Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

kciwtrob
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:51

Kartky

Post autor: kciwtrob »

Nie znalazłem takiego tematu jeśli jest to bardzo przepraszam szanownych moderatorów.
Zakładam ten temat ponieważ brzydzę się tym osobnikiem!
Ten typ ma niski głos ale kompletnie nie potrafi nim zarządzać, brzmi jak młodociany pedofil, infantylnie, wręcz odrażająco i jest jeszze z siebie zajebiście zadowolony, a chujowe wykonanie Powierzchni Tnących jest dopełnieniem i obiecałem sobie że nigdy więcej nic od tego płaczka już nie odpalę.
EFIL 4 ROB
Awatar użytkownika
mruwa
Posty: 216
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Kartky

Post autor: mruwa »

Czasem spoko pobawi się głosem, ale monotematycznośc i grafomania skreśla go z miejsca.
Deyker
Posty: 1060
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Kartky

Post autor: Deyker »

No i podobno damski bokser, więc można go skreślić
radioaktywnyodpad
Posty: 145
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: Kartky

Post autor: radioaktywnyodpad »

^ ktoś coś więcej wie na ten temat?
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3247
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Kartky

Post autor: horrypaz »

^jest w temacie o płycie- dom na skraju niczego. ogólnie to napierdalał pannę co tu tłumaczyć
yebać
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2593
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Kartky

Post autor: mlodyperkez »

a to nie wiedzialem o tej akcji, to jebac go jeszcze bardziej.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kartky

Post autor: oldschool »

Kuba co cię tak porobiło?
Przypominamy

1. Kartky to Kuba Jankowski
2. Kartky pochodzi z Bytomia, skończył 4LO na Placu Sikorskiego
3. Kartky wyjebał sporo znajomych z Bytomia na kasę i nigdy nie wyjaśnił sprawy, wyszedł być może z założenia, że pierwszy milion trzeba zajebać…
4. Kartky spierdolił z Bytomia i nigdy się już tu nie pojawił w obawie przed wpierdolem
5. W innych komentarzach na Glamrapie pojawia się informacją, że bił swoją ex, czy to plotka czy prawda, nie wiem, ale nie brzmi to za ciekawie
6. Kartkiego NIGDY żaden reporter nie zapytał o powyższe fakty w ŻADNYM wywiadzie, może kurwa Wini go weźmie na przejażdżkę i będzie miał jaja o to zapytać
7. Kartki nigdy nie odniósł się do żadnej z tych spraw, może oprócz swojego prawdziwego imienia i nazwiska
Takie coś się przewija w komentarzach na glamrapie. Wiadomo, że źródło chujowe, ale to już nie pierwszy raz i nie tylko w tym miejscu takie zarzuty się pojawiają, więc coś musi być na rzeczy. Może jest ktoś z Bytomia kto się w podobnym towarzystwie obraca i potwierdzi czy chcą go klepać, czy nie?
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Kartky

Post autor: krychaj5 »

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział o czym Kartky nawija to na dole interpretacja
Spoiler
Powiedz czy ciagle jesteś z nim,ja się poddaje,to ty zepsulas plan” :)
mnie to intryguje zawsze jak to jest widzieć to z drugiej strony, utożsamiasz się z osobą która zepsuła plan? Choć według mnie nigdy nie ma tak, że wina leży w 100% po stronie jednej osoby... Czy tak po prostu sobie słuchasz bez wczuwania się? Nie wiem czy tylko ja się tak doszukuje i rozkminiam, bo inni mi zarzucają nadinterpretację heh
Ja zawsze sie doszukuje i utożsamiam. Inaczej chyba nie umiem słuchać muzyki. I jednak w tym tracku jest coś co do mnie mega trafia.. do duszy i do serca. Inne piosenki tez, ale Dom na Skraju wyjątkowo mnie trafił
No i myślę że dużo zależy od doświadczeń itp i to decyduje z którą strona sie utożsamiamy. Aczkolwiek mimo ze nie chce być typem ofiary to jednak tak jakoś los chciał, choć oczywiście nie jestem jakaś krystaliczna, ze jednak w tej stronie "pokrzywdzonej" i zranionej w tekście, widzę siebie.
Muzyki Kartkyego nie da się słuchać,bez wczuwania się,moim zdaniem. Każdy tez może interpretować to,co przekazuje na różne sposoby,doszukiwać się głębszego sensu w słowach. Raczej Daniel chodziło mi tu o to,ze stawiam się po stronie
Kuby,a zacytowałam w takiej formie,jakiej była. Moim zdaniem tez nawet jeśli ten ktoś jest z inna osoba niż ty i zarzuca mu się zepsucie planu,to nie jest się nigdy bez winy. W moim przypadku nie chciałam i bałam się porozmawiać od serca,bo nieustannie towarzyszy mi odrzucenie drugiej osoby jak coś tam się „zadzieje” w moim sercu. No i się doigralam,ze pojawiła się kolejna.
Zauważcie, że nasz Kartek często też wczówa się w osobę "zjebującą" jakąś sprawę np. w Rewind, przynajmniej ja to tak odbieram. Każda płytka to w sumie inne historie, które sami prędzej czy później pewnie też przeżyjemy i wtedy po fakcie będziemy do nich wracać w postaci kawałków z płyt. Soryy, że przerywam konwersacje ale jakoś tak mnie wzięło żeby napisać. One Love
Teledysk tez odgrywa ogromną rolę w Rewind i zgadzam się z tym,co napisałeś. Bo w pewnym sensie „ona patrzy na mnie i widzi tylko zło” może mówić samo za siebie. Lubię takie rozkminki i żeby się wymieniać swoimi interpretacjami. Tak w ogóle to Rewind to moja ulubiona nutka z Blackout’u. Ale teraz to ją kocham i nienawidzę,bo kojarzy się z tylko jedną osobą :)
Wg mnie to w rewind to ona w nim nie zauważa nic poza złem, a to że on jej nie widział długo to może nie być od niego zależne. Potem się stacza, bo nie może sobie z tym poradzić. Wiesz nikt nie jest idealny, każdy może coś zjebać. Tylko nie wiemy w sumie jak bardzo i to jest właśnie najlepsze bo każdy może to interpretować na swój sposób. Natomiast jeśli o mnie chodzi to zepsuć plan nie jest trudno jak jest on "niedopracowany" ;)
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: Kartky

Post autor: thexe »

[AFERA]

nie mogę teraz rozmawiać jestem na zajęciach z chemii fizycznej
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
3rzypo3rzy
Posty: 129
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:19

Re: Kartky

Post autor: 3rzypo3rzy »

Siebie warci
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Kartky

Post autor: Kacper »

Patrząc na typa od razu widać że jest fałszywcem
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Kartky

Post autor: kon rafal »

Ja pierniczę, jaki prostak jebany

wielkie tfu dla niego

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Kartky

Post autor: formaszczytu »

Co za śmieć, jeszcze ma czelność pozywać ją do sądu o zniesławienie. Powinien wypierdalać z podkulonym ogonem, ale jak widać ćpanie i chlanie zrobiło z niego herosa.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kartky

Post autor: svlv96 »

Gardze nim
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Kartky

Post autor: Karkovsky »

Juz wczoraj to widzialem, bo obserwuję tą Wiktorię (prześliczna btw) i brak słów na tego śmiecia. Jak widać stare nawyki pozostały. Dodając do tego te plotki o wyjebaniu na hajs jakichś ludzi daje obraz zwykłej kurwy, do tego z przerośniętym ego.
Na insta ta jego (juz ex) dupeczka to @vmcbang, jeśli to kogoś, to polecam śledzić jej relacje, bo co chwile cos wrzuca.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kartky

Post autor: oldschool »

3rzypo3rzy pisze: 10 lis 2019, 23:15 Siebie warci
O to, to
Dunkel
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:31

Re: Kartky

Post autor: Dunkel »

Z kolei jak się patrzy na ryj tej laski to nie dziwię, że go doprowadzała do stanu, że chciał jej wpierdolić.

Głos ma zjebany, ale bodajże, w którymś utworze Sariusa nawet się wkomponował dobrze.
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kartky

Post autor: svlv96 »

A kartky na swojej grupie najebany coś wypisuje xd
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Kartky

Post autor: #1 »

Źle to wygląda, trza przyznać
^ kogo to chuj obchodzi?
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: Kartky

Post autor: thexe »

są nowe screeny na instagramie, zapraszam na vmcbang
ODPOWIEDZ