Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 472
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Kartky

Post autor: kosciey »

PSZ pisze: 14 lis 2019, 2:56 Ale ten jego filmik na instastory to jest jebana manipulacja, zresztą sam nawet to podpisał jako manipulacja. Oczywiście wielu ludzi nie zwróci na to uwagi, bo jest: dupeczka kopiącego rannego rapera i dupeczka idąca sobie z nożem kuchennym. Człowiek już na nic innego nie zwraca uwagi, a zwłaszcza jego tępy fanbase, bo po pierwszym obejrzeniu priorytetem dla wielu ludzi i miejscem skupienia wzroku na tym wideo to: kop, rana, nóż i nic więcej. Przecież ona jest zupełnie inaczej ubrana, nawet jebany syf na tym aneksie kuchennym jest inny, inne oświetlenie, ustawienie prawego krzesła przy stoliku(na którym jest syf i nagle go nie ma) czy ubrania i butelka wody na ziemi.

Nie czytałem wszystkiego w tym temacie, więc jeżeli było to sorki :)
W 100% się zgadzam, jak ktoś łyka ten cyrk to serdecznie mu współczuję.
Awatar użytkownika
Kanabiz
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:19

Re: Kartky

Post autor: Kanabiz »

ofiary ofiary

:lol:
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kartky

Post autor: Raph »

Nie wiemy, co się wydarzyło przez wcześniejsze minuty; wiem, że jak ktoś Cię napierdala to trudno stać biernie, a można po prostu włączyć telefon w odpowiednim momencie, dlatego nie jest to żaden dowód. Co więcej, nie takie widziałem już rzeczy w kwestii manipulowania przez osoby, które stosują przemoc.

Poza tym nagle wszyscy pozapominali, że V. nie była pierwsza dziewczyną, wobec której Kartky miał stosować przemoc i że różne oskarżenia ciągną się za Kartkym już od 2015. Nie zgrywam rycerza na białym koniu, ale ze stosowaniem przemocy, manipulacjami z tym związanymi miałem naprawdę ogrom doświadczenia w życiu i uważam przy tym, że bliscy znajomi oskarżonego to naprawdę ostatnie osoby, które powinny się w tym temacie wypowiadać. Wiem, jaki wspaniały wizerunek można wytworzyć sobie w środowisku, a jakim potworem można być, kiedy zamkną się drzwi do domu i - do tego - jak niewiele trzeba zrobić, aby wytworzyć taką sytuację oraz odwrócić kota ogonem.

Mam nadzieję, że wszystko się w końcu wyjaśni i będzie jasne. Jeżeli na korzyść Kartkiego z solidnymi dowodami, przeproszę za ten post i będę bił się w pierś.
...
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Kartky

Post autor: phobos »

baqlashan pisze: 14 lis 2019, 2:22 beka w ogóle z białorycerstwa zawartego w tym topiku

Kobieta - bije, kopie, gryzie, nakurwia bejzbolem, podpala, dźga nożem

Mężczyzna - *broni się*

"RATUNKU, TO PSYCHOL I GWAŁCICIEL"

Taki wasz wygląd pozdro
niestety wiele tu ofiar zjawiska Whiteknighta-Stuleya, chęć samosądu wzmaga oczywiście fakt, że dupeczka jest atrakcyjna
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kartky

Post autor: jajca »

co na początek od rapera Kartky?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Bartuz
Posty: 456
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Kartky

Post autor: Bartuz »

jajca pisze: 14 lis 2019, 11:44 co na początek od rapera Kartky?
Preseason: Highlights.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Kartky

Post autor: Prez »

jajca pisze: 14 lis 2019, 11:44 co na początek od rapera Kartky?
instastory
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4096
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Kartky

Post autor: Luxair »

jajca pisze: 14 lis 2019, 11:44 co na początek od rapera Kartky?
Spoiler
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3136
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kartky

Post autor: VBSW »

Luxair pisze: 14 lis 2019, 11:48
jajca pisze: 14 lis 2019, 11:44 co na początek od rapera Kartky?
Spoiler
:lol:
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
Leaf
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:43

Re: Kartky

Post autor: Leaf »

Ja pierdole, przeciez kazdy czlowiek z oczami widzi, że to dwie różne sytuacje i to chcial ten łak przekazać też, że to się po wta rza. Czy to przekracza mozliwosci percepcji ludzi czy ocb. Tak samo z tym dźgnięciem, co to ma za znaczenie, że ona waży 40 czy 10 kg, to nie może go dźgnąć z partyzana albo zastrzelić? :D
Jebać go i ją tak samo
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: Kartky

Post autor: kaczuholek »

jak ją zobaczylem skojarzyla mi sie od razu aktorka z klipu the weeknd - false alarm
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kartky

Post autor: KillerCroc »

No dwie różne sytuacje w tym że jedna z nich pokazuje jej zachowanie a drugi filmik pojawia się tylko żeby dolać oliwy do ognia bo nie wniosi nic do tematu tylko pokazuje że jego partnerka zapierdala z nożem po mieszkaniu w kuchni, ten drugi flim jest dodany nie jako dowód w tej sprawie tylko w celu tego żeby w oczach ludzi wyszła na nożownika

Ja rozumiem że gdyby można było na tym drugim filmie zauważyć jakieś wskazówki że ona mu chciała zajebać, coś co wskazywałoby na to że zaszła między nimi kolejna konfrontacja to wtedy fakt - ten drugi filmik się broni. Ale na nim nie ma kompletnie nic oprócz laski która trzyma nóż przez ułamek sekundy i idzie z nim w przeciwną stronę, równie dobrze mogła wziąć nóż z szafki bo trzeba było otworzyć pudełko który kurier przywiózł :dunno:

No i czemu na tej wrzucie nie ma żadnego dźwięku? Co oni tam mogli sobie takiego powiedzieć że w tej sytuacji udostępnienie tego jest nie na rękę? O ile pierwsza wrzuta na story sprawiła że cała ta akcja przybrała obrót o 180 stopni i ewidetnie można wyciągnąć z niej że ta laska jest popierdolona jak jej facet tak druga wrzuta jest zrobiona tylko w celu zmanipulowania środowiska.

Przypominam zresztą że ani raz nie odniósł się do zarzutów tego że napierdalał ją. Jego kumple ochoczo zapewniają że nic takiego nie miało miejsca a z jego ust na ten temat nie wyszło ani jedno słowo.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
kuczekk
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2019, 20:18

Re: Kartky

Post autor: kuczekk »

jajca pisze: 14 lis 2019, 11:44 co na początek od rapera Kartky?
Shadowplay jako płyta jest dla mnie w topce rapu.
Jako płyta, bo jest jeszcze utwór o tym tytule na innym albumie
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kartky

Post autor: jajca »

nie slyszalem, ale follow-upowanie Joy Division w celu podkreślenia swojej wraźliwości i emocjonalnego rozchwiania to strasznie tani, banalny i pretensjonalny zabieg godny pseudodepresyjnej gimbusiary
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Kartky

Post autor: kshaq »

kuczekk pisze: 14 lis 2019, 13:45Shadowplay
kuczekk pisze: 14 lis 2019, 13:45w topce rapu
Spoiler
kuczekk pisze: 14 lis 2019, 13:45w topce rapu
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Kartky

Post autor: Wtn »

Akurat shadowplay był mocno propsowany na slg
kuczekk
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2019, 20:18

Re: Kartky

Post autor: kuczekk »

Wtn pisze: 14 lis 2019, 14:02 Akurat shadowplay był mocno propsowany na slg
Nie wiem czy był, czy nie był. Wyraziłem swoje zdanie, kshaq pokazał swój śmieszny poziom
Awatar użytkownika
johnsonpokrywa
Posty: 288
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:33

Re: Kartky

Post autor: johnsonpokrywa »

kuczekk pisze: 14 lis 2019, 14:09
Wtn pisze: 14 lis 2019, 14:02 Akurat shadowplay był mocno propsowany na slg
Nie wiem czy był, czy nie był. Wyraziłem swoje zdanie, kshaq pokazał swój śmieszny poziom
Spoiler
kuczekk stary tłuczekk
I live on borrowed time, my expiration date I passed it, so lock me up forever, but this shit is everlastin'
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

jajca pisze:nie slyszalem, ale follow-upowanie Joy Division w celu podkreślenia swojej wraźliwości i emocjonalnego rozchwiania to strasznie tani, banalny i pretensjonalny zabieg godny pseudodepresyjnej gimbusiary
Dobry opis rapera kartky

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

mołpy są kozackie
kuczekk
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2019, 20:18

Re: Kartky

Post autor: kuczekk »

johnsonpokrywa pisze: 14 lis 2019, 14:14
kuczekk pisze: 14 lis 2019, 14:09
Wtn pisze: 14 lis 2019, 14:02 Akurat shadowplay był mocno propsowany na slg
Nie wiem czy był, czy nie był. Wyraziłem swoje zdanie, kshaq pokazał swój śmieszny poziom
Spoiler
kuczekk stary tłuczekk
Pokrywa weź Ty tam wracaj byku do duszenia potrawy w garnku :D
ODPOWIEDZ