Bedoes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bedoes

Post autor: svlv96 »

Kurwa w ogóle to jakim trzeba być debilem żeby słuchać i naśladować raperow xd zaraz muzycy, jutuberzy i inni będą robić kontent wyłącznie dla dzieci
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Bedoes

Post autor: zemsta1kadluba »

Kali po prostu zniszczył Borkowi karierę bez beefu a ten go jeszcze chwali
Propsy Kali
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Bedoes

Post autor: mario995 »

Ty, ale jakby spojrzeć na to od strony finansowej, to on na tym moralizatorstwie kosi chyba dużo lepszą kapuche, a i jego fanbase będzie stabilniejszy ( patrz OSTR przy całym moim szacunie ogromnym dla Adama )
Także w sumie to Bedoes może być wdzięczny raperowi Kali. Dzięki niemu Bedi nieświadomie poznał jeden prosty trik na zdobycie porządnego hajsu :D
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Bedoes

Post autor: oldschool »

Czy ja wiem? Gdyby dalej nagrywał to co te 2-3 lata temu to czy jego kariera potoczyłaby się gorzej? Wątpię. Numery z debiutu w tym "Biały i Młody" też kręciły mega duże wyświetlenia.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Bedoes

Post autor: KillerCroc »

rakieta_rakieta pisze: 01 lis 2019, 20:37 Marcin Prokop go wpierdolił niesamowicie. Widać różnicę pomiędzy inteligentnym człowiekiem a nie buraczkiem z przerostem ego.
No ale o czym tu w ogóle mowa, dziwi to kogoś? Prokop jest stricte dziennikarzem który jest w temacie dłużej niż Borek rapuje, przecież on by tam wpierdolił każdego polskiego rapera tym bardziej że sam Bedoes powiedział że to był dla niego nietypowy rodzaj wywiadu w porównianiu z tym w jakich brał udział do tej pory.

Znowu nie wymagajmy od ziomka który ma dwadzieścia lat z hakiem, pochodzi z rozbitej rodziny z bloku niewiadomo jakiej elokwencji i sposobu wysławiania się skoro widać że to jest ten książkowy przykład trudnej młodzieży, on jest raperem a nie prezenterem, dziennikarzem czy pisarzem.

A nawet jeśli ktoś tego by od niego wymagał to wydaje mi się że warto przez chwilę zastanowić się czy oglądanie wywiadu z raperami to jest w ogóle dobry pomysł :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Bedoes

Post autor: mario995 »

KillerCroc pisze: 02 lis 2019, 19:24 nowu nie wymagajmy od ziomka który ma dwadzieścia lat z hakiem, pochodzi z rozbitej rodziny z bloku niewiadomo jakiej elokwencji i sposobu wysławiania się skoro widać że to jest ten książkowy przykład trudnej młodzieży, on jest raperem a nie prezenterem, dziennikarzem czy pisarzem.
Słuszne podejście,
oldschool pisze: 02 lis 2019, 19:18 Czy ja wiem? Gdyby dalej nagrywał to co te 2-3 lata temu to czy jego kariera potoczyłaby się gorzej? Wątpię. Numery z debiutu w tym "Biały i Młody" też kręciły mega duże wyświetlenia.
Wydaje mi się, że Ci fani takich wiesz "mądrych" rapów bardziej przywiązują się do artysty. Najwięksi w ten sposób utrzymują fanbase latami :D
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes

Post autor: przedszkolanek »

mario995 popraw mnie jak się mylę, ale wydaje mi się, że adam "mądry" się zrobił dopiero po pewnym czasie (choć jakieś tam skłonności do moralizowania miał zawsze), jak już sobie naruchał sporą liczbę słuchaczy
imo bedoes za szybko wszedł w ten etap
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Bedoes

Post autor: mario995 »

[mention]przedszkolanek[/mention] prawda, pierwsze silne odchylenia moralizatorskie to wg mnie czasy Ja tu tylko sprzątam
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Bedoes

Post autor: hardy »

Niezły wywiad. Bedo zestresowany trochę ale dał radę. Fajnie ze poruszyli sprawę beefów i nienawiści. A ten wątek z weterynarią i Kalim to zabawny nawet. Bedoes nie jest głupi tylko nieobyty i nadal młody. Pewnie za parę lat wywiady będą lepsze.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

Zajebisty ten wywiad, świetnie przeprowadzony i bardzo ciekawy. Borys to ogarnięty gość i jeszcze nieraz się o tym przekonacie. ;)
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Bedoes

Post autor: Rhubarb »

oj no bedoes to po prostu gościu całkowicie niewykształcony i nie mający pojęcia o wielu rzeczach, nie mówiąc tego w żadnym obraźliwym tonie, ale przecież on mimo wszystko większość swojego życia spędził na chlaniu, ćpaniu, byciu w jakiś tam sposób poniżanym itp, w takim stanie pewnie raczej nie skupiał się na jakimkolwiek rozwoju, dopiero po sukcesie zaczął rozumieć niektóre rzeczy, które w normalnych warunkach ludzie zaczynają rozumieć w 1 gimnazjum. oczywiście, że takich ludzi na świecie są setki, ale nie każdy udziela wywiadu dziennikarzowi telewizyjnemu

już widać jakiś tam rozwój intelektualny bedoesa, ostatnie wywiady są o wiele lepsze niż jakiegoś otsochodzi, czy innych starszych pseudointelektualnych przyjebów, a za parę lat jak już sobie w głowie wszystko poukłada to pewnie będzie normalnym gościem
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Bedoes

Post autor: BENGAL »

kiedys czytalem cos tam ze on spedzil wiekszosc zycia na siedzeniu na komunikatorach internetowych i graniu w gry z kolegami z internetu jak white2115 chyba w gta samp gral i glownie to kurwa zyciu internetem mhm music nutki jakies kurwa z ludzmi co ich oczami nie widzial i moze chlaniu jak mial z 16 lat a nie cpaniu bo on ze skunem i feta to huja wspolnego ma jak posluchasz nutek a to ze on jest przeciez znerwicowany i poryty to tylko od przezywaniu gierek swoich pojebanych i debili co sie wyzywali w grach na nim a nie od zycia normalnego bo on zycia normalnego nie zna bo walil w huja nie chodzil do szkoly siedzial w domu gral w gry i potem nagrywal nutki jak byl starszy i mu sie udzielil klimat i pojawili sie koledzy. to taki rafonix tylko ze rapujacy i grzeczny co nie odpierdalal numerow za dzieciaka jak rafonza. chyba ze ktos wie ze inaczej jest to niech info da jakies grube bo ktos na slizgu starym wjebal to ze disuje jakis typow z gierki na mega wczucie d-.-b takze kurwa ide zjesc kotleta
Awatar użytkownika
chilipvlmer
Posty: 186
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:02
Lokalizacja: wroclaw

Re: Bedoes

Post autor: chilipvlmer »

nie rozumiem nic z tego co ty napisałeś
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Bedoes

Post autor: Opieronie »

Bedoes to typowy hipokryta i populista, a gdy czytam komenty pod jego kawałkami - to :what:
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Bedoes

Post autor: Nedvved »

Opieronie pisze: 03 lis 2019, 19:05 Bedoes to typowy hipokryta i populista, a gdy czytam komenty pod jego kawałkami - to :what:
Pełna zgoda włączyłem ten wywiad z Prokopem i nie spodziewałem się po nim wiele, a i tak był w stanie mnie zaskoczyć. To jest niesamowity kretyn, a przy tym ogromny hipokryta - wystarczy skonfrontować jego nowy klip z tym potulnym gadaniem z wywiadu.

Dzieciak z problemami został maszynką do robienia pieniędzy a przy okazji robi jakimś gimbusom i innym dzieciakom z problemami wodę z mózgu swoimi kawałkami.

I nawet nie próbujcie mnie przekonywać że to jest nieszkodliwe, wystarczy sobie poczytać komentarze pod tym klipem.
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Bedoes

Post autor: rakieta_rakieta »

BENGAL pisze: 03 lis 2019, 18:34 kiedys czytalem cos tam ze on spedzil wiekszosc zycia na siedzeniu na komunikatorach internetowych i graniu w gry z kolegami z internetu jak white2115 chyba w gta samp gral i glownie to kurwa zyciu internetem mhm music nutki jakies kurwa z ludzmi co ich oczami nie widzial i moze chlaniu jak mial z 16 lat a nie cpaniu bo on ze skunem i feta to huja wspolnego ma jak posluchasz nutek a to ze on jest przeciez znerwicowany i poryty to tylko od przezywaniu gierek swoich pojebanych i debili co sie wyzywali w grach na nim a nie od zycia normalnego bo on zycia normalnego nie zna bo walil w huja nie chodzil do szkoly siedzial w domu gral w gry i potem nagrywal nutki jak byl starszy i mu sie udzielil klimat i pojawili sie koledzy. to taki rafonix tylko ze rapujacy i grzeczny co nie odpierdalal numerow za dzieciaka jak rafonza. chyba ze ktos wie ze inaczej jest to niech info da jakies grube bo ktos na slizgu starym wjebal to ze disuje jakis typow z gierki na mega wczucie d-.-b takze kurwa ide zjesc kotleta
:bowdown: :bowdown: :bowdown: Bedoes wyjaśniony przez proroka i chuj.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Bedoes

Post autor: Jasek »

hardy pisze: 02 lis 2019, 22:10 Bedoes nie jest głupi tylko nieobyty i nadal młody.
kurwa, on ma ponad 20 lat, a nie 15 czy ileś tam, takie teksty to pasują do obrony jakiegoś Green Grenade, a nie typa po 20, nie wiem, jak sam byłeś tak tępy w tym wieku to pardon, ale w moim otoczeniu, kurwa, każdy wyczuwa, że bedoes nie jest jakimś wybitnym mózgiem, a jakoś są w podobnym wieku. No i to usprawiedliwianie, że tryb życia melanż, itp. kurwa dissy na gta, wciąganie mąki przed kompem i nagrywanie bekowych kawałków na jakichś grupkach w 2k14 to nie hustlerka.
Użytkownik [mention]BENGAL[/mention] klasycznie :bowdown:
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1769
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Bedoes

Post autor: Bunnymen77 »

W jaki sposób niby Prokop go wpierdolił skoro tam żadnej polemiki nie było :lol: Bo widać różnicę miedzy jednym, a drugim? Brawo.

Bedoes jest inteligentny JAK NA CHLOPAKA Z BLOKOW KTORY EDUKACJE SKONCZYL NA GIMNAZJUM. Mam kolegow bez matur, bez zawodówek nawet i zdarzają się tacy którzy w ułamek sekundy, mimo mocnych uzaleznień, mają kurwa takie riposty i takie skojarzenia, ze filipek takie teksty pisze tygodaniami. Bedoes do nich nie nalezy, ale nie powiedziałbym, że to jakiś niesamowity tępak, ot, zwykły chłopak z bloków. Widać, że miał tremę, widać, że ma problem z wyrażaniem tego co w nim siedzi i widać, że jest owocem obecnej cywilizacji, gdzie socjalizacja przebiega po kablu.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2840
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Bedoes

Post autor: WHITE »

Inteligentny jak na debila xD za mocno wjechalo to prowo, pogodzcie sie ze słuchacie jebanego idioty i tyle
Nie mowie, ze to zle, ale nie zaklamujmy rzeczywistości
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Bedoes

Post autor: kapper1 »

WHITE pisze: 04 lis 2019, 15:03 Inteligentny jak na debila xD za mocno wjechalo to prowo, pogodzcie sie ze słuchacie jebanego idioty i tyle
Nie mowie, ze to zle, ale nie zaklamujmy rzeczywistości
+1000.
Kiedyś Eis, Smarki, Jimson a teraz jakieś kapsony, bedołesy i szpaki, którzy nie mają łącznie tyle IQ co jeden z wymienionych wcześniej. Pięknie się ośmieszacie. :bowdown: :rotfl: :what:
ODPOWIEDZ