Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Kartky

Post autor: kapper1 »

Piękny hastag :bowdown: :lol: aż dziwne, że jakieś Dixony nie wjechały mu dziś na koncert :bag:

Tak w ogóle zastanawia mnie jak pod tym postem laski mogą go wspierać, pocieszać? :dunno:
Ostatnio zmieniony 16 lis 2019, 2:06 przez kapper1, łącznie zmieniany 1 raz.
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Kartky

Post autor: ljzr96 »

kapper1 pisze: 16 lis 2019, 2:04 Piękny hastag :bowdown: :lol: aż dziwne, że jakieś Dixony nie wjechały mu dziś na koncert :bag:
To wtedy Kafar z D37 by sobie w kolano strzelił, bo ma z nim numer.
kasby
Posty: 599
Rejestracja: 27 cze 2019, 21:43

Re: Kartky

Post autor: kasby »

"Kurwa akurat jak zaczynałeś jedna z piosenek na koncercie pokazał mi sie jej post
Po prostu aż zachciało mi sie ryczec tam serio
Z jednej strony chciałam Ci przekazać, że V znów coś robi a z drugiej no kurwa nie miałam jak"

:bag:
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Kartky

Post autor: drzeworyt »

moxxi pisze: 16 lis 2019, 1:46 Nic dziwnego z tym promowaniem, miała ból dupy o followy co było tutaj wrzucane
Tak, a wcześniej było wrzucanie, jak kartka przed swoim pierwszym oświadczeniem (jeszcze nie na trzeźwo) napisał, że ona zrobiła tę cała akcje dla followersow. I odpowiedzią na to był screen V., o którym piszesz, pokazujący ilu nowych obserwatorów ma ma teraz raper K****. Ja to przynajmniej odebrałem jako (mizerną) próbę odgryzienia się.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kartky

Post autor: koniec »

myślałem, że ten hashtag sobie dla beki dodaliście kopiując a to tam na serio jest
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Kartky

Post autor: ljzr96 »

Dobrze, że jedna i druga strona nie przyznaje się do błędu. Kino trwa w najlepsze.
Kartka "napisał" swoje oświadczenie. Ciekaw jestem czy wobec nowych dowodów QQ dalej będzie stać murem za artystą. Ciekawa sobota się zapowiada.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kartky

Post autor: moxxi »

A z jakiej racji mają cokolwiek z tym robić? :dunno: Poważnie pytam bo nie wiem
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

koniec pisze: 16 lis 2019, 2:13 myślałem, że ten hashtag sobie dla beki dodaliście kopiując a to tam na serio jest
mołpy są kozackie
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Kartky

Post autor: ljzr96 »

moxxi pisze: 16 lis 2019, 2:18 A z jakiej racji mają cokolwiek z tym robić? :dunno: Poważnie pytam bo nie wiem
No ja wiem, że wytwórnia to tylko wytwórnia, ale jednak liczy się też dobry PR, a wizerunkowo mogą stracić.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

Props że łyknęliście że ten wers Żabsona jest na te dupę :bowdown: Przecież to było tak że wyszedł ten numer, Kartky po 5 wiśniówkach go sobie odpalił, jako że jest chorobliwie zazdrosny wziął go do siebie tak jak DIxony wzięły do siebie słowa bedoesa (oni co prawda na trzeźwo ale IQ jak pod wpływem) i będąc w swoim pijackim schizofrenicznym amoku jego mózg zmyślił to na szybkości i jak Viktoria wróciła z chemii fizycznej to robiąc jej rutynowy wjazd na banię użył tej historii. Przecież on tam mówi że ''Żabson numer wypuścił'' czyli dopiero co go wypuścił i już z nim zdążył o tym pogadać i Żabson w tej rozmowie powiedział mu że wyśle mu sekstejp z nią, a kartky mu w odwecie POCISNĄŁ, kurwa co XD

No i ogólnie tragedia tragedią ale hajsik sam się nie zarobi więc w oczekiwaniu na kolejne video z nożowania łapcie gorące gówno prost od brejkblend, nagrania z dyktafonu miały zostac użyte jako skit ale niestety Viktoria zajebała się wczoraj benzo i wrzuciła je dopiero dzisiaj
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Kartky

Post autor: cloud »

obuwie pisze: 16 lis 2019, 1:57
laurapalmer pisze: 16 lis 2019, 1:40 Jako, że mam tego wszystkiego serdecznie dość proszę o sprostowanie i publiczne przeprosiny wszystkich osób zaangażowanych w propagowanie tej krucjaty, niezależnie czy dotyczy mnie czy kogokolwiek innego z kim kiedykolwiek miałem coś wspólnego.
sory kartki wariacie, spoko mrdka z cb
:rotfl: :rotfl:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Kartky

Post autor: Jolo »

Pomijam fakt, że zgłosili się do mnie inni mężczyzni (i nie tylko) którzy przechodzili z V to samo.
:lol: :bowdown:
Awatar użytkownika
okej
Posty: 24
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: okej »

Z tym żabsonem to w ogóle jest hit xD Odnoszę wrażenie, że u kartkiego zaczęła się encefalopatia alkoholowa i stąd te odpały, polecam wam jeszcze lekturkę do poduszki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Otella
Zaraza
Posty: 151
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:08

Re: Kartky

Post autor: Zaraza »

Na poczatku ta sprawa w ogole mnie nie interesowala i po zobaczeniu nagrania zaluje ze sie zainteresowalem... Wspolczuje obu stronom tak gownianego zwiazku i chorych jazd na bani i szczerze mam w dupie to czy kartky czy jego laska jest bardziej winna, bo jeden mowi ze ma jakies archiwum na druga osobe, a ta druga nawet w tym filmie pisze, ze ma nagrania zbyt szokujace, zeby pokazac to na forum publicznym. Imo sprawa do wyjasnienia w sadzie, a nie przez instagrama i internety. Czy qq wyjebie go z labela? Tbh nie zdziwilbym sie jakby tego nie zrobilo- rozglos jest, lajki rosna, ktos sprawdzi jego muzyke, jakis sajko ze wspolczucia plyte kupi itd. Wiec z takiego bezdusznego kapitalistycznego punktu widzenia o wiele lepiej by bylo jakby zostal. Moze proba uciszenia sprawy i bronienie kartkyego za pomoca ludzi z jego labelu bylo czescia planu 'z gory'? Kto wie...
okej pisze:Z tym żabsonem to w ogóle jest hit xD Odnoszę wrażenie, że u kartkiego zaczęła się encefalopatia alkoholowa i stąd te odpały, polecam wam jeszcze lekturkę do poduszki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Otella
No po tym nagraniu to wiele zaburzen mozna by bylo jemu przypisac. Jebany alkoholizm, zmora naszego kraju tak jak u komucha Putina




Ostatnio zmieniony 16 lis 2019, 2:51 przez Zaraza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Kartky

Post autor: afterlight »

pierwszy film kartkiego pokazal ze na pewno laska nie jest biedna ofiara bez zadnej winy i niby mozna bylo nabrac jakies lekkie watpliwosci, ale ciagle i tak bylo wiadome pamietajac stare akcje z grzesiek i emilia wilk ze dla kartkiego stosowanie przemocy wobec kobiet nie jest niczym obcym. drugi film kartkiego byl z bomby podejrzany z prostego powodu, ze wyciszony byl dzwiek a wiadomo ze zaden sprzet nie nagrywa filmow bez dzwieku wiec owy dzwiek artysta kartky z premedytacja wycial. teraz za to dzieki nowym nagraniom mozemy poznac artyste kartky za zamknietymi drzwiami domu w pelnej krasie, jako socjopate skurwysyna ktory wjezdza z butami lasce na psyche i jak juz tu na slizgawie pieknie bylo tlumaczone kompletnie blokuje jej jakakolwiek mozliwosc podjecia dyskusji od razu tekstami zamknij pizde kurwo itd. temat tego srodkowego nagrania jest faktycznie obiektywnie ciezki biorac pod uwage ze nie mozemy ustalic czy faktycznie laska nie mogla po prostu wyjsc w momencie z chaty a nie sie dalej przystawiac do najebanego wscieklego typa (na insta cos gada ze i tak by kazal jej wrocic ale za huj sie tego nie zweryfikuje). mimo wszystko ignorujac nawet to srodkowe nagranie wystarczajaco materialu jest w pozostalych

puzzle ukladaja sie w calosc bo widac jak kartky wypowiada sie na nagraniach gdzie co drugie slowo sa trzy przeklenstwa,a w tym jebanym pozowanym filmie kiedy akurat zlapal ta cwynar wkurwiona wypowiada sie bardzo milo i lagodnie linkuje jak ktos zapomnial jaki biedaczek byl z artysty kartky https://youtu.be/g1UAbpESxTo prosze nie kop mnie ałaa! nic ci nie zrobilem:( zalosnie w sumie oglada sie to po wysłuchaniu nowego nagrania. victoria tez jebnieta niby tera ale mysle ze psycha siadla przez niego. konkluzja: tfu na smiecia
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
laurapalmer
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:20

Re: Kartky

Post autor: laurapalmer »

sprawdźcie jego ig, dodał skriny rozmowy z Victorią i jakieś tam pierdoleto, nie wiem czy da się to jakoś przesłać tu, czy coś więc musicie ogarnąć to sami :dunno:
laurapalmer
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:20

Re: Kartky

Post autor: laurapalmer »

oczywiście wiadomości mocno wyrwane z kontekstu, jakieś pierdoleto że ona mu rozpętała piekło i „on musiał się bronić, przecież to była ostateczność :(„ potem kurwa pisanie o tym co kupiła kuzynce na urodziny i żeby odpoczęła xD nie czaję tej dwójki oporowo, imo laska nadal w jakiś sposób jest uzależniona od niego, choćby psychicznie, a to prędzej on ma bordera patrzac po tym w jaki sposób mówił do niej na tych nagraniach a jaki w tych wiadomościach zrobił się troskliwy XD

Na przyszłość edytuj pierwszy post mając coś do dodania, żeby uniknąć dwóch z rzędu.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kartky

Post autor: SWN »

W skrócie to dwa screeny z (podobno) wczorajszej rozmowy między nimi, gdzie laska wydaje się być opanowana, zgadza się na pogadanie o całej sytuacji i opowiada jak tam minął dzień. Kartkiemu chodzi zapewne o pokazanie, że jeszcze wczoraj wszystko wydawało się ok i miała chęć współpracy, a dziś rzuciła niemałą bombę do sprawy.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kartky

Post autor: VBSW »

"Ok. Wiem, ze ten cyrk to najgorsze co może być, ale przed chwila zostałem zaatakowany w w/w sprawie po raz pierwszy. Na ulicy. Wszystko jest ok, bez szwanku, ale wiecie jak jest. Dodatkowo środek mojego koncertu w Łodzi zbiegł się z publikacja V i premiera jej kanalu@na YT. Ja pierdole. Na story publikuje ostatni film, który pokazuje jak można manipulować wiadomościami głosowymi, a w poście OSTATNIE oświadczenie i spierdalam na księżyc.
PS. Dziewczyno, dzisiaj mnie pisalas normalnie na IG, opanuj się, to nie jest The Sims. Nie mam kurwa siły, przysięgam."


E: Plus w zdjęciach oświadczenie z fb.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

:bowdown:
"Kurwa akurat jak zaczynałeś jedna z piosenek na koncercie pokazał mi sie jej post
Po prostu aż zachciało mi sie ryczec tam serio
Z jednej strony chciałam Ci przekazać, że V znów coś robi a z drugiej no kurwa nie miałam jak"

I niżej post Kartkiego. Kurwa jutub nawet do niego pisał. Coś apropos zabsona z tymi kswykami chyba ale znowu bełkocze i nie idzie alkusa zrozumiec

"Przesluchalem nagranie. Rzucanie ksywkami raperów, którzy rzekomo kręcą bajerkę to standard. Myslalem ze ten cyrk sie skonczy. Pisaly do mnie media, YT itp o komentarze i nie chcialem tego robic, a tu widzę trzecia siostra G ze mnie chce bog wie co zrobic ze swoimi nowymi kolegami. jutro do wieczora proszę o wyprostowanie spraw, inaczej naprawde kieruje sztywno sprawę na drogę sądową personalnie każdego i nie dyskutuje. bede siedzial w sadzie zamiast w studiu. trudno."
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
ODPOWIEDZ