Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Kartky

Post autor: JVCORE »

Na co tu czekać, samo to nagranie co pierdoli o zabsonie mówi za siebie, ze jest śmieciem
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kartky

Post autor: Spenser »

Ej jak będę Kartky do śmieci wyrzucał to jako papier i do recyklingu czy jak? :dunno:
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Kartky

Post autor: kshaq »

do pieca
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Kartky

Post autor: Travson »

Panowie tu się nie ma co pierdolić, siata na łeb i do piachu..
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kartky

Post autor: Spenser »

Dziękuję panowie za wyjaśnienie kwestii.
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Kartky

Post autor: noizeone »

QQ jak bardzo zachowacze wysuneło oświadczenie, jak dla mnie to brzmi na język ludzki "No tak kurwa mamy smiecia le chuj nas to boli póki nie będzie kwitów"
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Kartky

Post autor: staroć »

no i dobrze, a co mieli napisac
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Kartky

Post autor: sugarhill_notausgang »

Trochę niedokładnie przetłumaczyłeś na ludzki wg mnie. Ja to widzę jakoś tak:
Jesteśmy firmą fonograficzną i nie mamy w zwyczaju angażować się w prywatne życie naszych artystów. Alkoholik, narkoman, szaleniec, damski bokser czy zwykły wack mc - nieistotne, dopóki robi wyświetlenia i przynosi nam hajs jest jednym z nas. Czasami nawet lepiej, jak wariat, ludzie lubią kontrowersje, lepiej się klikają.
Dlatego w naszym odczuciu sprawa powinna zostać rozstrzygnięta przez odpowiednie instytucje. Jeśli wyrok w sądzie zapadnie za 3-4 lata - tym lepiej dla nas, więcej kwitu zdąży wpaść przez ten czas. Jeśli wyrok zapadnie na niekorzyść naszego artysty - wtedy ewentualnie zastanowimy się co z tym zrobić i czy nadal wydawać jego płyty.
Visern
Posty: 81
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:33

Re: Kartky

Post autor: Visern »

Kurwa prowadzenie wytwórni, to trochę bardziej skomplikowana kwestia, niż wyrokowanie na forum internetowym. Do póki nie będą wszystkiego pewni, nie mogą podejmować skrajnych decyzji i działać w emocjach. Jak na razie mamy konflikt ćpuna z borderką i niepotwierdzone ploty od bliżej nieokreślonych osób. Do tego nie ma co ukrywać, że kalkulacja też wchodzi i muszą zwracać uwagę na konsekwencje swoich ruchów. Mogliby go wypierdolić, tylko jakby się to obecnie na nich odbiło? Większość słuchaczy trzyma stronę Kartka i byliby ostro wkurwieni, do tego prawdopodobnie odeszliby Filipek i Przyłu (chociaż to akurat było by na plus) wraz ze swoimi słuchaczami. Większość ludzi jest głupia/ma w dupie analizowanie jakiś pojedynczych maili, czy wiadomości i bez czegoś naprawdę grubego, zdania nie zmienią. Według mnie bezpieczniej jest dla QQ po prostu czekać na rozwój wydarzeń, bo na tym etapie mają dużo do stracenia i właściwie nic do zyskania. Inna sprawa, że zarzuty tutaj o tolerowanie śmieciowych akcji są trochę śmieszne, patrząc na to jaką popularnością cieszą się chociażby Sentino, czy Belmondo.
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:11

Re: Kartky

Post autor: Pinky »

Visern pisze: 18 lis 2019, 14:24 Kurwa prowadzenie wytwórni, to trochę bardziej skomplikowana kwestia, niż wyrokowanie na forum internetowym. Do póki nie będą wszystkiego pewni, nie mogą podejmować skrajnych decyzji i działać w emocjach. Jak na razie mamy konflikt ćpuna z borderką i niepotwierdzone ploty od bliżej nieokreślonych osób. Do tego nie ma co ukrywać, że kalkulacja też wchodzi i muszą zwracać uwagę na konsekwencje swoich ruchów. Mogliby go wypierdolić, tylko jakby się to obecnie na nich odbiło? Większość słuchaczy trzyma stronę Kartka i byliby ostro wkurwieni, do tego prawdopodobnie odeszliby Filipek i Przyłu (chociaż to akurat było by na plus) wraz ze swoimi słuchaczami. Większość ludzi jest głupia/ma w dupie analizowanie jakiś pojedynczych maili, czy wiadomości i bez czegoś naprawdę grubego, zdania nie zmienią. Według mnie bezpieczniej jest dla QQ po prostu czekać na rozwój wydarzeń, bo na tym etapie mają dużo do stracenia i właściwie nic do zyskania. Inna sprawa, że zarzuty tutaj o tolerowanie śmieciowych akcji są trochę śmieszne, patrząc na to jaką popularnością cieszą się chociażby Sentino, czy Belmondo.
/eot, niektórych chyba za bardzo wyobraźnia ponosi
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Kartky

Post autor: onizuka »

najwięcej co mogą teraz zrobić to nie promować untitled01 singlem kartkiego
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Kartky

Post autor: noizeone »

sugarhill_notausgang pisze: 18 lis 2019, 13:27 Trochę niedokładnie przetłumaczyłeś na ludzki wg mnie. Ja to widzę jakoś tak:
Jesteśmy firmą fonograficzną i nie mamy w zwyczaju angażować się w prywatne życie naszych artystów. Alkoholik, narkoman, szaleniec, damski bokser czy zwykły wack mc - nieistotne, dopóki robi wyświetlenia i przynosi nam hajs jest jednym z nas. Czasami nawet lepiej, jak wariat, ludzie lubią kontrowersje, lepiej się klikają.
Dlatego w naszym odczuciu sprawa powinna zostać rozstrzygnięta przez odpowiednie instytucje. Jeśli wyrok w sądzie zapadnie za 3-4 lata - tym lepiej dla nas, więcej kwitu zdąży wpaść przez ten czas. Jeśli wyrok zapadnie na niekorzyść naszego artysty - wtedy ewentualnie zastanowimy się co z tym zrobić i czy nadal wydawać jego płyty.
No lepiej to przeozyłes, ja bardziej skrótowo. Jeszcze bym do tłumaczenia dodal "a jak w szerszej persepktywie narkomania go wykończy to tym lepiej, będzie Lil Peep"

@up Widzicie Panowie macie racje, wytwórnia to mahcina, ejdnak ja nadal idealistycznie patrze na te sprawy, i wiem,że nei tylko ja. To nie jest jedynie maszynla do przerobów, powinno stac za tym coś, takie wydmuszki prędzej czy później nzikną, jak nie za zycia to kartach historii
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kartky

Post autor: koniec »

Wiesz ile szui było w muzyce i nie zniknęło ani za życia ani po śmierci? To biznes jest i tyle. Jak długo ludzie będą chcieli go słuchać tak długo znajdzie się jakaś wytwórnia co go wyda.
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:11

Re: Kartky

Post autor: Pinky »

noizeone pisze: 18 lis 2019, 14:38 takie wydmuszki prędzej czy później nzikną, jak nie za zycia to kartach historii
też wolałbym, żeby tak się stało, ale ,,życie depcze wyobraźnię"
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Kartky

Post autor: noizeone »

No jasne są/były gwiazdy, które były prywatnie wypaczeni, ale nie porównujmy Kartki aka A4 do prawdziwych gwizd. On nic nie wnosi, to nie Sex Pistols
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Kartky

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Wiadomo, przede wszystkim to chłop, który poza głosem nie ma nic, a co do wytwórni, to takie QQ niczym nie różni się od MyMusic, czy jakiejś tam wytwórni disco-polowej, to maszynka do robienia kwitu, nic więcej, to nie Ninja Tune.
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 951
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Kartky

Post autor: DJ_BOBO »

To nic takiego prócz muzyki kundle
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Kartky

Post autor: Cz4rny1337 »

blagam nk wywiad z Tede jakis na szybkosci zeby zdazyl cos palnac o Kartkym [chociaz chyba sie Queby boi], albo jakis kawalek niech nawinie

jacek musisz
Obrazek
Yerkes
Posty: 256
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:37

Re: Kartky

Post autor: Yerkes »

Cz4rny1337 pisze: 19 lis 2019, 12:34 blagam nk wywiad z Tede jakis na szybkosci zeby zdazyl cos palnac o Kartkym [chociaz chyba sie Queby boi], albo jakis kawalek niech nawinie

jacek musisz
Popieram :bowdown:
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

a z ciekawości [mention]przedszkolanek[/mention] czujesz jakiś dysonans między swoim postingiem w temacie kartky, a postowaniem na czilku w tematach typu cardi b czy ynw melly?
rzucam lekką przypierdolkę, ale w sumie to serio jestem ciekawy
ODPOWIEDZ