Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: Kartky

Post autor: thexe »

Czekaj, jakiś gość sobie wymyślił historyjke, a oni to udostępniają na grupie i pewnie piszą "haha pozdro wariacie wiedziałem od początku że kartki nic jej nie zrobił." w sumie to bym się nie zdziwił, już jeden gość pisał, że raperzyna kartky na tym filmiku koszmar minionych lat zachowywał się honorowo. W ogóle ten styl pisania :lol: wariaty i chuj
dorisori
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2019, 9:08

Re: Kartky

Post autor: dorisori »

typowo, tez mogę powiedzieć ze moja była mnie 69 razy zdradziła. za to słowa pana #metoo który na nagraniach chwali się swojej dziewczynie ze ruchal jakąś ukrainkę są pomijane przez fanów :dunno:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kartky

Post autor: SWN »

ether pisze: 17 lis 2019, 1:59 Przeczytałem sobie te maile i mówie "o kurwa " a potem czytam, że
SWN pisze: 16 lis 2019, 21:49 rzuciła cytatami, które ani nie są szczególnie drastycznie w porównaniu do dotychczasowych, ani porządnie udokumentowane.
:shock:
Spenser pisze: 17 lis 2019, 6:06 Kwestia wrażliwości pewnie i tego ile się nasłuchało awantur w życiu, na mnie te zdania o dopychaniu do ściany i oczach robią bardzo mocne wrażenie.
Bardziej rozchodziło mi się tu o formę całości. Dużo większe 'o kurwa' zrobiło na mnie faktyczne usłyszenie, jak Kartky drze mordę i rzuca stołami, żeby sekundę później opętanym głosem szeptać do ucha że ją zajebie. Jak coś czytam, no to czytam i co najwyżej powiem sobie 'kurde, niezły pojeb', ale bez tak jednoznacznego wrażenia jak w pierwszym przypadku. No i jak już mówiłem - to nagranie wyszło pierwsze, więc uderzyło dużo mocniej, maile jedynie potwierdziły obraz tego, co już miałem w głowie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Zaraza
Posty: 151
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:08

Re: Kartky

Post autor: Zaraza »

ksiazenieporzadek pisze: 17 lis 2019, 9:06 poratuje ktoś streszczeniem co i jak? bo nie bede czytał 50 stron pierdolenia o polskim raperze
tl;dr kartky to chris brown tyle ze polski xD
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

ksiazenieporzadek pojawiły się poważne zarzuty, że kartky napierdala swoje panny (wcześniej były tylko plotki) i co jakiś czas dochodzą nowe dowody, najmocniejsze to nagranie z awantur
zupełnie przy okazji został zaczepiony żabson, który się ładnie odgryzł i nazwał siebie "mr drip"
a poza tym typowa socialowa drama fanów kartkyego i kilka osób na forum broni typa (ale większość zarejestrowani kilka dni temu)
fuckthepolicje
Posty: 44
Rejestracja: 02 lip 2019, 13:15

Re: Kartky

Post autor: fuckthepolicje »

mr drip xD
FanRHX
Posty: 20
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:46

Re: Kartky

Post autor: FanRHX »

NIby oficjalnych dowodów na to nie ma, że ją napierdalał. Dla mnie obie strony tego konfliktu to patologia i oderwanie od normy społecznej.
FanRHX
Posty: 20
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:46

Re: Kartky

Post autor: FanRHX »

przedszkolanek pisze: 17 lis 2019, 15:24 ksiazenieporzadek pojawiły się poważne zarzuty, że kartky napierdala swoje panny (wcześniej były tylko plotki) i co jakiś czas dochodzą nowe dowody, najmocniejsze to nagranie z awantur
zupełnie przy okazji został zaczepiony żabson, który się ładnie odgryzł i nazwał siebie "mr drip"
a poza tym typowa socialowa drama fanów kartkyego i kilka osób na forum broni typa (ale większość zarejestrowani kilka dni temu)
Gdzie on nazwal sieboe "mr drip"?
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

na instagramie chyba
dawał jeden komentarz do sprawy, znajdź sobie na glam rapie

bw dowody to może za duże słowo, w każdym razie poszlaki
a jeszcze zapomniałem, że było video na którym panna "o posturze i wielkości hydrantu" napierdala kartkyego :lol:
Ostatnio zmieniony 17 lis 2019, 15:47 przez przedszkolanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Kartky

Post autor: genocidegeneral »

FanRHX pisze: 17 lis 2019, 15:45 Gdzie on nazwal sieboe "mr drip"?
w relacji na isnta, tu masz treść
https://www.cgm.pl/news/zabson-odpowiad ... zobaczymy/
Obrazek
FanRHX
Posty: 20
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:46

Re: Kartky

Post autor: FanRHX »

genocidegeneral pisze: 17 lis 2019, 15:46
FanRHX pisze: 17 lis 2019, 15:45 Gdzie on nazwal sieboe "mr drip"?
w relacji na isnta, tu masz treść
https://www.cgm.pl/news/zabson-odpowiad ... zobaczymy/
dzieki wielkie, jakos to ominalem
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

no nie ma mocnych dowodów na to, ze kartky napierdalał swoje dziewczyny, głównie zeznania świadków, bo z nagrania to mimo wszystko nie wynika, a sam kartky twierdzi że nie napierdalał cwynar. są dowody na to że kartky był napierdalany, w postaci tego wideo z instagrama. mam nadzieję że stweirdzenie tych faktów nie sprawia że 'bronie typa' :dunno:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

nie ciebie miałem na myśli oyche
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:11

Re: Kartky

Post autor: Pinky »

oyche pisze: 17 lis 2019, 15:51 sam kartky twierdzi że nie napierdalał cwynar.
Wait, to on się w końcu jakkolwiek do tego odniósł? Coś mnie ominęło?
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kartky

Post autor: moxxi »

A no pisał że przyznawał się do przemocy słownej, ale nie do fizycznej, [mention]oyche[/mention] zawsze w punkt propsuje
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

Pinky pisze: 17 lis 2019, 15:54
oyche pisze: 17 lis 2019, 15:51 sam kartky twierdzi że nie napierdalał cwynar.
Wait, to on się w końcu jakkolwiek do tego odniósł? Coś mnie ominęło?
odnosi się do tego w swoich oświadczeniach, za każdym razem jak pisze że załuje albo przeprasza podkreśla że chodzi o jego ton, język, agresję słowną, a nie o przemoc fizyczną
np.
Już w poprzednim poście ustosunkowalem się do agresji słownej z mojej strony ( ale w dalszym ciągu nie jest to przemoc fizyczna o którą jestem oskarżany)
wg mnie jakieś popychanie, szturchanie, szarpanie na pewno były grane z jego strony, bo podchodzi bardzo asekurancko do tematu
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:11

Re: Kartky

Post autor: Pinky »

oyche pisze: 17 lis 2019, 16:05 wg mnie jakieś popychanie, szturchanie, szarpanie na pewno były grane z jego strony, bo podchodzi bardzo asekurancko do tematu
No i dokładnie o to mi chodzi, dopóki gość nie przestanie palić jana i nie powie/nie napisze tego wprost, to spora część raczej z niego nie zejdzie, bo ciężko znaleźć w tych jego postach jakąś konkretną odcinkę.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kartky

Post autor: VBSW »

On się tylko odnosi do tego, co ona wrzuci. I odwraca kota ogonem.
Nie wie czym ona tak naprawdę dysponuje, mógłby uciąć i od razu powiedzieć i stanowczo zaprzeczyć - "nigdy jej nie uderzyłem, nie stosowałem przemocy fizycznej", jednak gdyby tak zrobił, a wyszłoby inaczej to już zupełnie byłby spalony i pogrążony.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

[mention]oyche[/mention] w tym temacie najbardziej zdroworozsądkowo posty dawał propsuję za całość
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Kartky

Post autor: Rupert »

beka z ludzi co bronią tego psychola
moj ojciec to podobny typ nawet jakiś kolega @ricky pisal podobnie
niezle pojebana akcja szkoda panny nikt nie zasluguje na takie traktowanie
a wiadomo ze z ust psychola jakie slowa o zdradzie mozna wsadzic w kącik forumowego kłamczucha
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
ODPOWIEDZ