Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

z tym Sentim nie mogę znaleźć, bo Glamrap z jakiegoś powodu usunął newsa który był o tym, ale generalnie były screeny gdzie Senti w rozmowach z dziewczyną, dość młodą dodajmy, stosował różne groźby sugerujące że jeżeli dziewczyna nie będzie się zachowywać odpowiednio to on ją "ustawi" bo nie jest jakimś frajerem i takie tam nawiązania do jego gangsterskiego żywota w Niemczech, ogólnie dla mnie całość to był niezły cringe. Oczywiście napisane innymi słowami ale sens mniej więcej taki był, czyli tresowanie panny pod groźbą przemocy.

Chyba że coś źle zapamiętałem to proszę mnie poprawić i z góry przepraszam ale szukam tych screenów jak pojebany i nie mogę znaleźć
mołpy są kozackie
jamesb0nd
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 23:30

Re: Kartky

Post autor: jamesb0nd »

zemsta1kadluba pisze: 20 lis 2019, 2:18 z tym Sentim nie mogę znaleźć, bo Glamrap z jakiegoś powodu usunął newsa który był o tym, ale generalnie były screeny gdzie Senti w rozmowach z dziewczyną, dość młodą dodajmy, stosował różne groźby sugerujące że jeżeli dziewczyna nie będzie się zachowywać odpowiednio to on ją "ustawi" bo nie jest jakimś frajerem i takie tam nawiązania do jego gangsterskiego żywota w Niemczech, ogólnie dla mnie całość to był niezły cringe. Oczywiście napisane innymi słowami ale sens mniej więcej taki był, czyli tresowanie panny pod groźbą przemocy.

Chyba że coś źle zapamiętałem to proszę mnie poprawić i z góry przepraszam ale szukam tych screenów jak pojebany i nie mogę znaleźć
sentino może tak robić ;) ma wtyki gość i nie oszukujmy się zadaje się z malikiem Montana który robi ogromne zassiegi a ze miannestibaka kurwa co daje du*py ekipie hnn to inna bajka ;) sobrze wiesz o co Biega morko :bowdown:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9686
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kartky

Post autor: jajca »

jamesb0nd, z ciekawości, ile masz lat?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Kartky

Post autor: rolka »

Te screeny były chyba przy numerach Tuniego na Sebka, albo w pierwszej całej prawdzie o sentino, albo w tej pozostałej całej prawdzie o sentino (2).
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Kartky

Post autor: noizeone »

zemsta1kadluba pisze: 20 lis 2019, 2:18 z tym Sentim nie mogę znaleźć, bo Glamrap z jakiegoś powodu usunął newsa który był o tym, ale generalnie były screeny gdzie Senti w rozmowach z dziewczyną, dość młodą dodajmy, stosował różne groźby sugerujące że jeżeli dziewczyna nie będzie się zachowywać odpowiednio to on ją "ustawi" bo nie jest jakimś frajerem i takie tam nawiązania do jego gangsterskiego żywota w Niemczech, ogólnie dla mnie całość to był niezły cringe. Oczywiście napisane innymi słowami ale sens mniej więcej taki był, czyli tresowanie panny pod groźbą przemocy.

Chyba że coś źle zapamiętałem to proszę mnie poprawić i z góry przepraszam ale szukam tych screenów jak pojebany i nie mogę znaleźć
Tam jeszcze były groźby w kierunku rodziny tej dziewczyny z tego co pamiętam, cytat z lindy by tu pasował :
Taa rozkminka, jak sopjżałem na wyniki wyświetleń tego tematu, to aż mi się w głowie kawałek piszę, fredfren by szedł jakoś tak:

Jak chesz troche fejmu Przypierdol dziewcyznie
jak chcesz troche lansu Przypierdol dziewczynie
Przypierdol dziewcznie Przypierdol dziewcyznie
Awatar użytkownika
BGT88
Posty: 24
Rejestracja: 01 lis 2019, 17:32

Re: Kartky

Post autor: BGT88 »

Jebnij skurwesyna, jebnij
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kartky

Post autor: Spenser »

I cuty z Kartky z tych nagrań z awantur
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:11

Re: Kartky

Post autor: Pinky »

Spenser pisze: 20 lis 2019, 13:02 I cuty z Kartky z tych nagrań z awantur
albo to po prostu posklejać, Bober niech się wykaże, tak się chłopak zaangażował :lol:
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kartky

Post autor: Spenser »

No jakby coś zrobić w klimacie at the base of giants throat battle od mice albo last good sleep company flow, tudzież last to say atmosphere albo jakiegoś Kim/Stan Franke Teardrop :dunno: albo odwrotnie, pastelowy wesoły bit i nawijka i tekst z kartkiego
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

albo remix tego kawałka
Spoiler
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Kartky

Post autor: noizeone »

ja tam mysame, żeby zrobić to z osiedlowymi chórkami w stylu nYC 90's. Black Moon itd

Spowiernicy gatunku mogli by ciągnąc ten nurt, przechodząc przez

Ante up, jap that bitch

az po jakiegos nie wiem tekashiego, ktory tez bił suke i to fajne bylo
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kartky

Post autor: Spenser »

Jakbys to nagrał to podrzuć na priv jak mozesz, albo tu może i wrzuć tez. Naturalnym skojarzeniem do takiego tracka to jest dla mnie uzytnik [mention]Luxair[/mention] , w upominkach z Mlodympi i w postach jego często jest ta idealna imo równowaga między beka a powagą i on dość ciężkie poczucie humoru ma xd
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: daveyo »

Nie śledzę już tego tematu, ale właśnie odświeżam sobie kawałki Kartky'iego i po tych wszystkich akcjach te tracki nabierają większego znaczenia. Totalnie inaczej się tego słucha. :bowdown:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

tzn?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: daveyo »

no odpal sobie na przykład koszmar minionego lata
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

mam lepsze zajęcia niż słuchanie kartkyego, obecnie słucham sobie Pana Artystę Denzela Curryego, ucieszę się jak streścisz ocb
domyślam się, że chodzi o to, że te elementy potencjalnie przemocowe były obecne u niego już wcześniej, ale teraz je widać jaskrawiej
jak tak to wiesz, jeżeli ja tak łatwo byłem w stanie uwierzyć tej dziewczynie, to dlatego że kartku zawsze robił na mnie wrażenie zjebanego człowieka
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9686
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kartky

Post autor: jajca »

O które kawałki kartky chodzi? Nie mam czasu samemu sprawdzać, bo właśnie słucham Belmondziaka
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

daveyo pisze: 20 lis 2019, 21:28 no odpal sobie na przykład koszmar minionego lata
w co ty mię tu wkręcasz chłopak - ta sama chujowa muzyka na całkiem niezłym bicie, a te kretyńsko-grafomańskie wersy na ex słyszałem już przy pierwszym odsłuchu, różnica tylko taka, że po aferze ta ex ma konkretną twarz, a nie jest tylko półabstrakcyjną figurą
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: daveyo »

No właśnie o to chodzi, że po tej akcji te wszystkie kawałki w których występują takie wersy, nabierają większego znaczenia, a nie, że są to puste linijki o niczym rzucone od tak. Tu już nie chodzi o to czy muza jest chujowa czy nie.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

ale jakie głębsze znaczenie? że kartek jest toksyczny to było wiadomo od dawna, przecież zupełnie normalny człowiek nie rzucałby takich spierdolonych linii
ODPOWIEDZ