Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Kartky

Post autor: gogi »

Obrazek

co żem się wzruszył to mi nikt nie zabierze
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1764
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Kartky

Post autor: loco »

no nie wiem co napisać :lol:

najpierw dostał kosę, centymetry od śmierci, a teraz wstawia jakieś teksty z demotywatorów
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kartky

Post autor: svlv96 »

Kartky założył swój kanał wrzucił tam snippet, na drugi dzień Maciej Malik czyli jego ziom jakis napisał że ich poniosło, a kartky napisał, że płyty nie będzie nigdy i Elo. Chuj wie co mu pewnie najebany. Ciekawe co dalej z tą sprawą z tą laska
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Kartky

Post autor: Zephyr »

Mam nadzieje, że dotrzyma słowa i jego nowej płyty nie będzie nigdy.
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Kartky

Post autor: krychaj5 »

wlatują kawałki na ten kanał, jest preorder - 7777 sztuk (tak, 7 koła ponad :crazy: ) po 77zł

kto mu to kupi?
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Kartky

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Może zbiera pieniążki na adwokata, w końcu procesy sądowe do tanich nie należą.
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kartky

Post autor: svlv96 »

Kurwa myślałem że serio skończy swoją karierę
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Kartky

Post autor: Wtn »

Co za przypadek że w tych kawałkach w chuj razy przeplata się motyw tej jego byłej,i ci goście którzy go bronili xd Wyciszył się,nagrał na szybko płytkę żeby się obronić i pokazać,że "no widzicie,pisałem pioseneczki juz kiedys o niej ale sie bałem je wydać"
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: daveyo »

Zajebista okladka tego albumu.
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Kartky

Post autor: mlody jelcz »

czy on dał victorię na okładkę czy mi sie zdaje XD
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
frontkick

Re: Kartky

Post autor: frontkick »

imo Kartki wie co się święci, po wyroku już nie będzie miał jak zgrywać niewiniątka więc ta tutaj poskładana na szybko EPka to ostatni desperacki cashgrab z jego strony. Myślę że na grupce fanów zacznie robić dramy i płakać i rzucać tekstami "no ja nikogo nie zmuszam niech wspierają mnie tylko ci którzy we mnie wierzą" żeby zmobilizować wczuty fanbejs
3zlote
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2019, 17:02

Re: Kartky

Post autor: 3zlote »

Ktoś z tu obecnych przesłuchał tę epkę? Jakie macie zdanie na jej temat? Jest zła? Dobra? Jak oceniacie w skali od 0 do 10? Najlepszy utwór z płyty? I najgorszy? Jakieś smaczki wyłapaliście w tekstach?
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3630
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

Przesłuchałem dwa razy, jest to materiał który mógł byc bardzo dobry ale jest dobry, ewidentnie słychać że terminy goniły. Klimatem można wyczuć powrót do Shadowplay czyli zdecydownie dobry kierunek, klimat "dymu", ambientu, w tekstach gonitwa chaotycznych myśli czyli klasyczna forma pisania Kartkiego ale już nie aż ta bardzo chaotyczna jak na Shadowplay (później nie wiem bo nie wracałem do dalszych albumów) więc jak ktoś szuka treści to coś tam wyłapie, są także teksty o ex jeśli kogoś to interesuje :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Kartky

Post autor: Opieronie »

GSP dodał na story coś o kartkym, a u niego odpowiedź, ale o co chodzi to nie wiem. :dunno:
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Kartky

Post autor: Zephyr »

o to xD
Obrazek

łapcie jeszcze story GSP, jakby ktoś był ciekawy:
Spoiler
Obrazek
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1513
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Kartky

Post autor: luk0as »

jedziesz z nim GSP
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Kartky

Post autor: ebismolarek »

W końcu GSP chwyci za klamkę i będzie strzelane
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

KARTKY SŁUCHAJ KURWA DZIECIAKU TY BYŚ ODE MNIE TAK NA PIZDĘ WYŁAPAŁ BYM CIĘ ROZJEBAŁ JAK TY ROZJEBAŁEŚ VICTORIĘ
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Kartky

Post autor: cloud »

jezus komentarze na jego fanpejdżu to taka żenada.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Kartky

Post autor: mlodyperkez »

wielka afera jak sto pindziesiat, posty na fb slizgawki naklaniajace do zakonczenia kariery, analizy filmikow, analizy osobowosciowe, najebaliscie tutaj 70 stron o tej aferze, wszystkie branzowe media o tym pisaly, minelo poltora miesiaca i chuj bombki strzelil, beka xD wszyscy zapomnieli, qq jak sie nie wypowiedzialo w tej sprawie tak juz nigdy sie nie wypowie, raper kartki nagral sobie epeczke a w 2020 nagra nowy milosny albumik a po calej dramie przybylo mu tylko fejmu :rotfl:

tak jak pisalem w listopadzie, zaden ostracyzm go z tego tytulu nie spotka (oprocz kilku, naprawde kilku delikatnych prztyczkow w nos w jego strone), mozna sie rozejsc. teraz mamy styczen i raper kartki czuje sie juz na tyle dobrze ze sam zaczyna cisnac innych raperow, to jest hip hop skurwysyny.
na chuj tu miec szacunek do sluchacza jak i tak lyknie kazde gowno a o wszystkim zapomina po miesiacu.
ODPOWIEDZ