Białas

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Białas

Post autor: Tracz »



Fajnie i jednocześnie przykro się tego słucha. A według was?
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Białas

Post autor: WHITE »

nigdy go nie lubiłem specjalnie, więc bardziej gardzę niż jest mi przykro za to co teraz robi natomiast faktycznie w tamtym okresie był mocny
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Białas

Post autor: baqlashan »

no jakoś od 2012 do 2015 to faktycznie był bardzo mocny gracz, ale obecnie to jest nwm, trochę nijaki, trochę generyczny, trochę populistyczny

brakuje mi przymiotników do scharakteryzowania tego co obecnie robi ten człowiek muzycznie

no ale props za beefy i wyjaśnianie dixonów, tpsów itd
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Białas

Post autor: Piters »

Do 2k13 byłem hejter Solar/Białas, ale wyszła płytka w prosto i się przekonałem. Od tego czasu zacząłem se sprawdzać i Bizi props, ale kurwa no po H8M4 tak średnio max
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Białas

Post autor: mopek »

Spoiler
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Białas

Post autor: KILLIE »

Słucham sobie drugiej rundy Śliwa Białas i dalej jestem w szoku jak Białas został wjebany, change my mind :bowdown:
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Białas

Post autor: mlodyperkez »

no sliwka ladnie tam dopierdolil
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2292
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Białas

Post autor: kapper1 »

KILLIE pisze: 22 sty 2020, 18:17 Słucham sobie drugiej rundy Śliwa Białas i dalej jestem w szoku jak Białas został wjebany, change my mind :bowdown:
problem w tym, że Białas został wjebany przez każdego, może oprócz Aspiratio :lol: Wielki bitewny MC, który powinien tego unikać, bo przejebać z Deysem jeszcze kumam, to z TPSem (akcje pozarapowe, wyjebanie Aviego itp) to trzeba być udanym :crazy:
Ostatnio zmieniony 23 sty 2020, 13:14 przez kapper1, łącznie zmieniany 1 raz.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Białas

Post autor: daveyo »

Ja się nie zgodzę, Białas w beefach to czysty ogień i rozpierdol. Gość ma taki luz w sobie, że te bitwy przez sen mógłby rozgrywać. Oczywiście kto wygrał, a kto nie to już nie ważne, ale mówić, że Białas jest w tym chujowy to ja nie wiem. :dunno:
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2292
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Białas

Post autor: kapper1 »

daveyo pisze: 23 sty 2020, 11:10 Ja się nie zgodzę, Białas w beefach to czysty ogień i rozpierdol. Gość ma taki luz w sobie, że te bitwy przez sen mógłby rozgrywać. Oczywiście kto wygrał, a kto nie to już nie ważne, ale mówić, że Białas jest w tym chujowy to ja nie wiem. :dunno:
Gość w dissach myśli, że ma charyzmę, bo drze mordę, a tak naprawdę opluwa majka w studio i chuja da się go zrozumieć. Wszystkie jego dissy to nakurwianie prostych cringowych wersów typu (tak specjalnie odpaliłem "potężnego bitewnego MC") , pierdolenie, że nie chce im robić promocji, i EsBe mAfiJa zAbiJa. A, i że on więcej rucha niż przeciwnik.
W SB serio bejbe jest nam niepotrzebne takie dno
Deys to pedał więc się cieszy, że wyjebaliśmy go
Jest to poziom kurwa Szpaka z ostatniego beefu z Bezczelem.
daveyo pisze: 23 sty 2020, 11:10 Ja się nie zgodzę, Białas w beefach to czysty ogień i rozpierdol. Gość ma taki luz w sobie, że te bitwy przez sen mógłby rozgrywać. Oczywiście kto wygrał, a kto nie to już nie ważne, ale mówić, że Białas jest w tym chujowy to ja nie wiem. :dunno:
Taki ma luz, że zesrał się z wczuty w beefie z Deysem i Śliwą, co obaj mu wypomnieli.

W ogóle ciekawe jest to, że jako label SBM jedyne ich beefy wygrane to z ulicznikami albo z jakimiś łakami jak Aspiratio. Przychodzi ktokolwiek liczący się na scenie to w pizdę jak z Laikiem, Deysem czy Ensonem (broń Boże Śliwę czy Filipka za takiego nie uważam, a też w pizdę :D )

Szkoda, że teraz te wszystkie raperki to kółko wzajemnego lizania chuja i brakuje zaczepek najlepszych w kraju jak Jimson ze Smarkim.
Visern
Posty: 81
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:33

Re: Białas

Post autor: Visern »

kapper1 pisze: 23 sty 2020, 11:06 przejebać z Deysem jeszcze kumam, to z TPSem to trzeba być udanym :crazy:
Jak twierdzisz, że diss TPSa był lepszy niż Białasa, to nie wiem czy jest sens w ogóle z Tobą dyskutować. :lol:
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2292
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Białas

Post autor: kapper1 »

Visern pisze: 23 sty 2020, 13:09
kapper1 pisze: 23 sty 2020, 11:06 przejebać z Deysem jeszcze kumam, to z TPSem to trzeba być udanym :crazy:
Jak twierdzisz, że diss TPSa był lepszy niż Białasa, to nie wiem czy jest sens w ogóle z Tobą dyskutować. :lol:
Bardziej mi chodziło o akcje pozarapowe, że potem przepraszali. Nie stricte muzycznie, poprawiam. W kolejnym poście napisałem, że tylko wygrali z ulicznikami albo łakami ;) Co nie zmienia faktu, że sam diss to spięte dupsko pana bitewnego MC + darcie japy, które mają być groźne, odstraszać zwierzęta? nie stawia go w korzystnym świetle. Wystarczy kapka charyzmy i nie trzeba się podpierać takimi zabiegami.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Białas

Post autor: Piters »

Jak uwielbiałem wtedy Laika, a Solar mnie wkurwiał (teraz do Laika mam dalej duży sentyment, a Solar to pocieszny gostek) tak wydaje mi się, że był to całkiem wyrównany beef. Ale wjebanie Solara, Białasa i Tomba w minute przez Peerzeta dalej najlepsze
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Białas

Post autor: ebismolarek »

Solar oczywiście najwiekszy laps z tej ich ekipy i pomimo falstartu w postaci Solar Kurwo MINUTY dostał w pizdencje od Laika
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Białas

Post autor: baqlashan »

W momencie beefu uważałem, że Solar zmiażdżył Laika tak, że bardziej się nie da, po latach mam inne zapatrywanie na ten temat, Laik fajnie i w inteligentny sposób potrafił odbijać piłeczkę (jak np z tym że człowieka określa jego pierwsze skojarzenie, co jest zawsze prawdą) ale nadal gadanie o jakimś wjebaniu solara przez laika to dla mnie egzotyka
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Białas

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=VfOUSrg4JfQ

Rasmentalism feat. Białas - Dzisiaj nie zasnę (Official Video)
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Białas

Post autor: mlodyperkez »

wrzucilbys [mention]Tracz[/mention] chociaz dyskografie z wiki w 1 posta bo to tak chujowo wyglada tylko z tym teledyskiem
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Białas

Post autor: WHITE »

z większością tematow założonych na początku tak jest w sumie
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Białas

Post autor: JoeyJoeJoe »

Płyta Białasa dzisiaj wyszła. 10 tracków z czego 4 skity lel
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Białas

Post autor: kapec »

Pewnie dlatego ma założony temat w dziale "albumy".
ODPOWIEDZ