Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

w sumie jaki mam czuć dysonans? przecież ja tam tylko content wrzucam, względnie oceniam muzykę
raz chyba tylko w temacie mellyego w związku z jego procesem i zarzutami napisałem, że szkoda gościa jako muzyka, ale przyjdzie 10 na jego miejsce
a druga sprawa - może o czymś zapomniałem, ale mój posting w tym temacie nie jest specjalnie ofensywny, w większości faktografia, podśmiechujki z przyłuca i referowanie sprawy ludziom, który się pytają ocb
owszem, na podstawie tego co wypłynęło uważam, że Kartky najpewniej napierdalał partnerki, ale też nigdzie nie pisałem, że Melly jest niewinny i nic nie zrobił
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

z jednej strony piszesz że kartky powinien być skończony za to co odjebał, a z drugiej zakładasz tematy o jakichś gangusach

łatwo zauważyć takie coś co ziomek napisał, że murzyni to dla niektórych postaci z komiksów, hehe beka, lil mokebe kogoś odjebał, ciekawe czy nagra o tym piosenkę xDD z drugiej strony te same typy chcą łamac jakiegoś rodzimego łaka bo dopuścił się przemocy domowej

no nieważne, nuda w robocie i stąd takie rozkminki
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Kartky

Post autor: LuckyLuke »

A nie pomyślałeś, że jednak trochę inaczej patrzy się na sprawy naszych rodaków? Sprawy, które są blisko nas i obserwujemy je z różnych stron, śledzimy media, wypowiedzi. Przecież to ma ogromne znaczenie, że jesteśmy tu, a nie wśród gangusow murzynów.

I nie powinien dziwić fakt, że tutaj wypowiedzi są bardziej napiętnowane i każdy bardziej się wczuwa.

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

pomyślałem i uznałem że to słabe tłumaczenie
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Kartky

Post autor: dwupak »

pomyślałem i uznałem że to słabe tłumaczenie x2
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

no fajnie tylko, że tak
oyche pisze: 19 lis 2019, 18:01 lil mokebe kogoś odjebał, ciekawe czy nagra o tym piosenkę xDD
nigdy i nigdzie nie napisałem

a co do kartkyego , to aż przescrollowałem temat i jedyne co znalazłem, to dwa posty typu:
przedszkolanek pisze: 15 lis 2019, 22:31 proszę bardzo o koniec kariery Kartkyego i tej trójcy powyżej (Stempel to mnie w zasadzie nie interesuje), jeżeli coś przy okazji tej afery ma się zdarzyć dobrego dla polskiego rapu, to proszę, żeby to było to
gdzie w tym życzeniu, żeby cała ta ferajna noskilli przy okazji afery pokończyli kariery jest coś o łamaniu kartkyego?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

tylko pierwszy akapit byl o tobie, dalej poszla ogolna obserwacja tego co sie dzieje w mediach spolecznosciowych

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Kartky

Post autor: kshaq »

zabijanie ludzi to hip hop, a napierdalanie panny nie, proste elo bęc
frontkick

Re: Kartky

Post autor: frontkick »

Wszystkich życzących źle Kartkiemu zapraszam serdecznie do odsłuchania jakichś bangerów Chrisa Browna żeby użytkownika oyche jeszcze bardziej zapiekło dupsko przez tę rażącą niesprawiedliwość i obłudę polskich słuchaczy muzyki hip hop. Z zagramanicy artystom to wolno napierdalać bez konsekwencji a rodakowi nie, co to za obyczaje wgl
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

kshaq pisze:zabijanie ludzi to hip hop, a napierdalanie panny nie, proste elo bęc


obrazasz w tym momencie snup doga
weiss
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2019, 21:44

Re: Kartky

Post autor: weiss »

[mention]LuckyLuke[/mention] a co z tym Żabsonem
3zlote
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2019, 17:02

Re: Kartky

Post autor: 3zlote »

Jeśli w ogóle Was to interesuje, to V wrzuciła dziś instastory, że zgłasza na policję osoby, które pisały do niej obraźliwe wiadomości. Nie umiem we wstawianie zdjęć, więc zacytuję jedną z nich:
"Nie życzę Ci śmierci bo ty już k**wo nie żyjesz mentalnie zjadłaś sama siebie jesteś typem kobiety przed jaką przestrzegałbym kolegę czy syna
Nie grożę Ci ani nie ubliżam ale serdeczny chuj w dupę ode mnie to Ci się należy
Pozdrawiam i życzę miłego dnia"
Nie ma co, typ gentlemana
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Kartky

Post autor: nihil Novi »

Te screeny co wrzuciła :crazy:

Ile można zrobić dla idola :damn:
Sensei życia
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

[mention]oyche[/mention] wam punktuje po prostu relatywizm moralny, nie widzę żeby jakoś go mocno piekła dupa, ot zwykła dyskusja czemu przy jednej osobie olewamy to że przykładowo odurzała kochanków żeby ich okraść (cardi b), a przy drugiej chcemy zrobić krucjatę bo najpewniej napierdalał swoją pannę.
Nie bardzo trafia do mnie argument o czynach będących mniej złymi bo wydarzyły się w innej strefie czasowej
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kartky

Post autor: KillerCroc »

No ale tak to niestety działa, więcej emocji wyzwala w was to że dzieci w waszych miastach nie mają co jeść czy to że w Afryce głodują? Jakieś materiały szokujące w uwadze czy kolejna porcja dramy z reddita? Nie uważam żeby osoby które teraz szkaluja Kartkiego przy czym są obojętne w stosunku do tego co się wyprawia w stanach popełniały jakikolwiek błąd, tak działa nasza empatia a czy to jest dobre czy nie to już temat na inną dyskusję :roll:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Kartky

Post autor: Mystair »

ja się tylko chciałem odnieść od porównań Kartkiego do Belmondziarza i Przy100 Bossa Sentiego, na pewno jest tak, że to, co często wybacza się wybitnemu raperowi, może spisać u części publiki chujowego rapera już zupełnie na straty(chociaż i tak go nie słuchaliśmy, więc bez znaczenia w sumie a kto słuchał pewnie dalej będzie to robił), ALE wg mnie nie ma tu co porównywać, bo ich przypały względem moralności były jak dla mnie o wiele mniej przypałowe niż to co wyprawia Kartek na tym nagraniu albo w tych mailach, wyjebanie kogoś na hajs a tyranie swojej duperki mają mało punktów wspólnych

a co z tym Sentim i tą szmulą, co o nim się wypowiadała sprzed kilku lat dokładnie było, przybliży ktoś?
MOB
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Kartky

Post autor: Opieronie »

Mystair pisze: 19 lis 2019, 23:45 a co z tym Sentim i tą szmulą, co o nim się wypowiadała sprzed kilku lat dokładnie było, przybliży ktoś?
Spoiler
jamesb0nd
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 23:30

Re: Kartky

Post autor: jamesb0nd »

Przecież to atencyjne kurwisko
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Kartky

Post autor: Mutley »

Także uważam, że sytuacji rapera Kartky nie należy porównywać do tej Sentino i Belmondo. Tu są screeny rozmów, nagrania, filmiki, pozew i do tego jeszcze pewnie zbiorowy. Zupełnie inny przypadek. Belmondziak własna głupota, a z Sebkiem nie łatwo zweryfikować, co z tego wszystkiego jest prawdą a co farmazonem, skoro Toony i spółka mieli na celu wygonić go z kraju.
happiness only real when shared
jamesb0nd
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 23:30

Re: Kartky

Post autor: jamesb0nd »

A ja szanuje rapera Kartky jednak zmieniam zdanie. ta łaska jest chora psychicznie
ODPOWIEDZ