Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1478
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Kartky

Post autor: NEGRO »

w ktorej minucie jest cos o zabsonie xD? bo nie chce mi sie tego nawet odpalac.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

początek od jakoś 2-3 minuty chyba
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Kartky

Post autor: Piters »

Na samym początku gdzieś, nie chciało mi się słuchać całego, ale słuchałem gdzieś do 2 minuty i było już o Żabie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3248
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Kartky

Post autor: horrypaz »

jesli to o tym ze stempel zalatwial mu lewe obdukcje to prawda to kolejny do wyjebania z tej sceny tego swiata
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

no ale moltisanti ma rację, audio jest poruszające, ale bierzecie w ogóle pod uwagę że te nagrania zostały przygotowane z myślą o wykorzystaniu ich w sądzie i osoby dramatu nie zachowują się naturalnie? kartky mówi na filmie że ma 7 obdukcji z 17 wyjazdów i straszy dziewczynę, ze powie policji o przemocy. sytuacja jest zupełnie inna jeśli typ znęca się nad partnerką a jeśli dwie popierdolone osoby żyją w chorym związku.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kartky

Post autor: KillerCroc »

Ja pierdolę... Momenty takie jak 4:08, kazanie jej wypierdalać, wyzywanie od kurwiszonów, rzucanie rzeczami, ta wiązanka o rozkurwieniu ukrainki w 2:10, kolejne w 7:15... Brak słów...

Pierdolone toksyczne środowisko które potrafiło wesprzeć tego śmiecia bez mrugnięcia okiem, wszystkim im powinno się kariery zakończyć z dnia na dzień, lewe obdukcje, fałszywe zeznania i oświadczenia, rzygać mi się chce, jebany nowotwór.

Nie potrafię sobie wyobrazić scen które ona musiała stworzyć żeby w nim wywołać taką reakcję, facet jest przepełniony agresją i nienawiścią.Ewidentnie widać jaki jest powód tych nagrań i dlaczego to robiła, typ mógł w każdej chwili stracić panowanie nad sobą i jej przykurwić tym co mial pod ręką a ja też bym się zastanowił czy niektóre z tych jej krzyków to nie są momenty w których Kartky zabawił się w damskiego boksera. Gdyby ona nie miała dowodów na to że on ją napierdala to na pewno by się tego wyparł w pierwszym oświadczeniu a tak to nawet się do tego nie odniósł w żaden sposób, dla mnie to stawia jasno sprawę, wystarczy połączyć pewne fakty. Jakby powiedział że nigdy na nią nie podniósł ręki a potem by coś wyciekło to by się nie wytłumaczył a jak coś się teraz pojawi to powie że stracił przez nią panowanie i to nie była jego wina :dunno:

[mention]Luxair[/mention], wydaje mi się, że ma to coś w związku z tym że jego ojciec jest wysoko postawionym policjantem i brzmi to właśnie jakby ją szantażował czymś, do tego dochodzą te obdukcje o których ktoś coś wyżej wspominał.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 23:39 przez KillerCroc, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

oyche może i było jak piszesz (choć wątpię), ale to w niczym nie zmienia faktu, że po tym co teraz wyszło po kartkyego powinna definitywnie przyjechać śmieciarka
Awatar użytkownika
Dolarydolary
Posty: 340
Rejestracja: 06 paź 2019, 20:07

Re: Kartky

Post autor: Dolarydolary »

Btw. Patokalipsa w formie na fb :bowdown:
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Kartky

Post autor: #23 »

oyche pisze: 15 lis 2019, 23:35 no ale moltisanti ma rację, audio jest poruszające, ale bierzecie w ogóle pod uwagę że te nagrania zostały przygotowane z myślą o wykorzystaniu ich w sądzie i osoby dramatu nie zachowują się naturalnie? kartky mówi na filmie że ma 7 obdukcji z 17 wyjazdów i straszy dziewczynę, ze powie policji o przemocy. sytuacja jest zupełnie inna jeśli typ znęca się nad partnerką a jeśli dwie popierdolone osoby żyją w chorym związku.
jeśli typ pierwszy podniósł rękę na dziewczynę i jej od tego terroryzowania odjebało, to winowajca jest tu jeden
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

A jeśli ona pierwsza podniosła na niego rękę to zasada z jednym winowajcą dalej działa czy już nie? :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Kartky

Post autor: noizeone »

A może ktoś ma parkinsona i ręka sana skoczyła, spekulacje trwają....
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Kartky

Post autor: #23 »

Moltisanti pisze: 15 lis 2019, 23:41 A jeśli ona pierwsza podniosła na niego rękę to zasada z jednym winowajcą dalej działa czy już nie? :lol:
tak dalej działa, tylko jakoś w tym przypadku mało prawdopodobne
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kartky

Post autor: Jose »

Jezu, Moltisanti z tym A GDYBY :what:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Kartky

Post autor: Groszek »

Mmm ajj aż się dzieciństwo przypomniało (:

I jak ktoś jeszcze broni kartkiego to nie wiem co jest z wami nie tak. Ale pewnie byście musieli też przeżyć takie jazdy na chacie żeby to zrozumieć. Jedyne czego nie rozumiem to czemu ona ciągle z nim była pewnie jakaś choroba psychiczna ale whatever.

I jak ci ktoś ciśnie jak na tym nagraniu to druga strona też się od tego broni więc się nie dziwie ze ona go zaczęła napierdalac.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kartky

Post autor: moxxi »

Ale to jedynie potwierdza że kartki ma problemy na głowie a nie że ją napierdalał
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kartky

Post autor: koniec »

a jakby było na odwrut?
Spoiler
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 23:50 przez koniec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Kartky

Post autor: Krynew »

KillerCroc pisze: 15 lis 2019, 23:37 . Gdyby ona nie miała dowodów na to że on ją napierdala to na pewno by się tego wyparł w pierwszym oświadczeniu a tak to nawet się do tego nie odniósł w żaden sposób, dla mnie to stawia jasno sprawę, wystarczy połączyć pewne fakty. Jakby powiedział że nigdy na nią nie podniósł ręki a potem by coś wyciekło to by się nie wytłumaczył a jak coś się teraz pojawi to powie że stracił przez nią panowanie i to nie była jego wina :dunno:
Otóż to. Typo od początku jak to wypłynęło ani razu nie zdementował głównego zarzutu czyli stosowania przemocy fizycznej, a styl jego komentarzy brzmiał tak jakby wiedział, że coś jeszcze może wypłynąć, więc nawoływał i wręcz marzył o tym, by ta sprawa jak najszybciej przycichła.

Nie tym razem.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Kartky

Post autor: noizeone »

ajk wonsz ponie pajonka to czy pajonk ukonsi wonsza od wewnwnotsz?
Awatar użytkownika
okej
Posty: 24
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: okej »

Tak serio i szczerze, jeśli to faktycznie ona go dźgnęła to się jej nie dziwię, każdy człowiek by dostał jebla po takim tyraniu psychicznym. W więzieniach siedzi trochę kobiet, które wzięły los w swoje ręce i zajebały starego pijanego, bo już nie wytrzymały. Obrzydliwe są te nagrania, jak się tego słucha to ma się wrażenie jakby samemu się miało zaraz dostać wpierdol...
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Kartky

Post autor: bortwick »

Ciarki mnie przechodzą jak tego słucham. Nawet jeśli ta Wiktoria jest równie zjebana, nawet jeśli połowa winy leży po jej stronie (nie sugeruję tego), to ten chory pojeb powinien ponieść konsekwencje a środowisko wykluczyć go. Jak cię kiedyś spotkam marny raperzyno w Poznaniu to lepa poleci bez słowa i nie tylko ode mnie.
24.07.2019 - 16.12.2019
ODPOWIEDZ