Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kartky

Post autor: SWN »

baba na fanpage slizgawki pisze:Dziewczyna wstawia nagle filmik po kilku dniach, to jest nagranie głosowe i wiadomo, ze można niezle to zmontować. Był agresywny i wprost milion razy mówi „wypierdalaj stad” a ona „ale ja Cię kocham”. To jak go kurwa kochasz, a naprawdę Cie bił, to niech napieprza dalej albo się otrząśnij dziewczyno...
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1595
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Kartky

Post autor: retriakaretrox »

Generalnie cała ta sytuacja pokazuje głupotę, skrajna kurwa głupotę społeczeństwa, które przez pryzmat muzyki jest skłonne lizać danemu artyście chuja mimo wyraźnych dowodów na to, że odpierdolil i to konkretnie. Mam nadzieję, że w każdym mieście będzie witany odpowiednio, poniesie prawne konsekwencje (i że jest więcej materiałów na to, żeby go ujebać), no i w końcu, że smieciarka podjedzie już jutro. Jeśli ktokolwiek ma zamiar go po tym bronić, to jest zdrowo rozjebany i tfu każdorazowo na morde
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Kartky

Post autor: Mutley »

więcej o żabsonie jest, tylko jeden akapit poświęcony temu, co napisała Viktoria.
happiness only real when shared
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

Czak pisze: 15 lis 2019, 22:33 Teraz dotarłem do tego nagrania i ahahahaha :bowdown: co się smieciara tłumaczy xDD i jeszcze filmiki jakieś z nagraniami wrzuca xD myślisz że ktoś ci uwierzy pajacerko?? wyrok już wydany essa
parodiowałem absurdalny victim blaming z poprzednich stron, co ty robisz to nie wiem. sprawa nadal nie jest czarno-biała.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Kartky

Post autor: runiek »

Pamiętam jak niektórzy użytkownicy toczyli srogą bekę, gdy wypłynęły filmiki od Kartkiego, że jebani białorycerze, było czekać do końca...

No i poczekaliśmy do końca :joint:
Od początku śmierdziało tym, że Kubuś jest niezrównoważony w tej relacji.
Mam nadzieję, że V posiada więcej asów w rękawie i dojebie tego śmiecia tak jak zapowiadała.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
kvrxlinv
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2019, 17:17

Re: Kartky

Post autor: kvrxlinv »

On brzmiał jakby faktycznie wpadał powoli w jakaś histerie ale bardziej przez to co ona odpierdala, raczej oprawca nie krzyczy aby ktoś wypierdalal z domu bo zadzwoni na psy, nie zdziwiłabym się jakby przed tymi zmanipulowanymi nagraniami biegała z nożem, u niej śladów nigdy nie było a u niego co chwile na twarzy coś
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 22:56 przez kvrxlinv, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Kartky

Post autor: LWD »

#23 pisze: 15 lis 2019, 22:40 proszę bardzo, znęcanie psychiczne, groźby, czego chcieć więcej...
nie twierdzę, że nic takiego nie ma tam miejsca, ale przez kilka ostatnich stron to nagranie jest przez niektórych użytkowników stawaiane za dowód, że on ją bił. gdy z nagrania wynika, że samo podniesnie ręki/konsoli (nie zrozumiałem dokładnie) kończy się piskiem i wyrzutami (nawet nie w stylu: ":znów mnie pobijesz?" tylko "podniosłeś na mnie rękę", wobec czego można zakładać, że bicie ze strony tego kartkiego nie jest czymś co jakoś się mu często/w ogóle zdarzało.
z tym znęcaniem sie psychicznym też nie przesadzałbym, nie znamy konektsu, średnio w ogóle rozumiem o co tam chodzi, on jej mówi, że ma opuścic mieszanie, wplata w to oczywiście jakieś wyzwiska, rzuca czymś, etc. ale nie do końca rozumiem co spowodowało tę awanturę, jak tam się znalazł żabson czy coś (to rzeczywiście brzmiało jakby ten kartky był jakoś pojebanie zazdrosny, ale nie chce mi się drugi raz słuchać). w którymś tam nagtraniu z tym obrażaniem rodziców, to nawet stwierdził, że obraził jej rodziców by jej sprawić przykrość, w ramach rewanżu, bo ona wcześniej mu coś tam dogadała, wobec czego można stwierdzić, że to znęcanie się psychiczne wcale nie było takie jednostronne.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 22:57 przez LWD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Kartky

Post autor: runiek »

^^
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
sungtongs
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2019, 19:10

Re: Kartky

Post autor: sungtongs »

LWD pisze: 15 lis 2019, 22:32 przesłuchałem całe nagranie i wcale z nieego nie wynika, że on ją napierdala. bardziej to brzmiało jakby on rzucał jakimiś przemdiotami po mieszkaniu, a ona w tym momencie piszczała.
Podbijam.

Oczywiście nie mówię, że to jest absolutnie normalna sytuacja, ale (jeżeli jej nie uderzył) nie jest to również taka patologia, którą ludzie próbują z tego zrobić - po prostu gruba kłótnia w toksycznej relacji.

Dodajmy do tego fakt, że jedna osoba wie, że coś nagrywa, co automatycznie diametralnie wpływa na zachowanie tej osoby. Wiele rzeczy które mówi Kartky na tym nagraniu zdaje się sugerować, że w innych sytuacjach zachowywała się trochę inaczej (ale to takie wrażenie na jeden odsłuch).

Jeżeli z pułapu sadystycznego popierdoleńca napierdalającego kobietę daily schodzimy do paru nagrywek z których wynika, że wkurwiony typ w opłakanym stanie psychicznym rzuca przedmiotami po pomieszczeniu i co jakiś czas się odgraża, że coś zrobi (czyt. rozjebie się na psach - czy takimi rzeczami grozi typ który znęca się nad kobietą?) jeżeli nie wyjdzie bo ubzdurał sobie (lub nie) że Żabson wyruchał mu dziewczynę to nie udawajmy że to jest to samo.

Jeżeli to są te najgrubsze materiały pogrążające Kartky'ego to - jeżeli można w tej sytuacji użyć takiego określenia - zawiodłem się (a żeby było jasne - nienawidzę śmiecia już choćby za jego chujowy rap)
Pojechałeś mi na ślizgawce, mam cię za kurwę
ale nie będę cię bił, też byłem wyszczekanym kundlem
jasminewolf
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:16

Re: Kartky

Post autor: jasminewolf »

o chuj, co tu sie wyprawia
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kartky

Post autor: mario995 »

XD X2
Stracę dużo szacunku dla tej sceny jeśli Kartky nie wyleci z QQ
A na tych jego fanów to szkoda słów
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 23:01 przez mario995, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Kartky

Post autor: Mutley »

stempel już przygotowuje linie obrony :lol: :lol: :lol:
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Kartky

Post autor: FMH »

sajko opowiedziało się po stronie Victorii
kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Kartky

Post autor: Lowrider »

Mutley pisze: 15 lis 2019, 23:00 stempel już przygotowuje linie obrony :lol: :lol: :lol:
nie może bo zakłada jakieś chujowe multi na ślizgawce i pisze posty takie jak te [mention]LWD[/mention]
Awatar użytkownika
Dolarydolary
Posty: 339
Rejestracja: 06 paź 2019, 20:07

Re: Kartky

Post autor: Dolarydolary »

Jak ktos go broni/rozumie jego zachowanie to wspolczuje waszym kobietom/dzieciom :shock:
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3561
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

To teraz zabawa dla użytkowników ślizgawki. Odwróćcie sytuację.

Zaczyna się nagranie a na nim dziewczyna w histerii i płaczu krzyczy że facet ją zdradza i wyraźnie wielokrotnie krzyczy zeby wyszedł z jej mieszkania bo zadzwoni na policję, ten zamiast opuscić mieszkanie przystawia się do niej, ona wielokrotnie mówi ODEJDŹ ODE MNIE on dalej się do niej przystawia i nie chce wyjść

Rozumiem że konsekwentnie wyzywacie wtedy laskę od kurew. Wstyd mi za was mizogini :shock:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
bohtr
Posty: 118
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:33

Re: Kartky

Post autor: bohtr »

no nie wiem czy to do końca takie odwrócenie sytuacji o 180 skoro to ewidentnie facet tutaj znęca się werbalnie, rzuca przedmiotami i nie wiadomo co jeszcze
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Kartky

Post autor: Karkovsky »

właśnie słucham tego nagrania i powiem tyle: ten Kartky to jest naprawdę chory psychicznie koleś; to w jaki sposób on gada, CO on gada, no po prostu jak jakiś szaleniec
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Kartky

Post autor: recklezz »

Haha zczaicie sobie posty tej [mention]kvrxlinv[/mention] w każdym poście broni tego cwela i oczywiście konto założone w dniu afery, ile masz zdjęć ze srartkym? I ile płyt nad łóżkiem, pewnie parę plakatów na ścianie, jak można być takim debilem i nie widzieć oczywistej winy tego zjeba ona jest kompletnie rozjevaba przez niego, głównie psychicznie jak podkreśla że młoda jest, że on stary manipuluje ja, wkręca jej co dobre a co zle, wmawia że nie może tak mowic, kontroluje no kurwa psychol jak huj, daje mówić tylko za pozwoleniem ta agresja gdy próbuję coś się wtrącić, masakra i pomyśleć że więcej takich fanek jak ty jest. Jak dochodzi do takiej przemocy słownej czy psychicznej to zapomina się o wszelkiej sympatii i sentymencie czy to twój ojciec dziadek brat, kategorycznie to oddzielić trzeba tu - mamy fakty i ruszać z procesem a nie się pierdola w internetach, jeśli ktoś go broni to jest zjebem do kwadratu zajebanym.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Kartky

Post autor: mlodyperkez »

czemu pomijany jest fakt ze on ma ojca psa i skrupulatnie zdaje sie to wykorzystywac? hatfu. w ogole kurwa byc raperem i miec starego policjanta xD
ODPOWIEDZ