Bedoes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Bedoes

Post autor: Whtn »

w ogóle jeżeli chodzi o ten wywiad z prokopem to zgniłem z tego, że najpierw belmondziax olewa bedoesa na stacji w sopocie, a następnie mama g robi borkowi makijaż przed wywiadem
to chyba ta słynna karma
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bedoes

Post autor: svlv96 »

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

Wleciały kulisy powstawania voiceacting'u do League Of Legends.
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 352
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: Bedoes

Post autor: Korben Dallas »

Anybody else want to negotiate?
Zaraza
Posty: 151
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:08

Re: Bedoes

Post autor: Zaraza »

W sumie brawa dla niego, muzyka Borka teraz jest jaka jest, ale dobicie tego miliona na spotify bedac polskojezycznym raperem jednak mowi samo za siebie - gigantyczny komercyjny sukces
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

Moim zdaniem Borys jest naprawdę szczerym raperem i oddaje serce muzyce. To co czuje to robi i nie idzie w komercje, panujące trendy. Jakby tak było to cała płyta, by była w lovesongach. Gość eksperymentuje, na featach nie spotkasz przypadkowych gości tylko takich z którymi poczuł wspólną więź. Nic nie jest robione na siłę i szacunek dla niego. Kibicuję do końca. I nie boję się swojego zdania.
I tak będę go bronił, bo w 100% rozumiem Jego twórczość i to co przekazuje.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Bedoes

Post autor: Whtn »

Spoko, skończysz podstawowke i może Ci przejdzie
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bedoes

Post autor: jajca »

to jest jakaś pasta, czy komentarz z youtube?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

Dziękuję za niemiłe komentarze właśnie zepsuliście mój humor i cały piątek.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2844
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Bedoes

Post autor: WHITE »

Kurwa proszę wymagajmy czegoś więcej niż szczerość od rapera
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1470
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Bedoes

Post autor: JVCORE »

Gościu ile ty masz lat :wall:
#freefromage

GVMBLER
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

No i widzisz o płycie jest ponad 30 stron negatywnych opinii, a ja nie mogę sobie pozwolić na jedną, własną, szczerą? Jakieś komentarze typu skończysz podstawówke, ile ty masz lat. I to ma być dyskusja na poziomie? Czy nie można normalnie pogadać o płycie tylko siejecie tę jebaną nienawiść? Rozumiem, że nie przepadacie za tym artystą, ale to nie powód żeby czepiać się wszystkiego dookoła.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Bedoes

Post autor: aleksy »

nie zesrajcie się, bo ktoś ma inną opinię
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1470
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Bedoes

Post autor: JVCORE »

daveyo pisze: 06 gru 2019, 10:57 No i widzisz o płycie jest ponad 30 stron negatywnych opinii, a ja nie mogę sobie pozwolić na jedną, własną, szczerą? Jakieś komentarze typu skończysz podstawówke, ile ty masz lat. I to ma być dyskusja na poziomie? Czy nie można normalnie pogadać o płycie tylko siejecie tę jebaną nienawiść? Rozumiem, że nie przepadacie za tym artystą, ale to nie powód żeby czepiać się wszystkiego dookoła.
Ten artysta jest mi zupełnie obojętny, natomiast zacząłeś chyba go słuchać niedawno, skoro wierzysz w te głupoty i myślisz, że wszystkie jego ruchy są kierowane JEGO sercem. Obserwuje karierę bedoesa od piosenki C.A.$.H. i wiem wystarczająco żeby stwierdzić, że to jebany debil i wszystko co robi jest kierowane przez tych dwóch typków, którzy swoją drogą wypierdalaja zioma z ekipy, bo ma za długą koszulkę, a potem wysyłają Borysa na spot przeciwko homofobii. Raz prosto z serca drze ryja, że kto nie jest z sb robi lachę(przypominam spot przeciwko homofobii), a potem wstawia posty typu NIE OBRAŻAJCIE MOICH KOLEGÓW XD już jest za pozno, by 21 latek, który jest w top100 spotify robił co mu mówi serce, bo on ma dawać pieniądze z dzieci, a nie mieć szczere intencje.
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Bedoes

Post autor: Ablazir »

[mention]JVCORE[/mention] i którego jego ruchy według Ciebie są dla hajsu xDD?
Obrazek
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

natomiast zacząłeś chyba go słuchać niedawno
:what:
To ostatni mój komentarz na ten temat. Poziom dyskusji jest zerowy, a szkoda mi czasu na głupotki.
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Bedoes

Post autor: afterlight »

aleksy pisze: 06 gru 2019, 11:03 nie zesrajcie się, bo ktoś ma inną opinię
bez przesady, jak ktos gada jakies totalne glupoty to nie ma sie prawa zwrocic mu mu uwagi i go skrytykowac bo MA PRAWO DO WLASNEJ OPINII? :rotfl:
uzytnik daveyo pewniakiem ma max z 15 lat jak nie fizycznie to psychicznie, bo widzs jakie bzdury wypisuje w roznycg tematach wiec no to nie jego wina ze uwaza ze nowa plyta bedoes jest swietna a on wlozyl w nia serce wiec jakie hujstwo by nie wyszlo to props bo woli zrobic gowno z serca niz cos sluchalnego i to swietny kierunek w tworczosci i nalezy sie szacunek za takie ruchy :lol:
za top100 spotify oczywiscie props chociaz nie wiem jak to sie stalo bo jak zostalo to juz tu wielokrotnie powiedziane nowy material to jakies wycie glupot bez ladu i skladu i kakofonia
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Bedoes

Post autor: KillerCroc »

Ale co to w ogóle za pierdolenie? Już podajecie wiek gościa i go krzyżujecie bo posłał propsa w stronę płyta Bedoesa? :lol:
daveyo pisze: 05 gru 2019, 22:54 Moim zdaniem Borys jest naprawdę szczerym raperem i oddaje serce muzyce. To co czuje to robi i nie idzie w komercje, panujące trendy. Jakby tak było to cała płyta, by była w lovesongach. Gość eksperymentuje, na featach nie spotkasz przypadkowych gości tylko takich z którymi poczuł wspólną więź. Nic nie jest robione na siłę i szacunek dla niego. Kibicuję do końca. I nie boję się swojego zdania.
I tak będę go bronił, bo w 100% rozumiem Jego twórczość i to co przekazuje.
Które z tych zdań jest tak kontrowersyjne? To że Borys jest szczery i robi muzę od serca? Przecież on już o tym nawija od momentu kiedy to 2115 to był skład internetowy.

Ja się po części zgadzam z tym postem. Nie uważam że Borek jest aż tak szczery jak o sobie mówi ale na pewno dużą część rzeczy robi bo mu tak dyktuje coś więcej niż zarząd SB. Ta płyta jest chujowa, to jest moje zdanie, wasze pewnie też. Ale chciałbym zwrócić uwagę że gdyby nim SB sterowało w taki sposób jak mu jest to czasem zarzucane to 3/4 z tych zabiegów które on stosuje nie znalazłyby się na płycie bo są po prostu chujowe i zbyt kontrowersyjne xD Gość ewidentnie robi to co ma w głowie a to że ma w głowie momentami gówno to inna sprawa :roll:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

Na rozluźnienie
Ja vs ślizgawka
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4387
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Bedoes

Post autor: Piters »

Po prostu jesteś za bardzo wczuty, bierzesz do siebie opinie o tej płycie jakbyś sam ją nagrał, a nawet bardziej. Tak nie robią dorośli ludzie, no sory.
Lepiej bronią swych idoli niż broniliby matki
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ