprawy łużkowe ojej
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Belmondo

Post autor: gods bidness »

Bunnymen77 pisze: 18 paź 2019, 9:33 Ale mnie wkurwił teraz ten belmondo, trzeba bylo tranzystorowi zajebac dissa, ze ma małego ptaka i krzywe cyce, a te przeprosiny to zalosne w chuj. od poczatku mowilem mu, by zrobil z tego kolejna przewozke ale oczywiscie wie lepiej :eek: :mad:

jebana rafalala, taka mala, ze nie czulem by ruchala
Hehe. Sorry, ale Rafalala by go wpierdoliła w beefie, ma wszystkie argumenty. W ogóle jakby miała trochę skilla, to by mogła tych jego przygłupich fanów kasztanów pięknie trollować remixami w stylu:

Dziwko to trójmiasto, jestem Rafalalą
budzę się ze ssaną pałą dzwoni do mnie trapfon
Halo
Lamusiaku to twój Belmondo dzwoni po to samo co ostatnio.


I miejcie wy co niektórzy trochę szacunku do siebie i nie płaczcie jak to wam go żal, bo to serio jeden z tych typów, co żeruje na empatii takich jak wy i ma za lamusów.

Bałagane miał jednak rację, że teraz ta bezkręgowa młodzież kupi i zrelatywizuje wszystko dla swojego idola.
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Belmondo

Post autor: Clay »

Rogal DDL i Gog LSO ostatni prawdziwi
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Belmondo

Post autor: Malloy »

Belmondo poznał kolegów, Bałagane poznał się na kolegach. Jak dobrze, że Jacek odbił już dawno od tego wszystkiego i idzie swoją drogą.
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Belmondo

Post autor: Holden »

Jak Rogal nie ma na koncie wyruchanego transa to nie jest OG
Malloy pisze: 18 paź 2019, 11:49 Belmondo poznał kolegów, Bałagane poznał się na kolegach. Jak dobrze, że Jacek odbił już dawno od tego wszystkiego i idzie swoją drogą.
Wszyscy, których opuściłem, poginęli jak na razie

Klątwa Jacka :)
Ostatnio zmieniony 18 paź 2019, 12:51 przez Holden, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 428
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Belmondo

Post autor: Pteh »

e: zły temat, sorry
Ostatnio zmieniony 18 paź 2019, 13:40 przez Pteh, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ