polski drillowiec

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3138
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: polski drillowiec

Post autor: VBSW »

Leć ziomuś z tematem.
Mogę dobić się 5 ziko na mastera.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
jawor
Posty: 358
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: polski drillowiec

Post autor: jawor »

[mention]chiraqpsg[/mention] moje cele bardzo fajne
Co tam za bicik je?

Bang bang obla skrr
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
chiraqpsg
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: 22 sty 2020, 22:27

Re: polski drillowiec

Post autor: chiraqpsg »

jawor pisze: 24 sty 2020, 12:50 [mention]chiraqpsg[/mention] moje cele bardzo fajne
Co tam za bicik je?

Bang bang obla skrr
https://youtu.be/wuTQX1Dh0h4 dzieki mordo
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: polski drillowiec

Post autor: Spenser »

chiraqpsg pisze: 23 sty 2020, 22:35
Nie działa
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: polski drillowiec

Post autor: baqlashan »

O wiele lepsze niż najnowsze albumy Bonsona, czekam na jakiś mixtape
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: polski drillowiec

Post autor: SWN »

Bardzo propsuję widoczną zajawkę i bezpośredniość w nagrywkach. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie snippet zapowiedź trailerem pogania, a raperzy trzykrotnie zmieniają tracklisty. Smaż tam kolejne bangery byku.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
chiraqpsg
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: 22 sty 2020, 22:27

Re: polski drillowiec

Post autor: chiraqpsg »

SWN pisze: 24 sty 2020, 20:39 Bardzo propsuję widoczną zajawkę i bezpośredniość w nagrywkach. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie snippet zapowiedź trailerem pogania, a raperzy trzykrotnie zmieniają tracklisty. Smaż tam kolejne bangery byku.
Dzieki byku to daje motywacje! Niestety wróciłem ze studiów na weekend do domu i kurwa zapomniałem słuchawek czyli mojego mikrofonu, i do niedzieli muszę spauzowac i jest mi przykro wkurwilem się ale znalazłem odrzut który chciałem puścić dla GSP i Wrotasa, ale jak się trochę dowiedziałem Wrotas to jebany oszust, wiec nic nie wysłałem, zachowałem dla siebie numer, ale dzisiaj udostępniam go wam bo myśle ze jest to jeden z lepszych moich trackow które poleciałem z bani.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: polski drillowiec

Post autor: Spenser »

Czy będzie kooperacja z uzytnik [mention]Bryx03[/mention] ?
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: polski drillowiec

Post autor: Bryx Fenrir »

@[mention]Spenser[/mention] nie będzie, bo nikt o takiej ksywkie w przeciwieństwie do bortwicka się o feat do mnie nie zgłosił : )
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: polski drillowiec

Post autor: Spenser »

[mention]Bryx03[/mention] widzę jakieś podobieństwa w zajawce i promowaniu swoich rzeczy, ale możliwe że przesadzam.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: polski drillowiec

Post autor: Bryx Fenrir »

Spenser pisze: 24 sty 2020, 22:51 [mention]Bryx03[/mention] widzę jakieś podobieństwa w zajawce i promowaniu swoich rzeczy, ale możliwe że przesadzam.
Jak wyśle zwrotki i uznam, że jest dobry to sie da skleić, tyle
chiraqpsg
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: 22 sty 2020, 22:27

Re: polski drillowiec

Post autor: chiraqpsg »

ELO ZNALAZŁEM NUTĘ Z 2018 ROKU NAGRYWANA NA ŁAWCE PRZY LUFIE I PIWKU DAWAŁEM HOOKI WIEC JESTEM TYLKO NA FICIE 666 THC
SPRAWDZAĆ
chiraqpsg
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: 22 sty 2020, 22:27

Re: polski drillowiec

Post autor: chiraqpsg »

Oznaczam [mention]SWN[/mention] [mention]przedszkolanek[/mention] [mention]Bryx03[/mention] [mention]Spenser[/mention] [mention]baqlashan[/mention] [mention]vsvn[/mention] [mention]daveyo[/mention] doczekaliśmy się pełnego kawałka ale uważam ze na tym ficie wypadłem kozacko bez beki zajawka w huj tu była piekne czasy bezstresowe
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: polski drillowiec

Post autor: SWN »

Życzę przeniesienia nagrywek na jakieś legitne warunki przy komputerze, bez kitrania się po zsypach na śmieci przy bloku. Kawałki tego typu tracą praktycznie całe pierdolnięcie w formie telefonowych snippetów, a nagrane porządnie od początku do końca byłyby zapętlane.

Tutaj kawałek nagrany przeze mnie i ziomka i według mnie słucha się tego zupełnie inaczej, mimo że też było robione w jakichś garażowych warunkach na freestylu.

https://youtu.be/9hE_3CSZzOY
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
chiraqpsg
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: 22 sty 2020, 22:27

Re: polski drillowiec

Post autor: chiraqpsg »

No chciałbym to ogarnąć jak najszybciej mordo, a ty jesteś lil wipe czy grobelny?
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: polski drillowiec

Post autor: Bryx Fenrir »

chiraqpsg pisze: 25 sty 2020, 15:45 Oznaczam [mention]SWN[/mention] [mention]przedszkolanek[/mention] [mention]Bryx03[/mention] [mention]Spenser[/mention] [mention]baqlashan[/mention] [mention]vsvn[/mention] [mention]daveyo[/mention] doczekaliśmy się pełnego kawałka ale uważam ze na tym ficie wypadłem kozacko bez beki zajawka w huj tu była piekne czasy bezstresowe
Nic nie obiecuje bo jestem pijany, ale jak sie skoki skończą to postaram się sprawdzić, w ten weekend na pewno jakąś opinie wyraże skoro mnie oznaczyłeś żebym to sprawdził.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: polski drillowiec

Post autor: daveyo »

Zgadzam się z [mention]SWN[/mention] (spoko ten kawałek w linku) i podzielam to zdanie. Ciężko to ocenić tak naprawdę. Wiadomo, że tam odkopałeś sobie jakiś kawałek z 2k18 i gitówa, ale wszyscy tutaj czekają na konkretną produkcję, a jeśli masz na to zajawkę to żaden problem dla Ciebie ogarnąć to porządnie. Wielkie drillzdro.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: polski drillowiec

Post autor: daveyo »

Ładnie się zapowiadało, ale się ze...psuło
RIP PL DRILL (2020-2020)
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: polski drillowiec

Post autor: Jaayu »

jak to jakiś debil prowokator był a na początku myslalem ze tu jakas zajaweczka
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
konserwa
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2020, 3:45

Re: polski drillowiec

Post autor: konserwa »

Zablokowany